Selçuklu Belediyesinden vergi ödemesi hatırlatması - Son Dakika

Selçuklu Belediyesinden vergi ödemesi hatırlatması

25.11.2022 12:27
Selçuklu Belediyesinden vergi ödemesi hatırlatması

Selçuklu Belediyesince, emlak ve çevre temizlik vergisinin ikinci taksitleri için ödeme süresinin 30 Kasım Çarşamba sona erdiği hatırlatıldı.

Selçuklu Belediyesince, emlak ve çevre temizlik vergisinin ikinci taksitleri için ödeme süresinin 30 Kasım Çarşamba sona erdiği hatırlatıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların 30 Kasım Çarşamba mesai bitimine kadar emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin 2. taksitlerini, TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile Selçuklu Belediyesi hizmet binası içerisinde yer alan veznelere, nakit veya kredi kartıyla ödeyebilecekleri belirtildi.

Vergilerini ödemek isteyen mükellefler için Selçuklu Belediyesi veznelerinin hafta sonu da hizmet vereceği aktarılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"Mükellefler kredi kartıyla yapılan işlemlerde anlaşmalı bankalardan Ziraat Bankası kredi kartına 6 taksit, diğer kredi kartlarına tek çekim yapılarak hiçbir vade farkı oluşmadan ödeme imkanından faydalanabiliyorlar. Yine Türkiye'nin her yerindeki PTT şubelerinden online sistem üzerinden mükellef sicil numarası ve TC kimlik numarası eklenerek ödeme yapılabilecek. Mükellefler, e-belediyecilik uygulaması kapsamında internet üzerinden www.selcuklu.bel.tr web adresinden de kredi kartı veya banka kartı ile vergilerini ödeyebilecek."

Açıklamada Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerinden, ATM'lerden ve internet bankacılığı sistemi üzerinden de mükellef sicil numarasıyla vergi ödenebileceği bildirildi.

Mükelleflerin gecikme zammına maruz kalmamaları için belirtilen süre içinde vergilerini ödemelerinin menfaatlerine olacağı uyarısı yapıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Selçuklu'da yaşlı ve muhtaç vatandaşlar unutulmuyor Selçuklu'da yaşlı ve muhtaç vatandaşlar unutulmuyor Başkan Pekyatırmacı: 'Türkiye Yüzyılı gençlerimizin omuzlarında yükselecek' Başkan Pekyatırmacı: 'Türkiye Yüzyılı gençlerimizin omuzlarında yükselecek' Selçuklu sultanının vasiyeti yüzlerce yıldır gerçekleşmedi Selçuklu sultanının vasiyeti yüzlerce yıldır gerçekleşmedi

Son Dakika Ekonomi Selçuklu Belediyesinden vergi ödemesi hatırlatması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement