Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (2)

02.08.2021 13:50
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)34.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)34.930,100,00-13,75
İş Bankası (C)5,270,00-22,42
İş Bankası (Kur.)438.000,00

15,26
İş Fin.Kir.2,890,00-25,13
İş Girişim9,740,41-48,60
İş GMYO1,880,53-25,98
İş Y. Men. Değ.13,45-1,18-18,96
İş Yat. Ort.2,830,71-15,85
İşbir Holding5.280,00-0,3992,87
Işık Plastik35,56-0,28

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,880,00-22,81
İttifak Holding1,610,63-27,80
İz Hayvancılık Tarım18,420,882,33
İzmir Demir Çelik2,63-0,75-20,53
İzmir Fırça6,078,209,17
Jantsa Jant Sanayi73,253,1076,73
Kafein Yazılım27,52-1,3628,96
Kalekim Kimyevi Maddeler12,641,04

Kaplamin20,081,36-40,59
Kardemir (A)7,07-0,7018,82
Kardemir (B)7,07-0,4234,16
Kardemir (D)7,79-0,7634,78
Karel Elektronik33,86-0,4746,83
Karsan Otomotiv4,21-7,8829,54
Karsu Tekstil7,700,26-9,94
Kartal Yenilenebilir Enerji10,68-2,02

Kartonsan52,050,39-45,02
Katmerciler Ekipman3,000,00-2,60
Kent Gıda210,000,10-40,94
Kerevitaş Gıda4,541,57-31,00
Kervan Gıda16,23-0,0623,88
Kervansaray Yat. Holding0,61-1,61-51,59
Kiler GMYO1,856,32-26,29
Klimasan Klima20,701,6721,98
Koç Holding20,600,190,72
Konfrut Gıda16,36-0,12-3,20
Kontrolmatik Teknoloji Enerji61,650,08160,35
Konya Çimento896,100,49-20,70
Koray GMYO8,79-1,3597,53
Kordsa Teknik Tekstil23,560,6851,51
Koza Altın104,700,198,27
Koza Madencilik13,730,22-11,36
Körfez GMYO5,252,14-9,48
Kristal Kola1,933,21-50,77
Kron Telekomünikasyon50,000,4835,72
Kuştur Kuşadası Turizm230,000,0046,22
Kuyumcukent Gayrimenkul3,014,8830,87
Kütahya Porselen48,662,36-3,55
Kütahya Şeker24,229,99

Lider Faktoring3,17-2,76-7,04
Link Bilgisayar31,240,39-1,13
Logo Yazılım36,420,6616,96
Lokman Hekim Sağlık9,610,1034,06
Lüks Kadife44,980,1856,11
Makina Takım2,922,46-14,37
Manas Enerji Yönetimi15,919,95

Marka Yatırım Holding4,37-0,68-32,04
Marmaris Altınyunus165,10-2,1348,60
Marshall236,70-1,13-22,82
Martı GMYO1,102,80-56,92
Martı Otel1,820,00-14,55
Matriks Bilgi Dağıtım31,580,25

Mavi Giyim53,30-0,193,28
Mazhar Zorlu Holding38,86-0,3623,44
Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi35,00-0,23

Mega Polietilen6,57-1,35-14,23
Menderes Tekstil2,200,46-28,80
Mercan Kimya10,240,00

Merit Turizm16,70-0,5461,21
Merko Gıda5,020,20-41,90
Metemtur Yatırım6,14-9,97-24,06
Metro Holding1,59-1,24-23,56
Metro Petrol ve Tesisleri2,301,77-20,42
Metro Yatırım Ortaklığı1,72-0,58-26,18
Migros Ticaret33,88-0,65-20,84
Milpa3,790,00-17,61
Mistral GMYO3,931,29-16,56
MLP Sağlık22,901,7815,25
MMC San. ve Tic. Yat.6,91-2,6850,22
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,580,53-36,03
Mondi Tire Kutsan8,243,008,42
Naturel Enerji36,461,222,68
Naturelgaz8,040,88

Net Holding4,000,7616,62
Netaş Telekom.19,762,12-29,63
Niğbaş Niğde Beton11,71-0,26-77,48
Nuh Çimento38,520,57-19,80
Nurol GMYO15,050,33106,45
Odaş Elektrik1,32-1,07-54,85
Orge Enerji Elektrik6,224,3634,85
Orma Orman Mahsulleri26,00-0,0876,63
Osmanlı Menkul22,801,15-26,07
Ostim Endüstriyel Yat2,312,21-16,12
Otokar299,602,78-1,54
Oyak Çimento6,602,48-24,83
Oyak Yat. Ort.7,06-1,942,29
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,84-0,08

Oylum Sınai Yatırımlar4,000,50-15,07
Özak GMYO4,200,96-17,65
Özbal Çelik Boru14,763,94125,34
Özderici GMYO1,533,38-31,08
Özerden Plastik8,202,37-8,89
Pamukova Elektrik32,440,1952,16
Panora GMYO6,68-2,6211,00
Papilon Savunma14,730,34-35,28
Park Elek.Madencilik4,740,64-11,73
Parsan28,260,5716,30
Pegasus70,30-0,50-5,76
Peker GMYO0,980,00-56,68
Penguen Gıda3,100,00-38,61
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım34,80-1,69

Pera GMYO1,43-0,69-18,37
Pergamon Dış Ticaret22,940,7925,16
Petkim5,751,4115,46
Petrokent Turizm2.150,00-2,56137,20
Pınar Et ve Un17,190,29-21,45
Pınar Su7,181,27-3,36
Pınar Süt17,590,63-21,99
Plastikkart17,030,1817,85
Polisan Holding2,760,36-28,21
Politeknik Metal341,10-0,76-15,93
Prizma Press Matbaacılık4,331,64-20,99
QNB Finans Fin. Kir.83,950,00-33,00
QNB Finansbank41,982,74-40,33
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,122,34

Ral Yatırım Holding4,271,43-3,83
Ray Sigorta9,910,92-35,86
Reysaş GMYO4,63-0,43-15,05
Reysaş Lojistik4,160,97-19,60
Rhea Girişim2,051,49-44,89
Rodrigo Tekstil14,86-1,398,39
Royal Halı3,290,92-4,36
RTA Laboratuvarları21,34-1,93-29,52
Sabancı Holding9,44-0,42-14,38
Safkar Ege Soğutmacılık8,348,03-23,35
Sanel Mühendislik4,86-1,0242,11
Sanifoam Sünger22,36-1,7664,41
Sanko Pazarlama9,750,935,20
Saray Matbaacılık4,540,89-48,23
Sarkuysan12,310,6541,54
Sasa Polyester28,920,2893,00
Say Yenilenebilir Enerji23,86-0,25180,38
Sekuro Plastik22,440,9960,74
Selçuk Ecza Deposu8,612,38-35,90
Selçuk Gıda4,45-0,45-10,64
Selva Gıda Sanayi8,453,43

Senkron Güvenlik25,00-2,34-4,80
Serve Film Prodüksiyon15,50-0,39-3,13
Servet GMYO72,850,34-7,08
Seyitler Kimya15,500,1315,13
Silverline Endüstri5,40-0,37-37,21
Sinpaş GMYO4,620,6510,53
Smartiks Yazılım5,72-0,69-35,44
Sodaş Sodyum Sanayii22,90-0,09-13,05
Söktaş3,982,31-21,81
Sönmez Filament39,001,04-44,44
Sönmez Pamuklu13,503,45-43,75
Sumaş Suni Tahta61,856,7320,68
Şeker Fin. Kir.5,45-0,18-14,84
Şekerbank1,050,96-30,46
Şişe Cam7,671,057,13
Şok Marketler Ticaret11,490,52-7,93
T. Halk Bankası4,661,53-16,19
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,140,00-31,94
T.S.K.B.1,250,00-28,43
T.Tuborg16,750,90-7,30
Taç Tarım Ürünleri26,440,23151,09
Tat Gıda8,780,57-24,06
TAV Havalimanları22,34-0,984,88
Taze Kuru Gıda233,800,218,09
Tek-Art Turizm1,541,32-23,76
Tekfen Holding14,25-0,07-13,11
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,252,55-16,28
Temapol Polimer Plastik14,691,3127,74
TGS Dış Ticaret11,810,08-7,08
Tofaş Oto. Fab.33,843,239,48
Torunlar GMYO3,642,54-6,67
Trabzon Liman30,441,87-5,23
Trabzonspor Sportif3,56-2,7345,90
Trend GMYO6,921,62-44,95
TSKB GMYO2,852,89-50,43
Tuğçelik15,005,7885,64
Tukaş6,700,45-30,86
Turcas Petrol3,460,29-28,66
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,98-1,29

Turkcell15,23-0,98-0,44
Tümosan Motor ve Traktör17,560,4624,80
Tüpraş94,450,69-12,55
Türk Hava Yolları12,770,31-1,08
Türk İlaç Serum28,46-1,25

Türk Prysmian Kablo11,750,69-2,59
Türk Telekom6,560,61-18,93
Türk Traktör172,101,711,02
Türker Proje Gayrimenkul117,800,774,34
Türkiye Sigorta4,782,36-22,63
Ufuk Yatırım13,89-0,073,66
Ulaşlar Turizm Yat.3,84-2,29-9,43
Ulusoy Elektrik54,450,656,04
Ulusoy Un Sanayi5,121,790,62
Umpaş Holding1,252,46-52,11
Uşak Seramik1,823,41-22,22
Utopya Turizm20,000,00-48,45
Uzertaş Boya35,180,51-37,84
Ülker Bisküvi20,080,70-10,03
Ünlü Yatırım Holding4,960,40

Vakıf Fin. Kir.8,75-1,35156,75
Vakıf GMYO1,500,67-37,47
Vakıf Yat. Ort.6,62-1,19-10,05
Vakıflar Bankası3,490,87-25,90
Vakko Tekstil10,95-0,0974,74
Vanet Gıda5,17-1,15-33,12
VBT Yazılım17,660,40

Verusa Holding47,44-0,845,23
Verusaturk Girisim21,000,8660,94
Vestel29,860,0052,91
Vestel Beyaz Eşya47,021,1225,80
Viking Kağıt5,63-5,54-37,44
Yapı ve Kredi Bank.2,410,84-19,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.31,680,89-12,46
Yataş13,391,06-7,34
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,97-1,98-9,77
Yeni Gimat GMYO13,75-0,2918,62
Yeşil GMYO1,034,04-25,36
Yeşil Yapı1,154,55-37,50
Yeşil Yatırım Holding2,320,87-45,75
Yibitaş İnşaat Malzeme12.262,002,08-21,40
Yonga Mobilya21,700,00-27,15
Yükselen Çelik5,291,151,11
Yünsa10,71-0,37-22,90
Ziraat Gayrimenkul1,600,63

Zorlu Enerji1,801,12-35,02
???????(Son)

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

YORUMLAR
500

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika Ekonomi


Advertisement