Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7022,96İş Bankası (B)37.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,70

22,96
İş Bankası (B)37.239,90-0,05-8,05
İş Bankası (C)5,170,58-23,89
İş Bankası (Kur.)395.999,90

4,21
İş Fin.Kir.3,270,00-15,28
İş Girişim16,25-1,87-14,25
İş GMYO1,971,03-22,44
İş Y. Men. Değ.17,75-0,456,94
İş Yat. Ort.3,081,32-8,42
İşbir Holding7.799,40-3,68184,90
Işık Plastik33,100,36

Işıklar Enerji Yapı Hol.1,01-0,98-11,40
İttifak Holding1,78-1,11-20,18
İz Hayvancılık Tarım20,24-0,9812,44
İzmir Demir Çelik2,23-0,45-32,62
İzmir Fırça8,06-2,8944,96
Jantsa Jant Sanayi89,00-1,11114,73
Kafein Yazılım26,86-1,2525,87
Kalekim Kimyevi Maddeler14,38-1,37

Kaplamin21,70-0,82-35,80
Kardemir (A)7,51-1,0526,22
Kardemir (B)7,43-0,6740,99
Kardemir (D)8,02-0,1238,75
Karel Elektronik33,882,4846,92
Karsan Otomotiv4,96-1,5952,62
Karsu Tekstil9,61-0,9312,40
Kartonsan61,801,15-34,72
Katmerciler Ekipman3,61-1,3717,21
Kent Gıda290,000,00-18,45
Kerevitaş Gıda4,93-0,20-25,08
Kervan Gıda16,55-0,7825,19
Kervansaray Yat. Holding0,640,00-49,21
Kiler GMYO1,960,00-21,91
Klimasan Klima23,82-0,4240,37
Koç Holding19,110,79-6,56
Konfrut Gıda16,00-1,60-5,33
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,05-0,92195,82
Konya Çimento910,100,25-19,46
Kordsa Teknik Tekstil24,220,9255,76
Koza Altın128,900,5533,30
Koza Madencilik17,31-1,0911,75
Körfez GMYO5,13-0,39-11,55
Kristal Kola2,24-0,44-42,86
Kron Telekomünikasyon52,30-1,1341,97
Kuştur Kuşadası Turizm329,00-2,69109,15
Kuyumcukent Gayrimenkul2,45-0,816,52
Kütahya Porselen55,00-9,989,02
Lider Faktoring2,901,05-14,96
Link Bilgisayar36,240,1713,69
Logo Yazılım156,003,5225,24
Lokman Hekim Sağlık17,50-1,1362,76
Lüks Kadife59,00-3,36104,15
Makina Takım3,231,57-5,28
Marka Yatırım Holding5,62-2,94-12,60
Marmaris Altınyunus212,50-1,8091,27
Marshall318,300,063,78
Martı GMYO1,593,92-42,18
Martı Otel2,250,005,63
Matriks Bilgi Dağıtım37,100,54

Mavi Giyim51,60-0,39-1,15
Mazhar Zorlu Holding28,540,00-9,34
Mega Polietilen7,38-5,38-3,66
Menderes Tekstil2,37-3,66-23,30
Merit Turizm228,20-6,86172,64
Merko Gıda6,57-3,81-23,96
Metemtur Yatırım37,482,1369,59
Metro Holding1,871,08-10,10
Metro Petrol ve Tesisleri2,60-2,26-10,03
Metro Yatırım Ortaklığı2,010,00-13,73
Migros Ticaret36,861,43-13,88
Milpa4,22-1,17-8,26
Mistral GMYO4,99-1,775,94
MLP Sağlık24,880,1625,21
MMC San. ve Tic. Yat.7,505,6363,04
Mondi Tire Kutsan7,630,390,39
Naturel Enerji34,64-0,63-2,44
Naturelgaz9,51-1,35

Net Holding5,570,0062,39
Netaş Telekom.23,460,60-16,45
Niğbaş Niğde Beton13,46-0,15-74,12
Nuh Çimento51,40-0,877,02
Nurol GMYO13,61-1,6686,69
Odaş Elektrik2,441,24-37,44
Olmuksan-IP7,350,14-37,97
Orge Enerji Elektrik10,44-0,1941,46
Orma Orman Mahsulleri32,503,17120,79
Osmanlı Menkul25,58-1,99-17,32
Ostim Endüstriyel Yat2,430,41-11,76
Otokar314,800,743,46
Oyak Çimento7,38-0,14-15,95
Oyak Yat. Ort.7,87-0,2513,24
Oylum Sınai Yatırımlar4,11-1,67-12,74
Özak GMYO4,34-0,91-14,90
Özbal Çelik Boru7,56-2,2015,42
Özderici GMYO1,77-1,12-20,27
Özerden Plastik9,529,935,78
Pamukova Elektrik27,341,7128,24
Panora GMYO6,250,482,33
Papilon Savunma17,09-1,04-24,91
Park Elek.Madencilik5,230,19-2,61
Parsan31,080,2627,90
Pegasus81,450,069,18
Peker GMYO1,260,80-51,72
Penguen Gıda3,44-2,55-31,88
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,68-0,69

Pera GMYO1,480,68-15,51
Pergamon Dış Ticaret25,84-2,4940,98
Petkim6,410,6328,71
Petrokent Turizm2.313,00-0,25155,19
Pınar Et ve Un20,420,00-6,69
Pınar Su7,60-0,782,29
Pınar Süt19,06-0,52-15,48
Plastikkart14,951,633,46
Polisan Holding3,04-0,33-20,93
Politeknik Metal303,000,00-25,32
Prizma Press Matbaacılık5,14-1,15-6,20
QNB Finans Fin. Kir.95,650,10-23,66
QNB Finansbank43,00-6,20-38,88
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,00-0,91

Ral Yatırım Holding3,63-0,82-18,24
Ray Sigorta11,01-1,87-28,74
Reysaş GMYO4,02-0,25-26,24
Reysaş Lojistik3,54-1,12-31,58
Rhea Girişim2,29-0,87-38,44
Rodrigo Tekstil17,00-3,5724,00
Royal Halı3,60-0,284,65
RTA Laboratuvarları23,36-0,93-22,85
Sabancı Holding8,580,94-22,18
Safkar Ege Soğutmacılık8,12-0,85-25,37
Sanel Mühendislik3,70-1,608,19
Sanifoam Sünger16,18-3,1118,97
Sanko Pazarlama10,860,4615,65
Saray Matbaacılık4,962,90-43,44
Sarkuysan15,540,9778,67
Sasa Polyester33,560,96123,97
Say Yenilenebilir Enerji29,605,71247,83
Sekuro Plastik23,520,0968,48
Selçuk Ecza Deposu9,50-0,21-29,27
Selçuk Gıda3,98-2,93-20,08
Senkron Güvenlik29,900,0013,86
Serve Film Prodüksiyon15,01-3,16-6,19
Servet GMYO73,70-4,90-5,99
Seyitler Kimya24,28-2,65-3,23
Silverline Endüstri5,65-0,88-34,30
Sinpaş GMYO3,21-6,14-23,21
Smartiks Yazılım6,05-0,17-31,72
Sodaş Sodyum Sanayii26,40-0,750,24
Söktaş4,841,47-4,91
Sönmez Filament38,90-7,34-44,59
Sönmez Pamuklu18,00-0,06-25,00
Sumaş Suni Tahta62,654,6822,24
Şeker Fin. Kir.7,402,0715,63
Şekerbank1,160,00-23,18
Şişe Cam8,02-0,379,71
Şok Marketler Ticaret11,74-0,34-6,97
T. Halk Bankası4,481,36-19,42
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,52-2,54-30,71
T.S.K.B.1,39-0,71-20,41
T.Tuborg19,000,005,15
Taç Tarım Ürünleri24,00-0,74127,92
Tat Gıda9,28-0,32-19,73
TAV Havalimanları23,54-0,3410,52
Taze Kuru Gıda232,10-3,297,30
Tek-Art Turizm1,820,55-9,90
Tekfen Holding15,81-0,50-3,60
Teknosa İç ve Dış Ticaret8,06-0,49-6,93
Temapol Polimer Plastik15,47-0,3934,52
TGS Dış Ticaret14,100,0010,94
Tofaş Oto. Fab.28,902,05-6,51
Torunlar GMYO3,43-0,58-12,05
Trabzon Liman35,004,988,97
Trabzonspor Sportif2,673,499,43
Trend GMYO6,95-3,07-44,71
TSKB GMYO4,030,25-29,91
Tuğçelik9,248,9614,36
Tukaş7,24-1,50-25,28
Turcas Petrol4,110,49-15,26
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,94-0,90

Turkcell15,63-0,82-0,41
Tümosan Motor ve Traktör20,181,3143,43
Tüpraş102,90-0,10-4,72
Türk Hava Yolları13,520,374,73
Türk İlaç Serum47,189,98

Türk Prysmian Kablo12,471,553,38
Türk Telekom6,870,29-17,38
Türk Traktör195,000,7814,46
Türker Proje Gayrimenkul154,601,9836,94
Türkiye Sigorta5,660,89-8,39
Ufuk Yatırım15,261,8713,88
Ulaşlar Turizm Yat.4,87-0,8114,86
Ulusoy Elektrik57,65-2,2112,27
Ulusoy Un Sanayi5,61-1,7510,25
Umpaş Holding1,502,04-42,53
Uşak Seramik2,841,0721,37
Utopya Turizm28,50-1,72-26,55
Uzertaş Boya40,08-6,79-29,19
Ülker Bisküvi22,040,40-1,24
Vakıf Fin. Kir.12,08-0,49183,57
Vakıf GMYO2,430,41-27,04
Vakıf Yat. Ort.6,18-1,44-16,03
Vakıflar Bankası3,611,98-23,35
Vakko Tekstil11,39-0,9681,76
Vanet Gıda5,84-1,68-24,45
Verusa Holding58,90-0,5130,60
Verusaturk Girisim25,96-0,3198,47
Vestel33,721,0860,11
Vestel Beyaz Eşya53,301,5230,38
Viking Kağıt6,220,16-30,89
Yapı Kredi Koray GMYO6,230,4840,00
Yapı ve Kredi Bank.2,180,93-27,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.81,455,5112,53
Yataş17,781,8323,04
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,991,01-32,05
Yeni Gimat GMYO13,80-0,6519,05
Yeşil GMYO1,170,86-15,22
Yeşil Yapı1,41-0,70-23,37
Yeşil Yatırım Holding81,30-0,67-14,74
Yibitaş İnşaat Malzeme14.999,90-3,85-3,85
Yonga Mobilya24,601,65-17,42
Yükselen Çelik5,42-1,813,60
Yünsa13,35-0,89-3,90
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji2,110,96-23,83
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA