Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika uygulamasını yükleyin. YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)34.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)34.899,001,91-13,83
İş Bankası (C)5,151,18-24,18
İş Bankası (Kur.)356.400,00-10,00-6,21
İş Fin.Kir.3,110,32-19,43
İş Girişim10,495,32-44,64
İş GMYO1,86-0,53-26,77
İş Y. Men. Değ.16,53-1,14-0,41
İş Yat. Ort.2,890,35-14,07
İşbir Holding7.350,800,00168,51
Işık Plastik31,560,51

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,940,00-17,54
İttifak Holding1,61-1,83-27,80
İz Hayvancılık Tarım21,32-1,4818,44
İzmir Demir Çelik2,23-1,33-32,62
İzmir Fırça7,060,0026,98
Jantsa Jant Sanayi86,650,35109,06
Kafein Yazılım24,280,5013,78
Kalekim Kimyevi Maddeler12,901,02

Kaplamin21,42-1,74-36,63
Kardemir (A)7,140,4220,00
Kardemir (B)7,040,4333,59
Kardemir (D)7,83-0,3835,47
Karel Elektronik32,461,0640,76
Karsan Otomotiv4,672,6443,69
Karsu Tekstil8,451,08-1,17
Kartonsan58,001,49-38,74
Katmerciler Ekipman3,34-2,628,44
Kent Gıda253,900,00-28,60
Kerevitaş Gıda4,660,00-29,18
Kervan Gıda15,87-0,2520,05
Kervansaray Yat. Holding0,745,71-41,27
Kiler GMYO1,85-1,07-26,29
Klimasan Klima22,480,9032,47
Koç Holding18,781,08-8,18
Konfrut Gıda15,320,00-9,35
Kontrolmatik Teknoloji Enerji72,6010,00206,59
Konya Çimento879,80-0,86-22,14
Kordsa Teknik Tekstil22,922,7847,40
Koza Altın120,000,3324,10
Koza Madencilik15,91-0,062,71
Körfez GMYO4,98-0,60-14,14
Kristal Kola2,072,48-47,19
Kron Telekomünikasyon48,241,3930,94
Kuştur Kuşadası Turizm301,50-4,1391,67
Kuyumcukent Gayrimenkul2,35-1,262,17
Kütahya Porselen34,70-3,93-31,22
Lider Faktoring2,750,73-19,35
Link Bilgisayar33,321,594,53
Logo Yazılım140,201,0812,56
Lokman Hekim Sağlık16,24-0,0651,04
Lüks Kadife56,050,2793,94
Makina Takım2,880,35-15,54
Marka Yatırım Holding5,030,00-21,77
Marmaris Altınyunus219,00-3,5297,12
Marshall279,902,04-8,74
Martı GMYO1,400,72-49,09
Martı Otel2,20-5,173,29
Matriks Bilgi Dağıtım33,560,90

Mavi Giyim49,70-1,58-4,79
Mazhar Zorlu Holding35,089,9711,44
Mega Polietilen7,922,593,39
Menderes Tekstil2,180,93-29,45
Mercan Kimya9,261,65

Merit Turizm235,00-1,26180,76
Merko Gıda5,81-1,19-32,75
Metemtur Yatırım25,682,3116,20
Metro Holding1,73-0,57-16,83
Metro Petrol ve Tesisleri2,400,42-16,96
Metro Yatırım Ortaklığı1,870,00-19,74
Migros Ticaret34,680,12-18,97
Milpa4,021,26-12,61
Mistral GMYO4,80-0,211,91
MLP Sağlık23,36-0,6017,56
MMC San. ve Tic. Yat.7,000,2952,17
Mondi Tire Kutsan7,370,27-3,03
Naturel Enerji37,104,864,48
Naturelgaz9,03-0,11

Net Holding5,23-2,6152,48
Netaş Telekom.21,563,45-23,22
Niğbaş Niğde Beton11,96-0,17-77,00
Nuh Çimento45,74-0,61-4,76
Nurol GMYO13,680,2287,65
Odaş Elektrik2,11-8,66-45,90
Olmuksan-IP7,48-1,32-36,88
Orge Enerji Elektrik9,490,5328,59
Orma Orman Mahsulleri33,000,00124,18
Osmanlı Menkul25,48-1,09-17,65
Ostim Endüstriyel Yat2,32-0,43-15,75
Otokar302,50-0,10-0,59
Oyak Çimento7,21-0,96-17,88
Oyak Yat. Ort.9,169,0532,71
Oylum Sınai Yatırımlar3,89-0,51-17,41
Özak GMYO4,120,00-19,22
Özbal Çelik Boru7,40-2,2512,98
Özderici GMYO1,660,61-25,23
Özerden Plastik8,690,00-3,44
Pamukova Elektrik30,68-0,4543,90
Panora GMYO6,150,490,69
Papilon Savunma16,394,20-27,99
Park Elek.Madencilik5,120,00-4,66
Parsan28,82-0,8918,60
Pegasus81,70-1,749,52
Peker GMYO1,050,96-53,58
Penguen Gıda3,20-0,62-36,63
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,920,13

Pera GMYO1,32-1,49-24,65
Pergamon Dış Ticaret24,52-1,0533,78
Petkim6,200,3224,50
Petrokent Turizm2.417,000,71166,66
Pınar Et ve Un19,20-0,26-12,26
Pınar Su7,700,133,63
Pınar Süt18,42-0,22-18,31
Plastikkart14,040,57-2,84
Polisan Holding2,871,06-25,35
Politeknik Metal304,901,57-24,85
Prizma Press Matbaacılık4,51-0,88-17,70
QNB Finans Fin. Kir.95,750,37-23,58
QNB Finansbank43,001,08-38,88
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,040,00

Ral Yatırım Holding3,370,90-24,10
Ray Sigorta10,605,89-31,39
Reysaş GMYO3,790,80-30,46
Reysaş Lojistik3,775,60-27,14
Rhea Girişim2,220,00-40,32
Rodrigo Tekstil14,60-1,626,49
Royal Halı3,41-0,58-0,87
RTA Laboratuvarları21,340,19-29,52
Sabancı Holding9,042,03-18,01
Safkar Ege Soğutmacılık7,896,62-27,48
Sanel Mühendislik3,701,378,19
Sanifoam Sünger15,401,8513,24
Sanko Pazarlama10,570,6714,05
Saray Matbaacılık4,97-0,60-43,33
Sarkuysan15,141,7574,07
Sasa Polyester31,100,91107,55
Say Yenilenebilir Enerji28,02-0,57229,26
Sekuro Plastik21,064,4650,86
Selçuk Ecza Deposu8,98-0,66-33,14
Selçuk Gıda4,153,23-16,67
Senkron Güvenlik33,508,4127,57
Serve Film Prodüksiyon15,990,00-0,06
Servet GMYO92,00-0,6517,35
Seyitler Kimya23,94-3,62-4,59
Silverline Endüstri5,401,89-37,21
Sinpaş GMYO3,91-1,01-6,46
Smartiks Yazılım5,66-0,70-36,12
Sodaş Sodyum Sanayii26,560,680,85
Söktaş4,99-2,16-1,96
Sönmez Filament40,52-0,34-42,28
Sönmez Pamuklu16,010,00-33,29
Sumaş Suni Tahta64,007,2924,88
Şeker Fin. Kir.6,660,154,06
Şekerbank1,121,82-25,83
Şişe Cam7,790,528,81
Şok Marketler Ticaret11,140,09-11,73
T. Halk Bankası4,570,66-17,81
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,002,44-32,39
T.S.K.B.1,351,50-22,70
T.Tuborg18,401,941,83
Taç Tarım Ürünleri23,040,35118,80
Tat Gıda8,940,22-22,67
TAV Havalimanları23,58-1,6710,70
Taze Kuru Gıda219,00-2,671,25
Tek-Art Turizm1,80-2,70-10,89
Tekfen Holding15,261,19-6,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,210,14-16,74
Temapol Polimer Plastik14,611,0427,04
TGS Dış Ticaret12,74-2,150,24
Tofaş Oto. Fab.28,78-0,83-6,89
Torunlar GMYO3,370,30-13,59
Trabzon Liman36,50-3,3913,64
Trabzonspor Sportif2,552,004,51
Trend GMYO7,303,99-41,93
TSKB GMYO4,03-0,74-29,91
Tuğçelik13,079,9261,76
Tukaş6,830,74-29,51
Turcas Petrol3,930,26-18,97
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,50-1,45

Turkcell15,940,631,57
Tümosan Motor ve Traktör18,18-0,4929,21
Tüpraş98,050,72-9,21
Türk Hava Yolları13,17-1,132,01
Türk İlaç Serum39,860,45

Türk Prysmian Kablo12,69-0,395,20
Türk Telekom6,97-0,14-16,18
Türk Traktör184,00-0,868,00
Türker Proje Gayrimenkul140,20-0,2824,18
Türkiye Sigorta5,320,76-13,89
Ufuk Yatırım12,49-0,56-6,79
Ulaşlar Turizm Yat.4,66-1,489,91
Ulusoy Elektrik56,10-1,069,25
Ulusoy Un Sanayi5,291,543,96
Umpaş Holding1,39-3,47-46,74
Uşak Seramik2,340,430,00
Utopya Turizm27,00-10,00-30,41
Uzertaş Boya40,52-3,75-28,41
Ülker Bisküvi21,66-0,64-2,95
Vakıf Fin. Kir.9,86-0,50131,46
Vakıf GMYO2,26-1,31-32,14
Vakıf Yat. Ort.5,890,17-19,97
Vakıflar Bankası3,571,13-24,20
Vakko Tekstil11,829,9588,62
Vanet Gıda5,441,49-29,62
Verusa Holding55,00-1,6121,95
Verusaturk Girisim25,040,0891,44
Vestel31,280,7748,53
Vestel Beyaz Eşya50,25-0,8926,42
Viking Kağıt6,15-2,69-31,67
Yapı Kredi Koray GMYO5,942,2433,48
Yapı ve Kredi Bank.2,191,86-26,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.75,30-1,574,03
Yataş15,62-1,018,10
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,74-2,86-15,00
Yeni Gimat GMYO13,760,3618,70
Yeşil GMYO1,120,90-18,84
Yeşil Yapı1,362,26-26,09
Yeşil Yatırım Holding79,401,02-16,73
Yibitaş İnşaat Malzeme14.549,303,43-6,74
Yonga Mobilya24,12-0,08-19,03
Yükselen Çelik5,26-0,190,54
Yünsa13,59-3,82-2,17
Ziraat Gayrimenkul1,61-0,62

Zorlu Enerji1,95-0,51-29,60
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA