Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)36.151,00-2,03-10,74
İş Bankası (C)5,081,20-25,21
İş Bankası (Kur.)395.999,90

4,21
İş Fin.Kir.3,100,65-19,69
İş Girişim13,42-9,99-29,18
İş GMYO1,862,20-26,77
İş Y. Men. Değ.17,130,763,21
İş Yat. Ort.2,931,03-12,88
İşbir Holding7.039,80-4,51157,15
Işık Plastik30,38-2,00

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,970,00-14,91
İttifak Holding1,70-1,16-23,77
İz Hayvancılık Tarım19,920,8110,67
İzmir Demir Çelik2,191,39-33,83
İzmir Fırça8,014,4344,06
Jantsa Jant Sanayi86,652,54109,06
Kafein Yazılım25,14-0,3217,81
Kalekim Kimyevi Maddeler13,48-2,81

Kaplamin20,48-0,78-39,41
Kardemir (A)7,191,7020,84
Kardemir (B)7,151,4235,67
Kardemir (D)7,962,8437,72
Karel Elektronik32,421,6340,59
Karsan Otomotiv4,841,8948,92
Karsu Tekstil8,90-3,164,09
Kartonsan59,800,50-36,84
Katmerciler Ekipman3,420,0011,04
Kent Gıda278,000,00-21,82
Kerevitaş Gıda4,66-0,21-29,18
Kervan Gıda15,89-0,0620,20
Kervansaray Yat. Holding0,633,28-50,00
Kiler GMYO1,860,54-25,90
Klimasan Klima23,281,7537,18
Koç Holding18,581,14-9,16
Konfrut Gıda15,49-1,34-8,34
Kontrolmatik Teknoloji Enerji68,40-0,80188,85
Konya Çimento849,00-0,13-24,87
Kordsa Teknik Tekstil23,101,7648,55
Koza Altın124,301,4728,54
Koza Madencilik16,55-1,026,84
Körfez GMYO4,90-1,41-15,52
Kristal Kola2,090,00-46,68
Kron Telekomünikasyon49,02-3,8833,06
Kuştur Kuşadası Turizm306,000,0094,53
Kuyumcukent Gayrimenkul2,300,880,00
Kütahya Porselen49,50-10,00-1,88
Lider Faktoring2,761,10-19,06
Link Bilgisayar33,90-0,296,35
Logo Yazılım149,100,7419,70
Lokman Hekim Sağlık16,67-1,3655,04
Lüks Kadife56,30-2,2694,81
Makina Takım3,050,66-10,56
Marka Yatırım Holding5,310,57-17,42
Marmaris Altınyunus205,802,4485,24
Marshall308,001,650,42
Martı GMYO1,492,05-45,82
Martı Otel2,130,470,00
Matriks Bilgi Dağıtım34,58-2,04

Mavi Giyim48,06-1,52-7,93
Mazhar Zorlu Holding26,94-2,60-14,42
Mega Polietilen7,290,69-4,83
Menderes Tekstil2,19-1,35-29,13
Merit Turizm210,20-4,67151,14
Merko Gıda5,89-4,23-31,83
Metemtur Yatırım29,74-9,9934,57
Metro Holding1,76-1,68-15,38
Metro Petrol ve Tesisleri2,44-0,41-15,57
Metro Yatırım Ortaklığı1,951,04-16,31
Migros Ticaret35,500,74-17,06
Milpa4,00-1,48-13,04
Mistral GMYO4,900,204,03
MLP Sağlık24,380,0822,70
MMC San. ve Tic. Yat.7,000,2952,17
Mondi Tire Kutsan7,06-0,84-7,11
Naturel Enerji32,60-0,31-8,19
Naturelgaz9,111,00

Net Holding5,310,1954,81
Netaş Telekom.22,060,73-21,44
Niğbaş Niğde Beton12,66-0,31-75,65
Nuh Çimento49,22-1,012,48
Nurol GMYO12,920,1677,23
Odaş Elektrik2,320,43-40,51
Olmuksan-IP7,26-0,27-38,73
Orge Enerji Elektrik9,980,3035,23
Orma Orman Mahsulleri32,006,67117,39
Osmanlı Menkul26,52-1,12-14,29
Ostim Endüstriyel Yat2,300,44-16,48
Otokar303,800,76-0,16
Oyak Çimento7,101,57-19,13
Oyak Yat. Ort.7,690,1310,65
Oylum Sınai Yatırımlar3,960,51-15,92
Özak GMYO4,140,00-18,82
Özbal Çelik Boru7,331,1011,91
Özderici GMYO1,660,61-25,23
Özerden Plastik9,30-2,313,33
Pamukova Elektrik25,92-1,5921,58
Panora GMYO6,140,490,53
Papilon Savunma15,83-1,00-30,45
Park Elek.Madencilik5,060,20-5,77
Parsan29,260,0020,41
Pegasus78,600,905,36
Peker GMYO1,210,83-53,64
Penguen Gıda3,31-0,60-34,46
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,60-0,75

Pera GMYO1,35-0,74-22,93
Pergamon Dış Ticaret25,181,4537,38
Petkim6,323,2726,91
Petrokent Turizm2.315,000,00155,41
Pınar Et ve Un19,37-0,67-11,49
Pınar Su7,481,220,67
Pınar Süt18,480,60-18,05
Plastikkart14,470,210,14
Polisan Holding2,880,70-25,09
Politeknik Metal290,00-0,24-28,52
Prizma Press Matbaacılık4,850,62-11,50
QNB Finans Fin. Kir.95,10-0,58-24,10
QNB Finansbank44,52-0,80-36,72
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri22,940,53

Ral Yatırım Holding3,43-1,15-22,75
Ray Sigorta10,41-1,89-32,62
Reysaş GMYO4,097,07-24,95
Reysaş Lojistik3,7410,00-27,72
Rhea Girişim2,21-0,90-40,59
Rodrigo Tekstil16,15-2,6517,80
Royal Halı3,550,003,20
RTA Laboratuvarları21,42-1,74-29,26
Sabancı Holding8,451,81-23,36
Safkar Ege Soğutmacılık7,731,05-28,95
Sanel Mühendislik3,735,979,06
Sanifoam Sünger17,007,7325,00
Sanko Pazarlama10,060,707,14
Saray Matbaacılık4,801,27-45,27
Sarkuysan15,810,8381,78
Sasa Polyester32,420,68116,36
Say Yenilenebilir Enerji30,50-0,97258,40
Sekuro Plastik21,96-4,3657,31
Selçuk Ecza Deposu9,080,44-32,40
Selçuk Gıda3,873,20-22,29
Senkron Güvenlik29,903,1013,86
Serve Film Prodüksiyon15,986,68-0,12
Servet GMYO72,40-3,47-7,65
Seyitler Kimya24,003,18-4,35
Silverline Endüstri5,320,38-38,14
Sinpaş GMYO3,211,90-23,21
Smartiks Yazılım5,882,08-33,63
Sodaş Sodyum Sanayii25,50-0,86-3,17
Söktaş4,57-0,65-10,22
Sönmez Filament39,564,38-43,65
Sönmez Pamuklu16,400,00-31,67
Sumaş Suni Tahta61,159,9819,32
Şeker Fin. Kir.6,871,037,34
Şekerbank1,110,91-26,49
Şişe Cam7,931,288,48
Şok Marketler Ticaret11,380,26-9,83
T. Halk Bankası4,430,68-20,32
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,640,56-30,33
T.S.K.B.1,352,27-22,70
T.Tuborg18,402,221,83
Taç Tarım Ürünleri23,20-1,28120,32
Tat Gıda8,94-0,11-22,67
TAV Havalimanları23,002,777,98
Taze Kuru Gıda226,900,714,90
Tek-Art Turizm1,701,19-15,84
Tekfen Holding15,340,79-6,46
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,630,93-11,89
Temapol Polimer Plastik14,680,6927,65
TGS Dış Ticaret13,101,163,07
Tofaş Oto. Fab.27,880,72-9,81
Torunlar GMYO3,21-1,23-17,69
Trabzon Liman33,163,113,24
Trabzonspor Sportif2,581,185,74
Trend GMYO7,448,30-40,81
TSKB GMYO3,830,26-33,39
Tuğçelik9,759,9220,67
Tukaş7,021,01-27,55
Turcas Petrol3,881,04-20,00
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,34-1,48

Turkcell15,621,10-0,47
Tümosan Motor ve Traktör19,05-0,5235,39
Tüpraş99,650,76-7,73
Türk Hava Yolları13,061,241,16
Türk İlaç Serum45,68-3,18

Türk Prysmian Kablo12,526,553,79
Türk Telekom6,761,65-18,70
Türk Traktör184,50-0,548,29
Türker Proje Gayrimenkul145,900,9729,23
Türkiye Sigorta5,31-0,56-14,05
Ufuk Yatırım13,851,023,36
Ulaşlar Turizm Yat.4,73-0,4211,56
Ulusoy Elektrik56,45-1,229,93
Ulusoy Un Sanayi5,430,376,71
Umpaş Holding1,470,00-43,68
Uşak Seramik2,640,7612,82
Utopya Turizm25,00-4,21-35,57
Uzertaş Boya38,00-2,06-32,86
Ülker Bisküvi21,461,23-3,84
Vakıf Fin. Kir.11,282,36164,79
Vakıf GMYO2,28-0,44-31,54
Vakıf Yat. Ort.5,760,17-21,74
Vakıflar Bankası3,480,87-26,11
Vakko Tekstil10,74-2,2771,39
Vanet Gıda5,610,90-27,43
Verusa Holding56,700,1825,72
Verusaturk Girisim24,76-0,9689,30
Vestel32,002,0451,95
Vestel Beyaz Eşya50,250,5822,92
Viking Kağıt5,82-1,19-35,33
Yapı Kredi Koray GMYO5,99-0,6634,61
Yapı ve Kredi Bank.2,151,42-28,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.76,10-1,685,14
Yataş16,600,1214,88
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,83-1,39-35,68
Yeni Gimat GMYO13,401,1315,60
Yeşil GMYO1,110,91-19,57
Yeşil Yapı1,330,00-27,72
Yeşil Yatırım Holding77,200,98-19,04
Yibitaş İnşaat Malzeme14.624,00-0,52-6,26
Yonga Mobilya25,987,53-12,79
Yükselen Çelik5,301,921,30
Yünsa13,41-0,52-3,47
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji2,042,00-26,35
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA