Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü - Son Dakika

Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü

14.10.2021 20:31

ABD'ye kaçışının ardından mal varlıklarına el konulan Reza Zarrab'ın Beyoğlu Fındıklı'daki Royal Holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar çekildi. Bina sık sık hırsızlıklarla ve evsizlerin çıkardığı olaylarla gündeme geliyordu.

Amerika Birleşik Devletleri'nde tutuklu yargılanan ve itirafçı olan İranlı iş adamı Reza Zarrab'ın Beyoğlu, Fındıklı, Meclisi Mebusan Caddesi'ndeki 7 katlı eski holding binası son dönemlerde hırsızların hedefi haline geldi.

BİNA HIRSIZLARIN HEDEFİ OLDU

Kayyum atanan holding binası yaklaşık 1 yıldır boş bırakılırken hırsızlar binadaki cam, pencere, demir gibi malzemeleri çalmaya başladı.

BELEDİYE DUVAR ÖRDÜ

Evsizlerin de içerisinde kaldığı bina ve çevresi vatandaşların ihbarı üzerine polis ekipleri tarafından gözetim altına alındı. Beyoğlu Kaymakamlığının girişimleri sonrası holdingin girişindeki kapı ve pencerelerine Beyoğlu Belediyesi tarafından duvar örüldü.

YORUMLAR (1)
  • Mehmet Varnalı: O artık abd den dönmez hırsızlar da talan eder zaten çalan çalmış para eden ne varsa hurdaya satmıştıe Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Mehmet Ağar'ın sözlerine Sedat Peker'den yanıt: Bu işi düzelt yoksa SADAT'çılardan kötü duruma düşersin Mehmet Ağar'ın sözlerine Sedat Peker'den yanıt: Bu işi düzelt yoksa SADAT'çılardan kötü duruma düşersin Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti Kadirli'de Tarih Araştırmaları Merkezi Açıldı Kadirli'de Tarih Araştırmaları Merkezi Açıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement