Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)35.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)35.900,00-1,10-11,36
İş Bankası (C)5,250,00-22,71
İş Bankası (Kur.)320.100,00

-15,76
İş Fin.Kir.3,09-0,64-19,95
İş Girişim9,49-1,35-49,92
İş GMYO1,92-1,54-24,41
İş Y. Men. Değ.14,45-0,34-12,94
İş Yat. Ort.2,92-0,68-13,18
İşbir Holding6.655,2010,00143,10
Işık Plastik28,82-1,50

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,88-1,12-22,81
İttifak Holding1,54-2,53-30,94
İz Hayvancılık Tarım19,700,569,44
İzmir Demir Çelik2,272,71-31,41
İzmir Fırça5,42-3,21-2,52
Jantsa Jant Sanayi86,000,00107,49
Kafein Yazılım25,500,8719,50
Kalekim Kimyevi Maddeler12,430,00

Kaplamin19,13-1,24-43,40
Kardemir (A)6,50-1,819,24
Kardemir (B)6,46-2,1222,58
Kardemir (D)7,22-1,1024,91
Karel Elektronik30,84-1,9133,74
Karsan Otomotiv3,70-0,2713,85
Karsu Tekstil8,18-1,09-4,33
Kartonsan52,40-1,13-44,65
Katmerciler Ekipman3,41-1,1610,71
Kent Gıda230,10-0,17-35,29
Kerevitaş Gıda4,41-1,34-32,98
Kervan Gıda15,83-0,7519,74
Kervansaray Yat. Holding0,702,94-44,44
Kiler GMYO1,84-1,60-26,69
Klimasan Klima21,70-1,7227,87
Koç Holding18,66-0,48-8,76
Konfrut Gıda16,000,76-5,33
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,408,06197,30
Konya Çimento752,70-0,44-33,39
Koray GMYO5,980,8434,38
Kordsa Teknik Tekstil20,98-0,2934,92
Koza Altın125,10-1,1829,37
Koza Madencilik15,18-1,75-2,00
Körfez GMYO5,04-2,14-13,10
Kristal Kola1,94-2,02-50,51
Kron Telekomünikasyon54,00-0,6446,58
Kuştur Kuşadası Turizm301,809,7591,86
Kuyumcukent Gayrimenkul2,32-0,430,87
Kütahya Porselen36,402,54-27,85
Lider Faktoring2,74-0,72-19,65
Link Bilgisayar31,82-1,240,71
Logo Yazılım143,000,4214,80
Lokman Hekim Sağlık9,12-2,5627,23
Lüks Kadife50,050,0073,18
Makina Takım2,930,69-14,08
Marka Yatırım Holding5,600,00-12,91
Marmaris Altınyunus215,007,8893,52
Marshall272,504,37-11,15
Martı GMYO1,040,97-59,27
Martı Otel2,164,851,41
Matriks Bilgi Dağıtım33,54-2,22

Mavi Giyim57,856,5410,82
Mazhar Zorlu Holding48,00-1,0352,48
Mega Polietilen7,83-0,252,22
Menderes Tekstil2,15-1,38-30,42
Mercan Kimya9,70-2,12

Merit Turizm16,48-9,9959,08
Merko Gıda5,29-1,67-38,77
Metemtur Yatırım6,670,30-17,51
Metro Holding1,71-1,72-17,79
Metro Petrol ve Tesisleri2,300,00-20,42
Metro Yatırım Ortaklığı1,87-1,06-19,74
Migros Ticaret33,681,08-21,31
Milpa4,30-1,38-6,52
Mistral GMYO4,63-1,28-1,70
MLP Sağlık21,941,7610,42
MMC San. ve Tic. Yat.6,651,5344,57
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,32-0,95-38,23
Mondi Tire Kutsan6,44-0,46-15,26
Naturel Enerji36,681,163,30
Naturelgaz8,66-0,35

Net Holding4,651,5335,57
Netaş Telekom.20,30-2,87-27,71
Niğbaş Niğde Beton10,81-1,28-79,21
Nuh Çimento43,04-1,06-10,39
Nurol GMYO11,740,8661,04
Odaş Elektrik2,01-0,99-48,46
Orge Enerji Elektrik5,782,3025,31
Orma Orman Mahsulleri31,00-3,13110,60
Osmanlı Menkul24,80-1,90-19,85
Ostim Endüstriyel Yat2,320,00-15,75
Otokar293,800,69-3,45
Oyak Çimento7,150,00-18,56
Oyak Yat. Ort.7,58-0,269,82
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,70-1,75

Oylum Sınai Yatırımlar4,020,00-14,65
Özak GMYO4,08-1,21-20,00
Özbal Çelik Boru8,524,1630,08
Özderici GMYO1,61-1,23-27,48
Özerden Plastik9,602,896,67
Pamukova Elektrik34,504,6761,82
Panora GMYO6,06-0,49-0,78
Papilon Savunma14,61-1,15-35,81
Park Elek.Madencilik5,07-0,20-5,59
Parsan30,94-1,2127,33
Pegasus77,901,704,42
Peker GMYO1,002,04-55,79
Penguen Gıda3,17-1,25-37,23
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım33,12-5,91

Pera GMYO1,41-1,40-19,51
Pergamon Dış Ticaret23,58-0,3428,65
Petkim5,84-0,1717,27
Petrokent Turizm2.449,00-1,36170,19
Pınar Et ve Un18,49-1,39-15,51
Pınar Su7,35-0,81-1,08
Pınar Süt18,44-1,65-18,23
Plastikkart14,07-0,21-2,63
Polisan Holding2,74-0,72-28,73
Politeknik Metal339,005,28-16,45
Prizma Press Matbaacılık4,700,00-14,23
QNB Finans Fin. Kir.90,600,55-27,69
QNB Finansbank43,000,00-38,88
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri26,18-0,91

Ral Yatırım Holding3,427,89-22,97
Ray Sigorta9,531,06-38,32
Reysaş GMYO3,800,00-30,28
Reysaş Lojistik3,88-2,02-25,01
Rhea Girişim2,15-1,83-42,20
Rodrigo Tekstil18,408,2434,21
Royal Halı3,300,30-4,07
RTA Laboratuvarları19,55-0,96-35,44
Sabancı Holding9,22-0,32-16,38
Safkar Ege Soğutmacılık7,56-1,05-30,51
Sanel Mühendislik4,01-1,2317,25
Sanifoam Sünger14,393,675,81
Sanko Pazarlama9,99-0,607,79
Saray Matbaacılık5,660,35-35,46
Sarkuysan12,61-1,3344,99
Sasa Polyester32,040,12113,82
Say Yenilenebilir Enerji27,04-0,59217,74
Sekuro Plastik22,26-2,0259,46
Selçuk Ecza Deposu8,88-0,56-33,89
Selçuk Gıda3,842,40-22,89
Senkron Güvenlik29,04-3,2010,59
Serve Film Prodüksiyon14,75-1,67-7,81
Servet GMYO85,15-2,858,61
Seyitler Kimya14,102,844,73
Silverline Endüstri5,260,38-38,84
Sinpaş GMYO3,88-0,77-7,18
Smartiks Yazılım5,47-1,26-38,26
Sodaş Sodyum Sanayii22,60-1,74-14,19
Söktaş4,816,18-5,50
Sönmez Filament37,50-1,32-46,58
Sönmez Pamuklu15,050,27-37,29
Sumaş Suni Tahta56,55-0,7910,34
Şeker Fin. Kir.6,01-1,48-6,09
Şekerbank1,130,00-25,17
Şişe Cam8,09-0,3713,00
Şok Marketler Ticaret11,651,66-7,69
T. Halk Bankası4,98-1,97-10,43
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,76-0,91-29,94
T.S.K.B.1,33-0,75-23,85
T.Tuborg17,300,00-4,26
Taç Tarım Ürünleri23,300,00121,27
Tat Gıda8,53-0,12-26,22
TAV Havalimanları27,561,1029,39
Taze Kuru Gıda126,609,99-41,47
Tek-Art Turizm1,780,56-11,88
Tekfen Holding15,181,81-7,44
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,89-0,72-20,44
Temapol Polimer Plastik16,00-0,6839,13
TGS Dış Ticaret11,91-0,92-6,29
Tofaş Oto. Fab.30,521,06-1,27
Torunlar GMYO3,25-0,61-16,67
Trabzon Liman31,18-1,08-2,93
Trabzonspor Sportif2,79-1,0614,34
Trend GMYO6,96-0,57-44,63
TSKB GMYO3,44-2,55-40,17
Tuğçelik11,172,4838,24
Tukaş6,86-0,72-29,21
Turcas Petrol3,63-1,09-25,15
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,64-0,92

Turkcell16,630,185,97
Tümosan Motor ve Traktör16,91-1,1720,18
Tüpraş103,100,10-4,54
Türk Hava Yolları14,571,7512,86
Türk İlaç Serum36,14-0,61

Türk Prysmian Kablo12,31-1,122,05
Türk Telekom7,110,57-14,50
Türk Traktör172,800,001,43
Türker Proje Gayrimenkul132,80-0,9017,63
Türkiye Sigorta5,17-0,19-16,32
Ufuk Yatırım14,11-2,495,30
Ulaşlar Turizm Yat.4,443,744,72
Ulusoy Elektrik56,20-1,669,44
Ulusoy Un Sanayi5,05-1,17-0,76
Umpaş Holding1,459,85-44,44
Uşak Seramik2,020,00-13,68
Utopya Turizm23,00-1,71-40,72
Uzertaş Boya50,559,94-10,69
Ülker Bisküvi22,380,270,28
Ünlü Yatırım Holding5,72-3,38

Vakıf Fin. Kir.8,00-2,9187,79
Vakıf GMYO1,612,55-32,88
Vakıf Yat. Ort.5,08-2,50-30,98
Vakıflar Bankası3,64-0,27-22,72
Vakko Tekstil13,532,50115,91
Vanet Gıda4,92-1,40-36,35
Verusa Holding50,20-0,8911,31
Verusaturk Girisim24,48-0,8987,16
Vestel29,06-0,3437,99
Vestel Beyaz Eşya45,86-1,1215,37
Viking Kağıt5,750,00-36,11
Yapı ve Kredi Bank.2,21-0,90-26,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.31,26-3,58-13,63
Yataş13,210,99-8,58
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,863,21-12,27
Yeni Gimat GMYO13,83-0,5019,31
Yeşil GMYO1,11-2,63-19,57
Yeşil Yapı1,31-1,50-28,80
Yeşil Yatırım Holding2,10-9,48-50,89
Yibitaş İnşaat Malzeme14.000,00

-10,26
Yonga Mobilya22,441,17-24,67
Yükselen Çelik5,12-0,39-2,14
Yünsa11,98-4,01-13,76
Ziraat Gayrimenkul1,620,00

Zorlu Enerji1,98-0,50-28,52
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA