Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)34.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)34.099,100,02-15,80
İş Bankası (C)5,08-0,39-25,21
İş Bankası (Kur.)395.999,90

4,21
İş Fin.Kir.3,100,00-19,69
İş Girişim9,96-9,95-47,44
İş GMYO1,861,09-26,77
İş Y. Men. Değ.16,79-1,641,16
İş Yat. Ort.2,89-0,34-14,07
İşbir Holding7.350,00-5,53168,48
Işık Plastik29,98-0,73

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,95-1,04-16,67
İttifak Holding1,64-2,96-26,46
İz Hayvancılık Tarım21,70-3,3820,56
İzmir Demir Çelik2,270,44-31,41
İzmir Fırça7,21-1,2329,68
Jantsa Jant Sanayi87,10-1,25110,14
Kafein Yazılım24,38-0,5714,25
Kalekim Kimyevi Maddeler13,03-1,81

Kaplamin20,88-0,57-38,22
Kardemir (A)7,261,4022,02
Kardemir (B)7,121,1435,10
Kardemir (D)7,981,1438,06
Karel Elektronik32,50-1,5240,94
Karsan Otomotiv4,46-4,5037,23
Karsu Tekstil8,35-1,18-2,34
Kartonsan57,30-0,69-39,48
Katmerciler Ekipman3,380,009,74
Kent Gıda254,10-6,92-28,54
Kerevitaş Gıda4,713,06-28,42
Kervan Gıda15,87-0,5020,05
Kervansaray Yat. Holding0,714,41-43,65
Kiler GMYO1,892,16-24,70
Klimasan Klima22,840,3534,59
Koç Holding18,590,05-9,11
Konfrut Gıda15,27-0,33-9,64
Kontrolmatik Teknoloji Enerji65,70-1,35177,45
Konya Çimento886,000,02-21,59
Kordsa Teknik Tekstil22,36-0,5343,79
Koza Altın119,50-0,1723,58
Koza Madencilik15,67-0,251,16
Körfez GMYO4,931,23-15,00
Kristal Kola2,02-0,49-48,47
Kron Telekomünikasyon47,74-2,1729,59
Kuştur Kuşadası Turizm324,90-1,55106,55
Kuyumcukent Gayrimenkul2,410,424,78
Kütahya Porselen36,12-9,97-28,40
Lider Faktoring2,741,48-19,65
Link Bilgisayar32,66-1,922,46
Logo Yazılım142,70-2,1314,56
Lokman Hekim Sağlık16,110,5049,83
Lüks Kadife56,35-2,5994,98
Makina Takım2,86-2,39-16,13
Marka Yatırım Holding5,141,58-20,06
Marmaris Altınyunus222,403,93100,18
Marshall273,00-2,50-10,99
Martı GMYO1,451,40-47,27
Martı Otel2,232,294,69
Matriks Bilgi Dağıtım33,68-0,06

Mavi Giyim49,140,45-5,86
Mazhar Zorlu Holding31,9010,001,33
Mega Polietilen7,81-0,511,96
Menderes Tekstil2,14-0,93-30,74
Mercan Kimya9,28-2,52

Merit Turizm242,002,54189,13
Merko Gıda5,76-1,03-33,33
Metemtur Yatırım25,441,7615,11
Metro Holding1,760,00-15,38
Metro Petrol ve Tesisleri2,421,26-16,26
Metro Yatırım Ortaklığı1,860,00-20,17
Migros Ticaret34,64-1,53-19,07
Milpa3,96-0,25-13,91
Mistral GMYO4,85-0,412,97
MLP Sağlık22,74-0,9614,44
MMC San. ve Tic. Yat.7,000,7252,17
Mondi Tire Kutsan7,411,79-2,50
Naturel Enerji34,122,03-3,91
Naturelgaz9,07-0,11

Net Holding5,51-2,4860,64
Netaş Telekom.21,20-0,56-24,50
Niğbaş Niğde Beton12,06-1,47-76,81
Nuh Çimento45,84-3,82-4,56
Nurol GMYO13,963,1891,50
Odaş Elektrik2,330,43-40,26
Olmuksan-IP7,590,00-35,95
Orge Enerji Elektrik9,37-1,5826,96
Orma Orman Mahsulleri33,00-0,90124,18
Osmanlı Menkul26,46-1,85-14,48
Ostim Endüstriyel Yat2,280,44-17,20
Otokar295,40-1,17-2,92
Oyak Çimento7,230,28-17,65
Oyak Yat. Ort.8,298,5520,11
Oylum Sınai Yatırımlar3,92-0,51-16,77
Özak GMYO4,120,24-19,22
Özbal Çelik Boru7,611,2016,18
Özderici GMYO1,661,84-25,23
Özerden Plastik8,67-3,02-3,67
Pamukova Elektrik29,284,5037,34
Panora GMYO6,120,330,20
Papilon Savunma15,87-0,19-30,27
Park Elek.Madencilik5,110,59-4,84
Parsan28,44-1,1117,04
Pegasus82,050,869,99
Peker GMYO1,233,36-52,87
Penguen Gıda3,21-2,13-36,44
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,82-0,25

Pera GMYO1,330,76-24,07
Pergamon Dış Ticaret24,64-1,0434,43
Petkim6,24-0,3225,30
Petrokent Turizm2.350,400,23159,31
Pınar Et ve Un19,16-0,16-12,45
Pınar Su7,792,504,85
Pınar Süt18,260,61-19,02
Plastikkart13,850,29-4,15
Polisan Holding2,850,35-25,87
Politeknik Metal295,100,10-27,27
Prizma Press Matbaacılık4,52-2,38-17,52
QNB Finans Fin. Kir.95,400,00-23,86
QNB Finansbank43,160,00-38,65
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,021,78

Ral Yatırım Holding3,36-0,30-24,32
Ray Sigorta10,11-2,13-34,56
Reysaş GMYO3,79-1,30-30,46
Reysaş Lojistik3,58-1,65-30,81
Rhea Girişim2,220,45-40,32
Rodrigo Tekstil15,00-6,609,41
Royal Halı3,44-0,290,00
RTA Laboratuvarları21,54-0,74-28,86
Sabancı Holding8,710,93-21,00
Safkar Ege Soğutmacılık7,43-1,85-31,71
Sanel Mühendislik3,72-0,808,77
Sanifoam Sünger15,31-7,2112,57
Sanko Pazarlama10,560,6713,94
Saray Matbaacılık5,237,84-40,36
Sarkuysan15,091,5573,50
Sasa Polyester30,90-2,95106,21
Say Yenilenebilir Enerji28,40-1,39233,73
Sekuro Plastik20,14-1,6644,27
Selçuk Ecza Deposu8,940,68-33,44
Selçuk Gıda3,90-4,65-21,69
Senkron Güvenlik30,901,3117,67
Serve Film Prodüksiyon16,002,960,00
Servet GMYO86,60-1,5910,46
Seyitler Kimya24,30-2,25-3,15
Silverline Endüstri5,28-0,19-38,60
Sinpaş GMYO3,793,55-9,33
Smartiks Yazılım5,76-0,69-34,99
Sodaş Sodyum Sanayii27,00-0,522,52
Söktaş4,912,51-3,54
Sönmez Filament41,32-2,87-41,14
Sönmez Pamuklu16,200,00-32,50
Sumaş Suni Tahta61,80-0,0820,59
Şeker Fin. Kir.6,65-0,893,91
Şekerbank1,110,91-26,49
Şişe Cam7,73-0,477,97
Şok Marketler Ticaret11,18-1,58-11,41
T. Halk Bankası4,47-2,61-19,60
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,00-0,66-32,39
T.S.K.B.1,320,00-24,42
T.Tuborg18,400,001,83
Taç Tarım Ürünleri23,400,26122,22
Tat Gıda8,93-0,56-22,76
TAV Havalimanları23,640,9410,99
Taze Kuru Gıda227,90-0,835,36
Tek-Art Turizm1,762,33-12,87
Tekfen Holding15,13-0,59-7,74
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,28-0,95-15,93
Temapol Polimer Plastik14,47-2,2325,83
TGS Dış Ticaret12,801,190,71
Tofaş Oto. Fab.29,441,87-4,76
Torunlar GMYO3,360,90-13,85
Trabzon Liman35,162,339,46
Trabzonspor Sportif2,51-1,572,87
Trend GMYO7,01-2,09-44,23
TSKB GMYO3,771,34-34,43
Tuğçelik11,899,9947,15
Tukaş6,84-0,87-29,41
Turcas Petrol3,93-1,75-18,97
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,601,48

Turkcell15,780,000,55
Tümosan Motor ve Traktör18,45-1,2331,13
Tüpraş97,850,26-9,40
Türk Hava Yolları13,262,162,71
Türk İlaç Serum41,18-2,60

Türk Prysmian Kablo12,753,665,70
Türk Telekom6,900,00-17,02
Türk Traktör183,60-0,497,77
Türker Proje Gayrimenkul139,501,0123,56
Türkiye Sigorta5,321,72-13,89
Ufuk Yatırım13,110,31-2,16
Ulaşlar Turizm Yat.4,68-0,2110,38
Ulusoy Elektrik57,001,7911,00
Ulusoy Un Sanayi5,21-1,142,39
Umpaş Holding1,43-3,38-45,21
Uşak Seramik2,33-0,43-0,43
Utopya Turizm28,22-0,28-27,27
Uzertaş Boya40,44-5,95-28,55
Ülker Bisküvi22,00-0,27-1,42
Vakıf Fin. Kir.10,00-4,76134,74
Vakıf GMYO2,281,33-31,54
Vakıf Yat. Ort.5,78-0,17-21,47
Vakıflar Bankası3,53-0,84-25,05
Vakko Tekstil10,740,1971,39
Vanet Gıda5,34-2,38-30,92
Verusa Holding56,550,2725,39
Verusaturk Girisim25,36-0,5593,88
Vestel31,36-0,8248,91
Vestel Beyaz Eşya49,360,0324,18
Viking Kağıt6,674,87-25,89
Yapı Kredi Koray GMYO5,891,2032,36
Yapı ve Kredi Bank.2,15-0,46-28,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.76,85-3,216,17
Yataş16,16-2,0611,83
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,8510,00-12,50
Yeni Gimat GMYO13,670,2217,92
Yeşil GMYO1,100,00-20,29
Yeşil Yapı1,34-0,74-27,17
Yeşil Yatırım Holding80,00-2,74-16,10
Yibitaş İnşaat Malzeme14.950,300,00-4,17
Yonga Mobilya24,480,91-17,82
Yükselen Çelik5,241,350,16
Yünsa13,520,37-2,67
Ziraat Gayrimenkul1,610,63

Zorlu Enerji2,010,00-27,44
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA