Son Dakika Son Dakika Son Dakika
ING Türkiye, Şahıs İşletmelerine 60 Aya Kadar Vadeli Kredi İmkanı Sunuyor - Son Dakika

ING Türkiye, Şahıs İşletmelerine 60 Aya Kadar Vadeli Kredi İmkanı Sunuyor

ING Türkiye, müşterisi olsun ya da olmasın tüm şahıs işletmelerine, ING Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden 60 aya kadar vadeli kredi imkanı sunduğunu açıkladı. ING KOBİ Anında Kredi'den yararlanmak isteyen şahıs işletmeleri ayrıca kredi tahsis ücreti ve sigorta masrafı da ödemeyeceği bildirildi. Şahıs işletmeleri, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için 7 gün 24 saat, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dijitalden kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyor.

ING Türkiye, Şahıs İşletmelerine 60 Aya Kadar Vadeli Kredi İmkanı Sunuyor
26.09.2023 - 13:30,

ING Türkiye, müşterisi olsun ya da olmasın tüm şahıs işletmelerine, ING Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden avantajlı faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeli kredi imkanı sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, dijital gücüyle kalıpların dışında ve hayatın içinde çözümler geliştiren ING Türkiye, KOBİ müşterilerini avantajlı kredi fırsatları ile desteklemeye devam ediyor.

Bu kapsamda ING Türkiye, müşterisi olsun ya da olmasın tüm şahıs işletmelerine, ING Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden diledikleri yer ve zamanda avantajlı faiz oranlarıyla 60 aya varan vadeli kredi imkanı sağlıyor.

ING KOBİ Anında Kredi'den yararlanmak isteyen şahıs işletmeleri ayrıca kredi tahsis ücreti ve sigorta masrafı da ödemiyor. ING KOBİ Anında Kredi kapsamında 175 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunulabiliyor.

Şahıs işletmeleri, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için 7 gün 24 saat, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dijitalden kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyor.

ING müşterisi olmayan işletmeler ise kredi başvurusu sürecinde uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayabiliyor. Şahıs işletmeleri, ING Mobil'i cihazlarına indirdikten sonra başvuru için bilgilerini girebiliyor, ardından kimliklerini doğrulatıp görüntülü görüşme adımına geçerek bulunduğu yerden kolayca ING müşterisi olabiliyor.

Diledikleri yerden ING'li olan şahıs işletmeleri, ayrıca ING KOBİ Dijital avantajlarından da anında yararlanmaya başlıyor, bu kapsamda ücretsiz para transferi yapabiliyor ve e-Turuncu Hesap açtıklarında 90 gün boyunca Hoş Geldin Faizi fırsatından yararlanabiliyor.

"KOBİ'leri desteklemeye devam edeceğiz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, KOBİ'leri ihtiyaç duydukları her noktada desteklemekte kararlı olduklarını bildirdi.

KOBİ'lerin ekonominin merkezinde yer aldığını, banka olarak KOBİ'lerin finansmana ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olmayı ve onlara işlerinin başından ayrılmadan bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceği hizmetleri sunmayı önceliklendirdiklerini belirten Ağar, şunları kaydetti:

"Bu kapsamda, ING KOBİ Anında Kredi ile işletmelere dijital kanallar üzerinden avantajlı oranlarla kredi alabilme imkanı sağlıyoruz. Bununla beraber, dijitalleşmeyi merkezine alan bir kurum olarak, işletmelerin şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini yapabileceği ING KOBİ Dijital'i de stratejimizde önceliklendiriyoruz. İşletmelere hızlı, masrafsız ve ulaşılabilir bankacılık deneyimi sunuyor, işletmelerin iş yerlerinden ayrılmadan dijital ve anında hizmet alarak zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Zahmetsiz bankacılık anlayışımızla ve dijital hizmetlerimizle KOBİ'leri desteklemeye devam edeceğiz."

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Ekonomi ING Türkiye, Şahıs İşletmelerine 60 Aya Kadar Vadeli Kredi İmkanı Sunuyor - Son Dakika


Advertisement