Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)35.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)35.001,00-2,23-13,58
İş Bankası (C)5,261,54-22,56
İş Bankası (Kur.)290.000,00

-23,68
İş Fin.Kir.3,130,97-18,91
İş Girişim9,49-0,11-49,92
İş GMYO1,880,53-25,98
İş Y. Men. Değ.16,03-0,56-3,42
İş Yat. Ort.2,890,70-14,07
İşbir Holding7.099,80-1,39159,34
Işık Plastik30,680,59

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,931,09-18,42
İttifak Holding1,660,61-25,56
İz Hayvancılık Tarım20,722,6815,11
İzmir Demir Çelik2,230,00-32,62
İzmir Fırça6,37-1,8514,57
Jantsa Jant Sanayi89,803,70116,66
Kafein Yazılım26,242,5822,96
Kalekim Kimyevi Maddeler12,450,16

Kaplamin20,68-0,67-38,82
Kardemir (A)6,92-1,2816,30
Kardemir (B)6,83-0,8729,60
Kardemir (D)7,70-0,6533,22
Karel Elektronik30,44-1,3032,00
Karsan Otomotiv3,920,2620,62
Karsu Tekstil9,413,8610,06
Kartonsan57,750,79-39,00
Katmerciler Ekipman3,431,1811,36
Kent Gıda267,000,38-24,92
Kerevitaş Gıda4,691,08-28,72
Kervan Gıda15,59-0,3217,93
Kervansaray Yat. Holding0,720,00-42,86
Kiler GMYO1,880,53-25,10
Klimasan Klima23,66-0,5039,42
Koç Holding19,191,43-6,17
Konfrut Gıda16,49-1,49-2,43
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,150,14196,24
Konya Çimento830,00-0,40-26,55
Kordsa Teknik Tekstil22,721,2546,11
Koza Altın122,000,9926,16
Koza Madencilik16,710,127,88
Körfez GMYO4,990,40-13,97
Kristal Kola2,040,49-47,96
Kron Telekomünikasyon48,94-1,0132,84
Kuştur Kuşadası Turizm315,200,35100,38
Kuyumcukent Gayrimenkul2,340,001,74
Kütahya Porselen32,621,37-35,34
Lider Faktoring2,86-0,69-16,13
Link Bilgisayar33,120,064,82
Logo Yazılım143,500,0015,21
Lokman Hekim Sağlık15,860,2547,50
Lüks Kadife55,451,5691,87
Makina Takım2,950,34-13,49
Marka Yatırım Holding4,921,86-23,48
Marmaris Altınyunus214,800,3393,34
Marshall276,20-0,22-9,94
Martı GMYO1,250,81-54,55
Martı Otel2,18-0,462,35
Matriks Bilgi Dağıtım35,00-0,51

Mavi Giyim48,24-0,17-7,59
Mazhar Zorlu Holding41,481,0231,77
Mega Polietilen7,870,902,74
Menderes Tekstil2,241,36-27,51
Mercan Kimya9,260,11

Merit Turizm194,40-10,00132,26
Merko Gıda5,780,17-33,10
Metemtur Yatırım22,50-10,001,81
Metro Holding1,821,11-12,50
Metro Petrol ve Tesisleri2,420,83-16,26
Metro Yatırım Ortaklığı1,870,00-19,74
Migros Ticaret34,460,41-19,49
Milpa4,150,48-9,78
Mistral GMYO4,78-0,211,49
MLP Sağlık22,501,7213,24
MMC San. ve Tic. Yat.7,500,0063,04
Mondi Tire Kutsan6,91-1,71-9,08
Naturel Enerji39,002,429,83
Naturelgaz9,19-1,82

Net Holding5,490,5560,06
Netaş Telekom.21,340,19-24,00
Niğbaş Niğde Beton12,25-1,21-76,44
Nuh Çimento46,500,52-3,18
Nurol GMYO13,33-0,2282,85
Odaş Elektrik2,09-1,42-46,41
Olmuksan-IP7,61-1,55-35,78
Orge Enerji Elektrik10,11-0,1036,99
Orma Orman Mahsulleri33,000,00124,18
Osmanlı Menkul25,602,81-17,26
Ostim Endüstriyel Yat2,42-0,41-12,12
Otokar306,401,390,69
Oyak Çimento7,250,69-17,43
Oyak Yat. Ort.8,14-1,3317,94
Oylum Sınai Yatırımlar4,08-0,24-13,38
Özak GMYO4,180,72-18,04
Özbal Çelik Boru7,42-1,0713,28
Özderici GMYO1,691,81-23,87
Özerden Plastik9,90-2,6510,00
Pamukova Elektrik34,062,5959,76
Panora GMYO6,360,474,13
Papilon Savunma15,791,02-30,62
Park Elek.Madencilik5,200,78-3,17
Parsan30,022,6023,54
Pegasus83,001,5911,26
Peker GMYO1,020,00-54,91
Penguen Gıda3,36-0,88-33,47
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,940,06

Pera GMYO1,361,49-22,36
Pergamon Dış Ticaret24,561,4034,00
Petkim6,27-0,7925,90
Petrokent Turizm2.529,90-5,99179,12
Pınar Et ve Un19,18-0,05-12,35
Pınar Su7,690,793,50
Pınar Süt18,330,66-18,71
Plastikkart14,451,120,00
Polisan Holding2,881,05-25,09
Politeknik Metal311,302,07-23,27
Prizma Press Matbaacılık4,680,21-14,60
QNB Finans Fin. Kir.92,000,38-26,58
QNB Finansbank47,165,93-32,96
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri25,462,25

Ral Yatırım Holding3,381,20-23,87
Ray Sigorta10,280,29-33,46
Reysaş GMYO3,936,50-27,89
Reysaş Lojistik4,279,77-17,47
Rhea Girişim2,150,94-42,20
Rodrigo Tekstil17,119,9624,80
Royal Halı3,430,00-0,29
RTA Laboratuvarları20,660,10-31,77
Sabancı Holding9,401,73-14,75
Safkar Ege Soğutmacılık7,941,28-27,02
Sanel Mühendislik3,870,2613,16
Sanifoam Sünger15,060,2710,74
Sanko Pazarlama10,600,5714,37
Saray Matbaacılık5,373,47-38,77
Sarkuysan14,08-1,6161,89
Sasa Polyester33,440,36123,16
Say Yenilenebilir Enerji27,28-0,66220,56
Sekuro Plastik20,64-0,2947,85
Selçuk Ecza Deposu9,001,01-33,00
Selçuk Gıda4,003,36-19,68
Senkron Güvenlik32,50-0,3123,76
Serve Film Prodüksiyon15,681,16-2,00
Servet GMYO89,800,0614,54
Seyitler Kimya24,101,43-3,95
Silverline Endüstri5,655,21-34,30
Sinpaş GMYO4,252,661,67
Smartiks Yazılım5,720,88-35,44
Sodaş Sodyum Sanayii26,80-0,301,76
Söktaş4,990,81-1,96
Sönmez Filament40,060,00-42,93
Sönmez Pamuklu16,903,68-29,58
Sumaş Suni Tahta60,000,1717,07
Şeker Fin. Kir.6,41-1,080,16
Şekerbank1,130,89-25,17
Şişe Cam8,171,2414,11
Şok Marketler Ticaret11,061,28-12,36
T. Halk Bankası4,911,87-11,69
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,440,00-30,97
T.S.K.B.1,370,00-21,56
T.Tuborg18,000,00-0,39
Taç Tarım Ürünleri23,502,17123,17
Tat Gıda8,941,36-22,67
TAV Havalimanları26,502,0824,41
Taze Kuru Gıda208,00-4,81-3,84
Tek-Art Turizm1,871,08-7,43
Tekfen Holding15,431,65-5,91
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,280,41-15,93
Temapol Polimer Plastik14,091,2222,52
TGS Dış Ticaret12,701,93-0,08
Tofaş Oto. Fab.30,440,59-1,52
Torunlar GMYO3,500,86-10,26
Trabzon Liman33,72-1,114,98
Trabzonspor Sportif2,560,794,92
Trend GMYO7,14-0,14-43,20
TSKB GMYO3,941,29-31,48
Tuğçelik10,94-4,2035,40
Tukaş6,911,17-28,69
Turcas Petrol4,01-2,67-17,32
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,370,21

Turkcell16,421,424,63
Tümosan Motor ve Traktör18,091,0128,57
Tüpraş104,101,07-3,61
Türk Hava Yolları14,291,7810,69
Türk İlaç Serum38,76-0,21

Türk Prysmian Kablo12,10-0,980,31
Türk Telekom7,181,41-13,65
Türk Traktör183,20-0,387,53
Türker Proje Gayrimenkul147,400,8930,56
Türkiye Sigorta5,190,97-15,99
Ufuk Yatırım14,243,566,27
Ulaşlar Turizm Yat.4,470,005,42
Ulusoy Elektrik57,800,2612,56
Ulusoy Un Sanayi5,42-0,376,51
Umpaş Holding1,38-1,43-47,13
Uşak Seramik2,08-0,48-11,11
Utopya Turizm26,00-1,89-32,99
Uzertaş Boya38,50-1,28-31,98
Ülker Bisküvi22,141,10-0,80
Ünlü Yatırım Holding6,61

Vakıf Fin. Kir.10,04-1,08135,68
Vakıf GMYO2,250,90-32,44
Vakıf Yat. Ort.5,710,71-22,42
Vakıflar Bankası3,661,39-22,29
Vakko Tekstil14,584,82132,67
Vanet Gıda5,37-0,19-30,53
Verusa Holding53,551,4218,74
Verusaturk Girisim25,381,2894,04
Vestel31,200,1348,15
Vestel Beyaz Eşya48,90-0,5323,02
Viking Kağıt5,900,68-34,44
Yapı Kredi Koray GMYO6,520,3146,52
Yapı ve Kredi Bank.2,241,36-25,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.73,85-1,342,03
Yataş15,292,075,81
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,31-2,93-2,05
Yeni Gimat GMYO13,520,6716,63
Yeşil GMYO1,161,75-15,94
Yeşil Yapı1,350,75-26,63
Yeşil Yatırım Holding73,55-4,48-22,86
Yibitaş İnşaat Malzeme14.549,30

-6,74
Yonga Mobilya24,500,00-17,75
Yükselen Çelik5,43-0,183,79
Yünsa14,170,932,01
Ziraat Gayrimenkul1,620,00

Zorlu Enerji2,04-0,97-26,35
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA