Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)34.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)34.100,00-2,25-15,80
İş Bankası (C)5,220,00-23,15
İş Bankası (Kur.)404.404,004,506,42
İş Fin.Kir.3,020,00-21,76
İş Girişim9,330,65-50,77
İş GMYO1,94-3,00-23,62
İş Y. Men. Değ.13,89-2,05-16,31
İş Yat. Ort.2,890,35-14,07
İşbir Holding6.060,800,00121,39
Işık Plastik28,76-1,78

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,85-1,16-25,44
İttifak Holding1,52-1,94-31,84
İz Hayvancılık Tarım20,304,0012,78
İzmir Demir Çelik2,25-2,17-32,02
İzmir Fırça5,70-2,062,52
Jantsa Jant Sanayi77,70-1,5287,46
Kafein Yazılım26,94-0,2226,24
Kalekim Kimyevi Maddeler11,69-0,93

Kaplamin19,01-0,05-43,76
Kardemir (A)6,12-1,772,86
Kardemir (B)6,12-1,9216,13
Kardemir (D)6,75-0,8816,78
Karel Elektronik32,44-1,2240,68
Karsan Otomotiv3,680,0013,23
Karsu Tekstil7,83-2,61-8,42
Kartonsan54,45-1,36-42,49
Katmerciler Ekipman3,610,8417,21
Kent Gıda247,002,40-30,54
Kerevitaş Gıda4,773,92-27,51
Kervan Gıda14,23-1,258,62
Kervansaray Yat. Holding0,680,00-46,03
Kiler GMYO1,79-2,72-28,69
Klimasan Klima20,34-2,2119,86
Koç Holding18,63-0,80-8,91
Konfrut Gıda16,51-0,30-2,31
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,152,41196,24
Konya Çimento806,10-3,15-28,66
Koray GMYO5,95-1,9833,71
Kordsa Teknik Tekstil19,97-0,5528,42
Koza Altın119,60-0,2523,68
Koza Madencilik14,67-1,15-5,29
Körfez GMYO5,44-0,73-6,21
Kristal Kola2,036,28-48,21
Kron Telekomünikasyon53,90-1,6446,31
Kuştur Kuşadası Turizm289,002,8583,73
Kuyumcukent Gayrimenkul2,21-0,45-3,91
Kütahya Porselen53,307,815,65
Lider Faktoring2,790,36-18,18
Link Bilgisayar30,16-2,71-4,55
Logo Yazılım34,40-3,1010,47
Lokman Hekim Sağlık9,190,3328,20
Lüks Kadife50,505,2175,27
Makina Takım2,780,00-18,48
Marka Yatırım Holding4,88-0,41-24,11
Marmaris Altınyunus192,80-2,4373,54
Marshall258,701,05-15,65
Martı GMYO1,060,95-58,49
Martı Otel2,05-0,97-3,76
Matriks Bilgi Dağıtım32,90-2,43

Mavi Giyim55,60-1,946,51
Mazhar Zorlu Holding39,94-0,3526,87
Mega Polietilen8,16-0,616,53
Menderes Tekstil2,10-0,47-32,04
Mercan Kimya9,51-0,63

Merit Turizm18,000,8473,76
Merko Gıda5,03-1,76-41,78
Metemtur Yatırım6,19-8,70-23,44
Metro Holding1,64-2,38-21,15
Metro Petrol ve Tesisleri2,21-2,21-23,53
Metro Yatırım Ortaklığı1,85-2,12-20,60
Migros Ticaret32,54-1,15-23,97
Milpa4,03-1,71-12,39
Mistral GMYO4,690,21-0,42
MLP Sağlık22,34-0,6212,43
MMC San. ve Tic. Yat.6,60-4,3543,48
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,96-0,57-41,27
Mondi Tire Kutsan6,33-1,25-16,71
Naturel Enerji35,62-1,060,32
Naturelgaz7,91-0,47

Net Holding4,27-1,8424,49
Netaş Telekom.20,50-0,97-26,99
Niğbaş Niğde Beton12,56-4,27-75,85
Nuh Çimento42,420,81-11,68
Nurol GMYO13,141,2380,25
Odaş Elektrik1,87-1,58-52,05
Orge Enerji Elektrik5,65-2,2522,49
Orma Orman Mahsulleri30,000,00103,80
Osmanlı Menkul23,46-3,14-24,18
Ostim Endüstriyel Yat2,30-0,43-16,48
Otokar278,60-2,45-8,44
Oyak Çimento7,00-0,85-20,27
Oyak Yat. Ort.7,600,2610,11
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,16-0,58

Oylum Sınai Yatırımlar4,280,71-9,13
Özak GMYO3,96-1,25-22,35
Özbal Çelik Boru14,536,06121,83
Özderici GMYO1,661,84-25,23
Özerden Plastik10,441,4616,00
Pamukova Elektrik35,62-0,5067,07
Panora GMYO6,240,652,17
Papilon Savunma15,47-2,58-32,03
Park Elek.Madencilik4,80-1,03-10,61
Parsan29,02-2,2919,42
Pegasus74,80-3,170,27
Peker GMYO0,99-1,00-56,23
Penguen Gıda3,110,32-38,42
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım32,18-0,06

Pera GMYO1,38-0,72-21,22
Pergamon Dış Ticaret22,860,0924,72
Petkim5,29-1,866,22
Petrokent Turizm2.395,00-1,03164,23
Pınar Et ve Un18,49-0,91-15,51
Pınar Su7,24-0,28-2,56
Pınar Süt18,35-1,34-18,62
Plastikkart14,50-0,210,35
Polisan Holding2,750,36-28,47
Politeknik Metal353,700,17-12,82
Prizma Press Matbaacılık4,38-0,23-20,07
QNB Finans Fin. Kir.90,000,11-28,17
QNB Finansbank43,220,05-38,56
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,941,60

Ral Yatırım Holding3,310,00-25,45
Ray Sigorta9,72-3,76-37,09
Reysaş GMYO4,170,48-23,49
Reysaş Lojistik4,220,96-18,44
Rhea Girişim1,95-3,94-47,58
Rodrigo Tekstil17,03-0,8724,22
Royal Halı3,351,52-2,62
RTA Laboratuvarları20,420,39-32,56
Sabancı Holding9,14-0,98-17,10
Safkar Ege Soğutmacılık7,56-0,53-30,51
Sanel Mühendislik4,341,6426,90
Sanifoam Sünger16,04-0,5017,94
Sanko Pazarlama9,870,106,50
Saray Matbaacılık5,27-9,91-39,91
Sarkuysan12,71-1,6346,14
Sasa Polyester29,480,5596,74
Say Yenilenebilir Enerji24,40-4,54186,72
Sekuro Plastik21,10-0,5751,15
Selçuk Ecza Deposu8,75-1,69-34,86
Selçuk Gıda4,70-1,88-5,62
Selva Gıda Sanayi3,699,82

Senkron Güvenlik28,50-0,148,53
Serve Film Prodüksiyon13,51-7,02-15,56
Servet GMYO79,45-2,631,34
Seyitler Kimya13,37-2,62-0,69
Silverline Endüstri5,07-0,78-41,05
Sinpaş GMYO3,78-1,56-9,57
Smartiks Yazılım5,681,43-35,89
Sodaş Sodyum Sanayii21,90-2,67-16,84
Söktaş4,57-0,87-10,22
Sönmez Filament38,72-0,46-44,84
Sönmez Pamuklu13,85-3,21-42,29
Sumaş Suni Tahta56,00-1,589,27
Şeker Fin. Kir.5,95-1,82-7,03
Şekerbank1,09-0,91-27,81
Şişe Cam7,81-0,389,09
Şok Marketler Ticaret11,57-0,26-8,32
T. Halk Bankası5,090,20-8,45
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,201,34-31,75
T.S.K.B.1,29-1,53-26,14
T.Tuborg17,30-0,35-4,26
Taç Tarım Ürünleri31,9010,00202,94
Tat Gıda8,16-0,85-29,42
TAV Havalimanları25,64-2,1420,38
Taze Kuru Gıda246,4010,0013,92
Tek-Art Turizm1,58-4,82-21,78
Tekfen Holding15,26-0,72-6,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,68-1,76-22,86
Temapol Polimer Plastik15,29-4,2032,96
TGS Dış Ticaret12,38-0,32-2,60
Tofaş Oto. Fab.29,82-1,39-3,53
Torunlar GMYO3,09-0,96-20,77
Trabzon Liman31,00-1,08-3,49
Trabzonspor Sportif2,69-1,8210,25
Trend GMYO7,896,62-37,23
TSKB GMYO2,96-1,00-48,52
Tuğçelik11,812,3446,16
Tukaş6,81-0,58-29,72
Turcas Petrol3,58-1,38-26,19
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,18-2,44

Turkcell17,050,068,64
Tümosan Motor ve Traktör17,842,2326,79
Tüpraş97,45-0,92-9,77
Türk Hava Yolları14,07-1,478,99
Türk İlaç Serum31,902,24

Türk Prysmian Kablo12,30-2,771,97
Türk Telekom6,93-1,00-16,66
Türk Traktör170,10-1,68-0,16
Türker Proje Gayrimenkul131,20-0,9116,21
Türkiye Sigorta4,82-1,23-21,98
Ufuk Yatırım12,51-1,96-6,64
Ulaşlar Turizm Yat.4,170,24-1,65
Ulusoy Elektrik56,50-0,6210,03
Ulusoy Un Sanayi4,71-2,69-7,44
Umpaş Holding1,490,68-42,91
Uşak Seramik2,00-0,50-14,53
Utopya Turizm22,50-0,62-42,01
Uzertaş Boya39,98-0,05-29,36
Ülker Bisküvi21,36-0,28-4,29
Ünlü Yatırım Holding5,13-1,16

Vakıf Fin. Kir.11,752,09175,82
Vakıf GMYO1,600,63-33,30
Vakıf Yat. Ort.7,483,031,63
Vakıflar Bankası3,600,28-23,57
Vakko Tekstil12,33-3,6796,76
Vanet Gıda5,299,98-31,57
Verusa Holding47,12-3,054,48
Verusaturk Girisim20,90-2,9759,79
Vestel31,32-2,1248,72
Vestel Beyaz Eşya46,44-0,3416,83
Viking Kağıt5,22-1,51-42,00
Yapı ve Kredi Bank.2,20-0,45-26,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.35,489,98-1,97
Yataş12,65-2,69-12,46
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,91-1,26-11,14
Yeni Gimat GMYO13,63-0,6617,58
Yeşil GMYO1,11-1,77-19,57
Yeşil Yapı1,25-1,57-32,07
Yeşil Yatırım Holding2,37-1,66-44,58
Yibitaş İnşaat Malzeme13.500,000,00-13,46
Yonga Mobilya21,620,09-27,42
Yükselen Çelik4,990,00-4,62
Yünsa11,36-1,22-18,22
Ziraat Gayrimenkul1,610,63

Zorlu Enerji1,85-1,07-33,21
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA