Elazığ'da ekmek gramajı denetimi - Son Dakika

Elazığ'da ekmek gramajı denetimi

24.05.2022 11:38
Elazığ'da ekmek gramajı denetimi

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde ekmek satışı yapılan işletmelerde ekmek gramajı kontrolü gerçekleştirdi.

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde ekmek satışı yapılan işletmelerde ekmek gramajı kontrolü gerçekleştirdi.

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde bulunan ekmek satışı yapan işletmelerde ekmeklerin gramaj kontrollerini yaptı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personeli tarafından yapılan denetimlerde satışa sunulan ekmeklerin gramaj olarak Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğine uygun olduğu tespit edildi.

Denetimlerin süreceğini bildirildi. - ELAZIĞ

YORUMLAR
500
Hisarcıklıoğlu: 'Ekonomik sıkıntıları aşmak için birlikte hareket etmemiz gerekir' Hisarcıklıoğlu: 'Ekonomik sıkıntıları aşmak için birlikte hareket etmemiz gerekir' Siirtli çiftçi, devlet desteğiyle günlük 5 ton süt üretecek çiftlik kuruyor Siirtli çiftçi, devlet desteğiyle günlük 5 ton süt üretecek çiftlik kuruyor Çukobirlik Dicle Kooperatifi Başkanı Kağba'dan, çiftçilere pamuk ekimi tavsiyesi Çukobirlik Dicle Kooperatifi Başkanı Kağba'dan, çiftçilere pamuk ekimi tavsiyesi
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Elazığ'da ekmek gramajı denetimi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement