Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)36.095,00

-10,88
İş Bankası (C)5,27-1,13-22,42
İş Bankası (Kur.)320.100,0010,00-15,76
İş Fin.Kir.3,09-0,64-19,95
İş Girişim9,87-0,10-47,92
İş GMYO1,97-1,01-22,44
İş Y. Men. Değ.14,82-1,00-10,71
İş Yat. Ort.2,94-0,34-12,58
İşbir Holding6.010,300,15119,55
Işık Plastik29,54-1,80

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,90-1,10-21,05
İttifak Holding1,570,00-29,60
İz Hayvancılık Tarım19,57-3,128,72
İzmir Demir Çelik2,18-0,91-34,13
İzmir Fırça5,66-2,251,80
Jantsa Jant Sanayi87,100,17110,14
Kafein Yazılım25,44-2,4519,21
Kalekim Kimyevi Maddeler12,39-0,32

Kaplamin19,53-1,71-42,22
Kardemir (A)6,78-0,8813,95
Kardemir (B)6,78-1,6028,65
Kardemir (D)7,510,1329,93
Karel Elektronik32,241,5839,81
Karsan Otomotiv3,771,6216,00
Karsu Tekstil8,29-2,59-3,04
Kartonsan53,20-1,30-43,81
Katmerciler Ekipman3,49-1,4113,31
Kent Gıda243,00-0,78-31,66
Kerevitaş Gıda4,46-1,11-32,22
Kervan Gıda15,88-0,1320,12
Kervansaray Yat. Holding0,67-2,90-46,83
Kiler GMYO1,89-1,56-24,70
Klimasan Klima22,22-0,1830,94
Koç Holding19,000,16-7,10
Konfrut Gıda15,97-1,30-5,50
Kontrolmatik Teknoloji Enerji66,70-0,74181,67
Konya Çimento766,60-2,17-32,16
Koray GMYO5,99-3,2334,61
Kordsa Teknik Tekstil21,540,0038,52
Koza Altın125,000,4829,27
Koza Madencilik15,56-0,770,45
Körfez GMYO5,11-3,95-11,90
Kristal Kola1,99-2,93-49,23
Kron Telekomünikasyon54,50-0,5547,94
Kuştur Kuşadası Turizm286,000,0081,82
Kuyumcukent Gayrimenkul2,320,870,87
Kütahya Porselen35,30-1,94-30,03
Lider Faktoring2,84-1,05-16,72
Link Bilgisayar32,38-1,582,48
Logo Yazılım146,10-0,2017,29
Lokman Hekim Sağlık9,62-4,8534,20
Lüks Kadife49,94-1,5072,80
Makina Takım2,93-3,30-14,08
Marka Yatırım Holding5,52-1,43-14,15
Marmaris Altınyunus204,20-0,6883,80
Marshall274,90-0,83-10,37
Martı GMYO1,030,00-59,66
Martı Otel2,09-1,42-1,88
Matriks Bilgi Dağıtım34,52-0,80

Mavi Giyim55,10-2,045,56
Mazhar Zorlu Holding47,940,1352,29
Mega Polietilen7,84-0,882,35
Menderes Tekstil2,20-0,90-28,80
Mercan Kimya9,89-2,37

Merit Turizm18,31-9,9876,75
Merko Gıda5,42-1,99-37,27
Metemtur Yatırım6,751,35-16,52
Metro Holding1,76-0,56-15,38
Metro Petrol ve Tesisleri2,35-0,84-18,69
Metro Yatırım Ortaklığı1,91-1,04-18,03
Migros Ticaret33,04-0,48-22,80
Milpa4,25-0,93-7,61
Mistral GMYO4,68-1,06-0,64
MLP Sağlık21,640,468,91
MMC San. ve Tic. Yat.6,600,0043,48
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,290,14-38,48
Mondi Tire Kutsan6,55-0,91-13,82
Naturel Enerji36,46-1,302,68
Naturelgaz8,77-0,11

Net Holding4,77-0,4239,07
Netaş Telekom.21,38-0,74-23,86
Niğbaş Niğde Beton11,00-2,57-78,85
Nuh Çimento43,88-0,32-8,64
Nurol GMYO11,652,1059,81
Odaş Elektrik2,060,00-47,18
Orge Enerji Elektrik5,72-1,3824,01
Orma Orman Mahsulleri31,60-1,25114,67
Osmanlı Menkul25,44-0,63-17,78
Ostim Endüstriyel Yat2,400,42-12,85
Otokar293,10-1,48-3,68
Oyak Çimento7,18-0,55-18,22
Oyak Yat. Ort.7,64-0,2610,69
Oyak Yatırım Menkul Değerler25,388,37

Oylum Sınai Yatırımlar4,10-2,15-12,95
Özak GMYO4,12-0,72-19,22
Özbal Çelik Boru8,03-2,0722,60
Özderici GMYO1,66-1,78-25,23
Özerden Plastik8,520,35-5,33
Pamukova Elektrik32,88-2,3854,22
Panora GMYO6,11-0,490,04
Papilon Savunma14,97-0,60-34,23
Park Elek.Madencilik5,100,20-5,03
Parsan32,26-0,4332,76
Pegasus78,35-0,575,03
Peker GMYO1,000,00-55,79
Penguen Gıda3,230,31-36,04
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım32,842,63

Pera GMYO1,43-0,69-18,37
Pergamon Dış Ticaret23,78-0,4229,74
Petkim5,940,1719,28
Petrokent Turizm2.500,10-3,83175,83
Pınar Et ve Un18,88-0,84-13,73
Pınar Su7,39-0,67-0,54
Pınar Süt18,87-0,42-16,32
Plastikkart14,180,07-1,87
Polisan Holding2,79-0,36-27,43
Politeknik Metal302,501,78-25,44
Prizma Press Matbaacılık4,710,21-14,05
QNB Finans Fin. Kir.90,550,00-27,73
QNB Finansbank43,361,12-38,37
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,040,37

Ral Yatırım Holding3,16-0,63-28,83
Ray Sigorta9,44-1,46-38,90
Reysaş GMYO3,840,79-29,54
Reysaş Lojistik4,042,54-21,92
Rhea Girişim2,17-0,91-41,67
Rodrigo Tekstil16,020,1916,85
Royal Halı3,31-1,49-3,78
RTA Laboratuvarları20,02-0,30-33,88
Sabancı Holding9,31-1,17-15,56
Safkar Ege Soğutmacılık7,72-0,90-29,04
Sanel Mühendislik4,04-0,2518,13
Sanifoam Sünger13,762,761,18
Sanko Pazarlama10,100,808,98
Saray Matbaacılık5,672,35-35,35
Sarkuysan12,84-2,3647,63
Sasa Polyester32,680,25118,09
Say Yenilenebilir Enerji27,72-0,07225,73
Sekuro Plastik23,00-3,4464,76
Selçuk Ecza Deposu9,02-0,44-32,85
Selçuk Gıda3,76-0,53-24,50
Senkron Güvenlik30,000,0014,24
Serve Film Prodüksiyon14,750,00-7,81
Servet GMYO89,60-1,8614,29
Seyitler Kimya14,60-3,448,44
Silverline Endüstri5,30-1,85-38,37
Sinpaş GMYO3,95-1,50-5,50
Smartiks Yazılım5,54-1,42-37,47
Sodaş Sodyum Sanayii23,90-1,16-9,25
Söktaş4,56-0,87-10,41
Sönmez Filament37,50-3,85-46,58
Sönmez Pamuklu15,01-2,15-37,46
Sumaş Suni Tahta57,951,8513,07
Şeker Fin. Kir.6,12-0,65-4,38
Şekerbank1,130,00-25,17
Şişe Cam8,140,4913,69
Şok Marketler Ticaret11,161,27-11,57
T. Halk Bankası5,17-3,54-7,01
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,200,00-28,53
T.S.K.B.1,35-0,74-22,70
T.Tuborg17,40-0,11-3,71
Taç Tarım Ürünleri23,560,26123,74
Tat Gıda8,61-0,35-25,53
TAV Havalimanları27,480,9629,01
Taze Kuru Gıda115,10-9,94-46,79
Tek-Art Turizm1,78-0,56-11,88
Tekfen Holding14,94-0,73-8,90
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,031,44-18,82
Temapol Polimer Plastik16,321,3741,91
TGS Dış Ticaret11,98-3,00-5,74
Tofaş Oto. Fab.30,32-1,04-1,91
Torunlar GMYO3,29-0,60-15,64
Trabzon Liman31,78-1,67-1,06
Trabzonspor Sportif2,760,7313,11
Trend GMYO7,00-1,13-44,31
TSKB GMYO3,57-2,99-37,91
Tuğçelik10,90-6,6034,90
Tukaş6,990,00-27,86
Turcas Petrol3,710,27-23,51
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.10,07-1,37

Turkcell16,57-0,185,58
Tümosan Motor ve Traktör17,480,6924,24
Tüpraş104,201,26-3,52
Türk Hava Yolları14,580,6212,94
Türk İlaç Serum36,78-1,82

Türk Prysmian Kablo12,621,534,62
Türk Telekom7,150,00-14,01
Türk Traktör171,70-0,920,78
Türker Proje Gayrimenkul134,40-0,9619,04
Türkiye Sigorta5,15-0,39-16,64
Ufuk Yatırım14,12-5,745,37
Ulaşlar Turizm Yat.4,29-1,151,18
Ulusoy Elektrik57,950,1712,85
Ulusoy Un Sanayi5,140,591,01
Umpaş Holding1,275,83-51,34
Uşak Seramik2,02-0,49-13,68
Utopya Turizm23,40-9,93-39,69
Uzertaş Boya45,9810,00-18,76
Ülker Bisküvi21,16-0,28-5,19
Ünlü Yatırım Holding6,13-1,13

Vakıf Fin. Kir.8,24-4,0793,43
Vakıf GMYO1,62-1,22-32,47
Vakıf Yat. Ort.5,26-2,05-28,53
Vakıflar Bankası3,70-2,12-21,44
Vakko Tekstil13,39-5,37113,68
Vanet Gıda5,06-0,39-34,54
Verusa Holding50,70-0,8812,42
Verusaturk Girisim24,86-1,3590,06
Vestel29,34-0,6139,32
Vestel Beyaz Eşya46,52-0,7717,03
Viking Kağıt5,74-1,71-36,22
Yapı ve Kredi Bank.2,250,00-24,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.33,36-2,23-7,82
Yataş13,16-2,01-8,93
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,90-2,01-11,36
Yeni Gimat GMYO13,87-1,0019,65
Yeşil GMYO1,140,88-17,39
Yeşil Yapı1,33-0,75-27,72
Yeşil Yatırım Holding2,38-7,39-44,34
Yibitaş İnşaat Malzeme14.251,00-0,27-8,65
Yonga Mobilya22,241,00-25,34
Yükselen Çelik5,11-0,97-2,33
Yünsa12,860,47-7,43
Ziraat Gayrimenkul1,62-0,61

Zorlu Enerji2,011,01-27,44
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA