Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)33.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)33.610,60-0,85-17,01
İş Bankası (C)5,25-0,38-22,71
İş Bankası (Kur.)459.999,00

21,05
İş Fin.Kir.2,96-0,34-23,32
İş Girişim9,36-0,53-50,61
İş GMYO1,91-0,52-24,80
İş Y. Men. Değ.13,82-1,92-16,73
İş Yat. Ort.2,84-0,35-15,55
İşbir Holding5.650,002,02106,39
Işık Plastik33,663,00

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,915,81-20,18
İttifak Holding1,50-1,32-32,74
İz Hayvancılık Tarım18,87-1,104,83
İzmir Demir Çelik2,58-0,39-22,04
İzmir Fırça5,41-2,17-2,70
Jantsa Jant Sanayi75,05-1,2581,07
Kafein Yazılım27,800,2230,27
Kalekim Kimyevi Maddeler12,25-0,41

Kaplamin21,541,13-36,27
Kardemir (A)6,44-2,578,24
Kardemir (B)6,45-1,5322,39
Kardemir (D)7,13-0,2823,36
Karel Elektronik35,100,9852,21
Karsan Otomotiv3,83-1,0317,85
Karsu Tekstil8,22-1,08-3,86
Kartonsan52,90-1,31-44,12
Katmerciler Ekipman3,19-7,543,57
Kent Gıda245,002,25-31,10
Kerevitaş Gıda4,51-1,74-31,46
Kervan Gıda15,640,7119,38
Kervansaray Yat. Holding0,651,56-48,41
Kiler GMYO1,74-1,69-30,68
Klimasan Klima20,92-1,1323,28
Koç Holding19,700,00-3,68
Konfrut Gıda17,85-3,835,62
Kontrolmatik Teknoloji Enerji67,45-2,95184,84
Konya Çimento930,00-2,82-17,70
Koray GMYO5,75-0,6929,21
Kordsa Teknik Tekstil20,80-0,4833,76
Koza Altın108,90-1,2712,62
Koza Madencilik13,65-0,22-11,88
Körfez GMYO5,17-0,77-10,86
Kristal Kola1,94-1,52-50,51
Kron Telekomünikasyon57,95-0,0957,30
Kuştur Kuşadası Turizm265,000,0068,47
Kuyumcukent Gayrimenkul2,230,45-3,04
Kütahya Porselen47,70-0,33-5,45
Kütahya Şeker19,30

Lider Faktoring2,87-0,35-15,84
Link Bilgisayar32,061,711,47
Logo Yazılım39,226,5225,95
Lokman Hekim Sağlık9,51-0,3132,67
Lüks Kadife49,283,1471,04
Makina Takım2,874,74-15,84
Marka Yatırım Holding4,770,00-25,82
Marmaris Altınyunus187,70-1,1668,95
Marshall249,40-0,24-18,68
Martı GMYO1,110,00-56,53
Martı Otel1,89-1,05-11,27
Matriks Bilgi Dağıtım32,04-1,11

Mavi Giyim58,403,0911,88
Mazhar Zorlu Holding37,48-0,4819,06
Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi31,36-0,88

Mega Polietilen8,205,137,05
Menderes Tekstil2,110,96-31,72
Mercan Kimya9,60-2,14

Merit Turizm16,60-0,1860,24
Merko Gıda5,16-0,77-40,28
Metemtur Yatırım5,340,19-33,95
Metro Holding1,671,21-19,71
Metro Petrol ve Tesisleri2,362,61-18,34
Metro Yatırım Ortaklığı1,82-0,55-21,89
Migros Ticaret33,90-1,40-20,79
Milpa4,05-1,22-11,96
Mistral GMYO4,34-1,36-7,86
MLP Sağlık22,860,2615,05
MMC San. ve Tic. Yat.6,15-5,3833,70
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,632,14-35,61
Mondi Tire Kutsan7,353,67-3,29
Naturel Enerji37,180,054,71
Naturelgaz7,75-1,15

Net Holding4,07-0,7318,66
Netaş Telekom.20,24-2,13-27,92
Niğbaş Niğde Beton12,202,69-76,54
Nuh Çimento40,02-0,99-16,67
Nurol GMYO12,34-1,2069,27
Odaş Elektrik1,95-3,47-50,00
Orge Enerji Elektrik6,01-0,8330,30
Orma Orman Mahsulleri29,000,0097,01
Osmanlı Menkul23,90-0,67-22,75
Ostim Endüstriyel Yat2,28-1,30-17,20
Otokar275,90-1,46-9,33
Oyak Çimento6,71-0,59-23,58
Oyak Yat. Ort.7,38-0,676,92
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,38-0,25

Oylum Sınai Yatırımlar4,06-1,69-13,80
Özak GMYO3,96-1,25-22,35
Özbal Çelik Boru13,29-3,20102,90
Özderici GMYO1,49-1,97-32,88
Özerden Plastik9,14-1,081,56
Pamukova Elektrik36,900,1173,08
Panora GMYO6,24-0,483,68
Papilon Savunma14,70-2,00-35,41
Park Elek.Madencilik4,920,82-8,38
Parsan29,30-0,2720,58
Pegasus74,00-2,18-0,80
Peker GMYO1,23-0,81-45,62
Penguen Gıda3,07-0,97-39,21
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım33,52-2,56

Pera GMYO1,30-0,76-25,79
Pergamon Dış Ticaret24,28-3,1132,47
Petkim5,370,197,83
Petrokent Turizm2.325,00-3,45156,51
Pınar Et ve Un17,47-0,57-20,17
Pınar Su7,405,26-0,40
Pınar Süt17,82-0,11-20,97
Plastikkart15,18-0,525,05
Polisan Holding2,780,36-27,69
Politeknik Metal360,100,64-11,24
Prizma Press Matbaacılık4,300,00-21,53
QNB Finans Fin. Kir.87,000,12-30,57
QNB Finansbank42,440,00-39,67
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri26,46-0,08

Ral Yatırım Holding3,98-2,21-10,36
Ray Sigorta10,190,39-34,05
Reysaş GMYO4,41-3,08-19,08
Reysaş Lojistik4,07-0,25-21,34
Rhea Girişim1,93-2,03-48,12
Rodrigo Tekstil16,77-1,3522,32
Royal Halı3,25-1,22-5,52
RTA Laboratuvarları19,95-0,10-34,11
Sabancı Holding9,15-0,76-17,01
Safkar Ege Soğutmacılık7,42-0,80-31,80
Sanel Mühendislik4,79-5,1540,06
Sanifoam Sünger19,37-0,8242,43
Sanko Pazarlama9,80-1,515,74
Saray Matbaacılık4,53-1,95-48,35
Sarkuysan12,41-1,3542,69
Sasa Polyester28,70-0,6991,53
Say Yenilenebilir Enerji25,32-1,86197,53
Sekuro Plastik21,88-0,3656,73
Selçuk Ecza Deposu8,48-0,93-36,87
Selçuk Gıda4,73-3,27-5,02
Selva Gıda Sanayi6,858,39

Senkron Güvenlik28,00-2,306,63
Serve Film Prodüksiyon17,700,0010,62
Servet GMYO82,35-9,955,04
Seyitler Kimya15,740,9016,91
Silverline Endüstri5,323,70-38,14
Sinpaş GMYO4,23-10,001,20
Smartiks Yazılım5,942,06-32,96
Sodaş Sodyum Sanayii22,48-0,09-14,64
Söktaş4,23-0,70-16,90
Sönmez Filament40,28-0,35-42,62
Sönmez Pamuklu13,80-1,43-42,50
Sumaş Suni Tahta61,00-0,8119,02
Şeker Fin. Kir.5,79-0,86-9,53
Şekerbank1,070,00-29,14
Şişe Cam7,75-1,028,25
Şok Marketler Ticaret11,51-0,35-7,77
T. Halk Bankası4,97-0,60-10,61
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,100,00-35,29
T.S.K.B.1,280,00-26,71
T.Tuborg17,00-0,58-5,92
Taç Tarım Ürünleri31,508,32199,15
Tat Gıda8,28-0,36-28,38
TAV Havalimanları25,64-0,2320,38
Taze Kuru Gıda225,004,554,02
Tek-Art Turizm1,54-0,65-23,76
Tekfen Holding14,980,13-8,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,840,74-21,01
Temapol Polimer Plastik14,84-0,6729,04
TGS Dış Ticaret12,43-3,64-2,20
Tofaş Oto. Fab.30,98-1,590,22
Torunlar GMYO3,110,00-20,26
Trabzon Liman31,18-1,70-2,93
Trabzonspor Sportif2,84-0,3516,39
Trend GMYO7,06-0,42-43,83
TSKB GMYO2,63-1,13-54,26
Tuğçelik12,95-0,0860,27
Tukaş6,96-1,00-28,17
Turcas Petrol3,560,56-26,60
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.11,579,98

Turkcell16,02-0,992,08
Tümosan Motor ve Traktör17,58-0,7924,95
Tüpraş95,75-0,62-11,34
Türk Hava Yolları13,69-1,166,04
Türk İlaç Serum30,120,53

Türk Prysmian Kablo12,70-0,635,29
Türk Telekom6,60-0,45-18,44
Türk Traktör168,70-1,75-0,98
Türker Proje Gayrimenkul127,70-1,0813,11
Türkiye Sigorta4,77-0,63-22,79
Ufuk Yatırım14,591,968,88
Ulaşlar Turizm Yat.4,05-1,22-4,48
Ulusoy Elektrik57,00-0,8711,00
Ulusoy Un Sanayi4,93-1,00-3,11
Umpaş Holding1,332,31-49,04
Uşak Seramik1,881,08-19,66
Utopya Turizm19,97-3,53-48,53
Uzertaş Boya38,02-4,33-32,83
Ülker Bisküvi20,36-0,29-8,77
Ünlü Yatırım Holding4,97-1,58

Vakıf Fin. Kir.9,556,94180,22
Vakıf GMYO1,49-1,32-37,88
Vakıf Yat. Ort.7,505,781,90
Vakıflar Bankası3,53-0,56-25,05
Vakko Tekstil11,44-0,3582,56
Vanet Gıda5,350,38-30,79
Verusa Holding46,72-1,273,59
Verusaturk Girisim22,28-3,1370,34
Vestel31,94-0,4451,66
Vestel Beyaz Eşya46,90-0,5521,68
Viking Kağıt5,12-1,16-43,11
Yapı ve Kredi Bank.2,25-1,32-24,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.35,06-1,52-3,13
Yataş13,40-1,03-7,27
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,98-5,24-9,55
Yeni Gimat GMYO13,940,1420,25
Yeşil GMYO1,07-0,93-22,46
Yeşil Yapı1,18-1,67-35,87
Yeşil Yatırım Holding2,29-1,72-46,45
Yibitaş İnşaat Malzeme11.632,00-3,07-25,44
Yonga Mobilya22,00-2,91-26,15
Yükselen Çelik5,100,99-2,52
Yünsa11,22-0,80-19,23
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji1,93-0,52-30,32
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA