Halk Bankasından Esnaf Kefalet Koperatifine Ziyaret - Son Dakika
Ekonomi

Halk Bankasından Esnaf Kefalet Koperatifine Ziyaret

Halk Bankasından Esnaf Kefalet Koperatifine Ziyaret

Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Ali Gital, Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Alparslan'ı ziyaret etti.

01.10.2014 14:09  Güncelleme: 14:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Ali Gital, Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Alparslan'ı ziyaret etti.

Alparslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kooperatif binasını esnafıma yakışır hale getireceklerini söyledi. Alparslan, "A klasmanda 150 bin liraya kredi vermeye başladık. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Finansmanımızı da 6 milyon liradan 8,5 milyona çıkardık. Kooperatifimiz ortaklarımızın lehine olacak her konuda görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Esnafımızın varlığını sürdürebilmesi ve çıkarları bizim vazgeçilmezlerindendir. Müdürlerimizle, ortaklarımıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görüştük. Çok yararlı bir görüşme oldu. Kendilerine teşekkür ederim" dedi.

Ziyarette, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi yönetim kurulu üyesi Madeni İşler Odası Başkanı Hayati Seçen ile Halk Bankası yetkilileri de hazır bulundu. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Halk Bankasından Esnaf Kefalet Koperatifine Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (1)

 • yıldız: Siz kredi verecek esnaf zor bulursunuz çünkü ? nı borçlu. 0 0 Yanıtla
 • Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı
  23:49 Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı

  Muğla'nın turizm kenti Marmaris'te yeni sezon hazırlıkları hız kazandı. İlk turist kafilesi 10 Mart'ta gelecek. İşletmeciler tadilatları tamamlamak üzere ve oteller Nisan ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Geçen sezonki kazançlar yenileme çalışmaları için kullanıldı. GETOB Başkanı, 2023 sezonunun beklentilerin üzerinde geçtiğini belirtti ve erken rezervasyon fırsatlarını vatandaşlara tavsiye etti.

 • Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi
  23:07 Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi

  Kuşadası'na dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Sun Princess ile turistler ve mürettebat geldi. Başkan Ömer Günel, gemi kaptanı ve şirket yöneticileriyle bir araya gelerek hediyeler takdim etti.

 • Gözler Kabine Toplantısı'nda! Masada vatandaşın belini büken gıda fiyatları var
  22:33 Gözler Kabine Toplantısı'nda! Masada vatandaşın belini büken gıda fiyatları var

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Beştepe'de toplanacak. Mart ayının ilk Kabine Toplantısı'nda ramazan ayı öncesi et ve gıda fiyatları, iç ve dış politikadaki gelişmeler, yerel seçim, öğretmen atamaları, ekonomide son durum ve ABD'den F-16 savaş uçağı tedarikinde gelinen nokta masaya yatırılacak.

 • Erken çiçek açan meyve ağaçları üreticiyi endişelendiriyor
  21:49 Erken çiçek açan meyve ağaçları üreticiyi endişelendiriyor

  Kırklareli'de hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyretmesi sebebiyle meyve ağaçları erken çiçek açmaya başladı. Üreticiler, don riski nedeniyle meyvelerin zarar görebileceğinden endişe duyuyor.

 • Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'ni ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştüreceğini açıkladı
  21:06 Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'ni ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştüreceğini açıkladı

  Başiskele Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'nin yeni dönemde ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştürüleceğini duyurdu. Özlü, projelerini tanıttığı programda atık su salınımının engellenmesinde önemli rol oynayan tesisin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle geliştirileceğini belirtti.

 • Cezayir ve İran arasında 5 işbirliği anlaşması imzalandı
  20:55 Cezayir ve İran arasında 5 işbirliği anlaşması imzalandı

  Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin görüşmesinin ardından enerji, medya, spor, turizm ve petrol ile gaz alanlarında 5 işbirliği anlaşması imzalandı. İki liderin özel görüşmesi, Cezayir'deki Muradiye Sarayı'nda gerçekleşti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarına mücadele edeceğiz
  19:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarına mücadele edeceğiz

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla programı kapsamında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin büyüme, ihracat ve turizmdeki başarılarından bahsederek, piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarıyla mücadele edeceklerini belirtti. Ayrıca, seçim sonuçlarıyla ülkenin güven ve istikrarının korunduğunu vurguladı ve yerel yönetimlerle işbirliği yaparak deprem hazırlıklarının hızlandırılacağını söyledi.


Advertisement