Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)35.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)35.200,002,52-13,09
İş Bankası (C)5,13-1,35-24,48
İş Bankası (Kur.)356.400,00

-6,21
İş Fin.Kir.3,10-0,96-19,69
İş Girişim9,79-1,71-48,34
İş GMYO1,85-0,54-27,17
İş Y. Men. Değ.16,08-1,77-3,12
İş Yat. Ort.2,86-1,38-14,96
İşbir Holding7.293,50-0,59166,42
Işık Plastik31,32-1,20

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,91-2,15-20,18
İttifak Holding1,610,00-27,80
İz Hayvancılık Tarım20,84-2,0715,78
İzmir Demir Çelik2,240,45-32,32
İzmir Fırça6,80-7,2322,30
Jantsa Jant Sanayi85,65-2,28106,64
Kafein Yazılım24,24-0,4913,59
Kalekim Kimyevi Maddeler12,73-1,39

Kaplamin20,94-1,78-38,05
Kardemir (A)7,13-0,2819,83
Kardemir (B)7,01-0,5733,02
Kardemir (D)7,87-1,0136,16
Karel Elektronik31,68-0,3137,38
Karsan Otomotiv4,64-0,4342,77
Karsu Tekstil8,28-1,08-3,16
Kartonsan57,10-1,21-39,69
Katmerciler Ekipman3,29-1,506,82
Kent Gıda280,5010,00-21,12
Kerevitaş Gıda4,59-0,86-30,24
Kervan Gıda15,75-0,8219,14
Kervansaray Yat. Holding0,770,00-38,89
Kiler GMYO1,83-1,08-27,09
Klimasan Klima22,10-1,0730,23
Koç Holding18,67-1,16-8,72
Konfrut Gıda16,165,14-4,38
Kontrolmatik Teknoloji Enerji75,904,55220,52
Konya Çimento857,40-1,91-24,12
Kordsa Teknik Tekstil22,88-0,9547,14
Koza Altın119,00-0,6723,06
Koza Madencilik15,86-0,312,39
Körfez GMYO4,981,22-14,14
Kristal Kola2,040,00-47,96
Kron Telekomünikasyon48,32-1,3131,16
Kuştur Kuşadası Turizm312,50-0,1698,66
Kuyumcukent Gayrimenkul2,420,835,22
Kütahya Porselen33,521,39-33,56
Lider Faktoring2,71-1,81-20,53
Link Bilgisayar33,400,544,78
Logo Yazılım141,20-1,1913,36
Lokman Hekim Sağlık16,00-1,5448,81
Lüks Kadife55,45-3,6591,87
Makina Takım2,890,35-15,25
Marka Yatırım Holding4,79-2,64-25,51
Marmaris Altınyunus212,90-2,7991,63
Marshall270,30-2,42-11,87
Martı GMYO1,26-10,00-54,18
Martı Otel2,16-2,701,41
Matriks Bilgi Dağıtım35,84-2,02

Mavi Giyim50,35-2,14-3,54
Mazhar Zorlu Holding37,988,2720,65
Mega Polietilen7,85-1,632,48
Menderes Tekstil2,17-0,46-29,77
Mercan Kimya9,06-1,09

Merit Turizm230,000,00174,79
Merko Gıda5,72-1,21-33,80
Metemtur Yatırım25,50-7,6115,38
Metro Holding1,75-0,57-15,87
Metro Petrol ve Tesisleri2,452,08-15,22
Metro Yatırım Ortaklığı1,84-0,54-21,03
Migros Ticaret34,12-1,44-20,28
Milpa4,141,47-10,00
Mistral GMYO4,71-1,460,00
MLP Sağlık22,88-0,9515,15
MMC San. ve Tic. Yat.7,102,4554,35
Mondi Tire Kutsan7,260,41-4,47
Naturel Enerji40,443,9613,89
Naturelgaz9,585,86

Net Holding5,240,7752,77
Netaş Telekom.21,48-0,65-23,50
Niğbaş Niğde Beton12,788,03-75,42
Nuh Çimento45,20-0,66-5,89
Nurol GMYO13,01-3,6378,46
Odaş Elektrik2,01-3,37-48,46
Olmuksan-IP7,600,00-35,86
Orge Enerji Elektrik9,742,8531,98
Orma Orman Mahsulleri30,50-5,86107,20
Osmanlı Menkul25,38-1,63-17,97
Ostim Endüstriyel Yat2,653,52-3,77
Otokar303,800,20-0,16
Oyak Çimento7,14-1,24-18,68
Oyak Yat. Ort.8,34-5,9820,83
Oylum Sınai Yatırımlar3,98-0,75-15,50
Özak GMYO4,12-0,24-19,22
Özbal Çelik Boru7,693,7817,40
Özderici GMYO1,660,00-25,23
Özerden Plastik8,49-0,12-5,67
Pamukova Elektrik29,50-3,8538,37
Panora GMYO6,210,321,67
Papilon Savunma15,93-0,25-30,01
Park Elek.Madencilik5,231,16-2,61
Parsan30,061,5523,70
Pegasus82,80-0,1810,99
Peker GMYO1,03-0,96-54,47
Penguen Gıda3,14-1,26-37,82
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,84-0,31

Pera GMYO1,330,76-24,07
Pergamon Dış Ticaret23,98-1,8830,83
Petkim6,341,7727,31
Petrokent Turizm2.700,005,06197,88
Pınar Et ve Un19,11-0,73-12,67
Pınar Su7,63-1,172,69
Pınar Süt18,22-0,11-19,20
Plastikkart13,70-0,72-5,19
Polisan Holding2,850,00-25,87
Politeknik Metal308,500,16-23,96
Prizma Press Matbaacılık4,43-1,77-19,16
QNB Finans Fin. Kir.93,00-0,96-25,78
QNB Finansbank44,703,95-36,46
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,100,67

Ral Yatırım Holding3,34-1,47-24,77
Ray Sigorta10,361,57-32,94
Reysaş GMYO3,76-0,79-31,01
Reysaş Lojistik3,70-2,12-28,49
Rhea Girişim2,18-2,68-41,40
Rodrigo Tekstil14,521,545,91
Royal Halı3,38-0,59-1,74
RTA Laboratuvarları20,80-1,52-31,31
Sabancı Holding9,060,11-17,83
Safkar Ege Soğutmacılık7,57-2,32-30,42
Sanel Mühendislik3,70-1,338,19
Sanifoam Sünger15,50-3,2513,97
Sanko Pazarlama10,36-0,9611,78
Saray Matbaacılık5,072,22-42,19
Sarkuysan14,95-0,9971,89
Sasa Polyester34,842,77132,51
Say Yenilenebilir Enerji27,52-1,29223,38
Sekuro Plastik20,42-3,5946,28
Selçuk Ecza Deposu8,92-1,33-33,59
Selçuk Gıda4,07-0,73-18,27
Senkron Güvenlik32,48-1,6923,69
Serve Film Prodüksiyon15,00-2,60-6,25
Servet GMYO90,75-2,3715,75
Seyitler Kimya23,60-1,67-5,94
Silverline Endüstri5,36-1,11-37,67
Sinpaş GMYO4,115,12-1,67
Smartiks Yazılım5,66-0,53-36,12
Sodaş Sodyum Sanayii27,001,662,52
Söktaş4,930,00-3,14
Sönmez Filament40,300,00-42,59
Sönmez Pamuklu16,02-2,32-33,25
Sumaş Suni Tahta62,40-2,4221,76
Şeker Fin. Kir.6,49-2,411,41
Şekerbank1,11-0,89-26,49
Şişe Cam7,76-0,898,39
Şok Marketler Ticaret10,97-0,81-13,07
T. Halk Bankası4,52-1,09-18,71
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,00-0,94-32,39
T.S.K.B.1,35-0,74-22,70
T.Tuborg18,36-0,381,60
Taç Tarım Ürünleri22,76-1,04116,14
Tat Gıda8,87-0,34-23,28
TAV Havalimanları24,140,3313,33
Taze Kuru Gıda219,50-2,231,48
Tek-Art Turizm1,77-1,12-12,38
Tekfen Holding15,19-1,11-7,38
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,12-1,66-17,78
Temapol Polimer Plastik14,35-2,1124,78
TGS Dış Ticaret12,60-1,18-0,87
Tofaş Oto. Fab.29,362,02-5,02
Torunlar GMYO3,360,00-13,85
Trabzon Liman36,200,8912,70
Trabzonspor Sportif2,610,386,97
Trend GMYO7,24-0,69-42,40
TSKB GMYO3,93-1,50-31,65
Tuğçelik12,68-2,9156,93
Tukaş6,840,29-29,41
Turcas Petrol4,298,61-11,55
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,40-1,26

Turkcell15,93-0,311,51
Tümosan Motor ve Traktör18,290,2729,99
Tüpraş99,901,32-7,50
Türk Hava Yolları13,691,486,04
Türk İlaç Serum38,78-2,86

Türk Prysmian Kablo12,39-2,362,72
Türk Telekom7,010,29-15,70
Türk Traktör181,10-1,156,30
Türker Proje Gayrimenkul139,70-0,0723,74
Türkiye Sigorta5,27-0,94-14,70
Ufuk Yatırım12,20-2,24-8,96
Ulaşlar Turizm Yat.4,51-1,966,37
Ulusoy Elektrik56,65-0,9610,32
Ulusoy Un Sanayi5,18-1,331,80
Umpaş Holding1,37-3,52-47,51
Uşak Seramik2,06-1,90-11,97
Utopya Turizm27,02-6,83-30,36
Uzertaş Boya41,86-0,33-26,04
Ülker Bisküvi21,48-0,28-3,75
Vakıf Fin. Kir.9,99-1,87134,51
Vakıf GMYO2,240,45-32,74
Vakıf Yat. Ort.5,75-1,71-21,88
Vakıflar Bankası3,55-1,11-24,63
Vakko Tekstil12,374,6597,40
Vanet Gıda5,39-1,10-30,27
Verusa Holding54,800,4621,51
Verusaturk Girisim24,94-0,4890,67
Vestel31,000,0047,20
Vestel Beyaz Eşya49,72-0,5625,08
Viking Kağıt5,90-1,99-34,44
Yapı Kredi Koray GMYO6,090,1636,85
Yapı ve Kredi Bank.2,19-0,90-26,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.72,60-3,840,30
Yataş15,47-0,517,06
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,745,35-15,00
Yeni Gimat GMYO13,70-0,3618,18
Yeşil GMYO1,120,90-18,84
Yeşil Yapı1,340,00-27,17
Yeşil Yatırım Holding75,80-2,82-20,50
Yibitaş İnşaat Malzeme14.549,30

-6,74
Yonga Mobilya23,70-1,25-20,44
Yükselen Çelik5,28-0,560,92
Yünsa13,770,88-0,87
Ziraat Gayrimenkul1,631,24

Zorlu Enerji2,075,08-25,27
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA