Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika haberlerini kaçırma! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)35.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)35.500,100,71-12,35
İş Bankası (C)5,25-0,57-22,71
İş Bankası (Kur.)291.000,000,00-23,42
İş Fin.Kir.3,171,28-17,88
İş Girişim9,42-0,63-50,29
İş GMYO1,890,53-25,59
İş Y. Men. Değ.16,031,14-3,42
İş Yat. Ort.2,900,35-13,77
İşbir Holding6.520,60-6,93138,19
Işık Plastik31,04-0,70

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,931,09-18,42
İttifak Holding1,722,99-22,87
İz Hayvancılık Tarım20,20-1,4612,22
İzmir Demir Çelik2,220,45-32,92
İzmir Fırça6,26-0,3212,59
Jantsa Jant Sanayi94,701,83128,48
Kafein Yazılım25,50-1,7719,50
Kalekim Kimyevi Maddeler12,782,57

Kaplamin19,26-6,41-43,02
Kardemir (A)6,90-1,4315,97
Kardemir (B)6,81-1,0229,22
Kardemir (D)7,74-0,6433,91
Karel Elektronik31,16-0,1335,13
Karsan Otomotiv3,87-0,7719,08
Karsu Tekstil9,00-2,815,26
Kartonsan57,05-0,95-39,74
Katmerciler Ekipman3,40-0,5810,39
Kent Gıda256,000,00-28,01
Kerevitaş Gıda4,741,28-27,96
Kervan Gıda15,760,6419,21
Kervansaray Yat. Holding0,720,00-42,86
Kiler GMYO1,911,60-23,90
Klimasan Klima24,32-0,6543,31
Koç Holding19,12-0,42-6,52
Konfrut Gıda16,40-0,49-2,96
Kontrolmatik Teknoloji Enerji68,55-0,65189,48
Konya Çimento828,70-0,34-26,66
Kordsa Teknik Tekstil22,42-0,8044,18
Koza Altın126,601,0430,92
Koza Madencilik16,770,428,26
Körfez GMYO4,95-0,80-14,66
Kristal Kola2,080,00-46,94
Kron Telekomünikasyon48,94-1,1332,84
Kuştur Kuşadası Turizm320,004,64103,43
Kuyumcukent Gayrimenkul2,350,002,17
Kütahya Porselen32,40-0,12-35,78
Lider Faktoring2,85-0,70-16,42
Link Bilgisayar34,043,157,73
Logo Yazılım142,101,0014,08
Lokman Hekim Sağlık15,22-3,0041,55
Lüks Kadife53,65-1,9285,64
Makina Takım3,00-0,33-12,02
Marka Yatırım Holding4,871,88-24,26
Marmaris Altınyunus213,90-0,5192,53
Marshall270,90-0,59-11,67
Martı GMYO1,20-4,76-56,36
Martı Otel2,180,462,35
Matriks Bilgi Dağıtım35,280,68

Mavi Giyim48,580,29-6,93
Mazhar Zorlu Holding40,160,1527,57
Mega Polietilen7,77-0,641,44
Menderes Tekstil2,220,00-28,16
Mercan Kimya9,472,05

Merit Turizm202,00-7,76141,34
Merko Gıda5,73-0,69-33,68
Metemtur Yatırım20,82-7,47-5,79
Metro Holding1,810,00-12,98
Metro Petrol ve Tesisleri2,410,00-16,61
Metro Yatırım Ortaklığı1,943,19-16,74
Migros Ticaret34,28-0,29-19,91
Milpa4,05-0,98-11,96
Mistral GMYO4,83-0,412,55
MLP Sağlık21,880,2710,12
MMC San. ve Tic. Yat.6,82-7,8448,26
Mondi Tire Kutsan6,89-0,72-9,34
Naturel Enerji40,78-0,6314,85
Naturelgaz9,06-1,31

Net Holding5,11-6,9248,98
Netaş Telekom.21,601,22-23,08
Niğbaş Niğde Beton12,14-0,57-76,65
Nuh Çimento45,86-0,30-4,51
Nurol GMYO13,19-0,6880,93
Odaş Elektrik2,090,97-46,41
Olmuksan-IP7,590,40-35,95
Orge Enerji Elektrik9,89-1,5934,01
Orma Orman Mahsulleri30,90-1,90109,92
Osmanlı Menkul27,30-0,29-11,77
Ostim Endüstriyel Yat2,451,66-11,03
Otokar306,50-1,130,73
Oyak Çimento7,28-0,27-17,08
Oyak Yat. Ort.8,070,3716,92
Oylum Sınai Yatırımlar4,030,75-14,44
Özak GMYO4,231,20-17,06
Özbal Çelik Boru7,33-1,0811,91
Özderici GMYO1,722,99-22,52
Özerden Plastik9,65-3,117,22
Pamukova Elektrik34,000,0059,47
Panora GMYO6,360,164,13
Papilon Savunma15,750,06-30,80
Park Elek.Madencilik5,280,76-1,68
Parsan30,441,9425,27
Pegasus82,550,0610,66
Peker GMYO1,01-0,98-55,35
Penguen Gıda3,340,00-33,86
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,92-0,06

Pera GMYO1,381,47-21,22
Pergamon Dış Ticaret24,60-0,1634,21
Petkim6,290,4826,31
Petrokent Turizm2.540,003,31180,23
Pınar Et ve Un19,380,99-11,44
Pınar Su7,62-1,042,56
Pınar Süt18,471,04-18,09
Plastikkart14,410,77-0,28
Polisan Holding2,921,39-24,05
Politeknik Metal305,00-0,97-24,83
Prizma Press Matbaacılık4,621,09-15,69
QNB Finans Fin. Kir.93,401,41-25,46
QNB Finansbank46,983,39-33,22
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,082,65

Ral Yatırım Holding3,36-1,18-24,32
Ray Sigorta10,31-1,34-33,27
Reysaş GMYO3,84-1,79-29,54
Reysaş Lojistik4,24-0,70-18,05
Rhea Girişim2,201,85-40,86
Rodrigo Tekstil18,819,9437,20
Royal Halı3,451,470,29
RTA Laboratuvarları20,58-0,10-32,03
Sabancı Holding9,42-0,63-14,56
Safkar Ege Soğutmacılık7,910,38-27,30
Sanel Mühendislik3,850,5212,57
Sanifoam Sünger14,90-3,689,56
Sanko Pazarlama10,43-0,6712,54
Saray Matbaacılık5,30-4,33-39,57
Sarkuysan13,79-1,1558,55
Sasa Polyester34,482,07130,10
Say Yenilenebilir Enerji29,487,75246,42
Sekuro Plastik20,300,0045,42
Selçuk Ecza Deposu9,110,66-32,18
Selçuk Gıda3,97-0,75-20,28
Senkron Güvenlik33,001,2925,67
Serve Film Prodüksiyon15,36-2,04-4,00
Servet GMYO94,404,7720,41
Seyitler Kimya25,121,870,12
Silverline Endüstri5,49-1,61-36,16
Sinpaş GMYO4,29-1,152,63
Smartiks Yazılım5,720,18-35,44
Sodaş Sodyum Sanayii26,00-2,03-1,28
Söktaş4,900,82-3,73
Sönmez Filament40,000,00-43,02
Sönmez Pamuklu15,450,00-35,63
Sumaş Suni Tahta61,750,4120,49
Şeker Fin. Kir.6,440,940,63
Şekerbank1,140,00-24,50
Şişe Cam8,200,1214,53
Şok Marketler Ticaret11,040,09-12,52
T. Halk Bankası4,940,41-11,15
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,50-0,79-27,56
T.S.K.B.1,38-0,72-20,98
T.Tuborg17,74-1,44-1,83
Taç Tarım Ürünleri23,500,26123,17
Tat Gıda8,920,34-22,85
TAV Havalimanları26,221,4723,10
Taze Kuru Gıda191,00-6,14-11,70
Tek-Art Turizm1,85-1,07-8,42
Tekfen Holding15,37-0,90-6,28
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,341,66-15,24
Temapol Polimer Plastik14,040,0722,09
TGS Dış Ticaret12,450,00-2,05
Tofaş Oto. Fab.30,28-0,66-2,04
Torunlar GMYO3,47-0,29-11,03
Trabzon Liman32,74-1,391,93
Trabzonspor Sportif2,61-0,766,97
Trend GMYO7,010,14-44,23
TSKB GMYO3,87-1,53-32,70
Tuğçelik10,93-0,3635,27
Tukaş6,91-0,58-28,69
Turcas Petrol3,97-0,75-18,14
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,370,11

Turkcell16,390,494,44
Tümosan Motor ve Traktör18,020,3328,07
Tüpraş103,200,29-4,44
Türk Hava Yolları14,310,2110,84
Türk İlaç Serum38,18-0,57

Türk Prysmian Kablo12,142,020,64
Türk Telekom7,18-0,83-13,65
Türk Traktör184,900,768,53
Türker Proje Gayrimenkul144,60-1,3628,08
Türkiye Sigorta5,180,19-16,16
Ufuk Yatırım15,849,2418,21
Ulaşlar Turizm Yat.4,32-2,261,89
Ulusoy Elektrik58,00-0,2612,95
Ulusoy Un Sanayi5,43-1,636,71
Umpaş Holding1,38-0,72-47,13
Uşak Seramik2,100,00-10,26
Utopya Turizm26,000,00-32,99
Uzertaş Boya40,400,00-28,62
Ülker Bisküvi22,200,18-0,53
Ünlü Yatırım Holding6,28-3,98

Vakıf Fin. Kir.9,990,20134,51
Vakıf GMYO2,291,33-31,24
Vakıf Yat. Ort.5,69-0,70-22,69
Vakıflar Bankası3,680,27-21,87
Vakko Tekstil14,51-0,62131,55
Vanet Gıda5,340,00-30,92
Verusa Holding53,250,4718,07
Verusaturk Girisim25,821,4997,40
Vestel31,681,3450,43
Vestel Beyaz Eşya50,05-0,1025,91
Viking Kağıt5,77-1,54-35,89
Yapı Kredi Koray GMYO6,540,4646,97
Yapı ve Kredi Bank.2,240,00-25,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.76,154,105,21
Yataş14,97-1,193,60
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,81-9,93-13,41
Yeni Gimat GMYO13,601,0417,32
Yeşil GMYO1,194,39-13,77
Yeşil Yapı1,425,97-22,83
Yeşil Yatırım Holding3,559,94-16,98
Yibitaş İnşaat Malzeme14.673,500,86-5,94
Yonga Mobilya24,000,00-19,43
Yükselen Çelik5,30-0,561,30
Yünsa13,71-1,37-1,31
Ziraat Gayrimenkul1,620,00

Zorlu Enerji2,050,99-25,99
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA