Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, yarın iş dünyasının patroniçeleriyle bir araya gelecek - Son Dakika

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, yarın iş dünyasının patroniçeleriyle bir araya gelecek

07.01.2022 12:12
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, yarın iş dünyasının patroniçeleriyle bir araya gelecek

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin yarın reel sektör ve iş dünyası sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileriyle görüşeceği açıklandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, yeni dönemdeki ekonomi politikalarının iş dünyasına aktarılması amacıyla sektör temsilcileriyle yürüttüğü toplantılara devam ediyor.

TOPLANTI DOLMABAHÇE'DE

Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yarın saat 13.30'da gerçekleşecek toplantıda, reel sektör ve iş dünyası sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileriyle görüşecek olan Nebati, Türkiye Ekonomi Modeli'ni, bu kapsamda hayata geçirilen yeni enstrümanları ve alınması planlanan tedbirleri paylaşacak.

Toplantıda, iş dünyası kadın temsilcileri de talep ve önerilerini dile getirecek.

YORUMLAR
500
Türkiye-Mısır ilişkileri için yeni adım! Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Mısır'a gidiyor Türkiye-Mısır ilişkileri için yeni adım! Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Mısır'a gidiyor Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Mısır'a gidecek Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Mısır'a gidecek Bakan Nebati, konut sektörü temsilcileriyle bir araya geldi: Vatandaşları rahatlatacak adımların atılması konusunda görüştük Bakan Nebati, konut sektörü temsilcileriyle bir araya geldi: Vatandaşları rahatlatacak adımların atılması konusunda görüştük
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, yarın iş dünyasının patroniçeleriyle bir araya gelecek - Son Dakika


Advertisement