Kemer, 600 tur operatörü temsilcisini ağırlamaya hazırlanıyor - Son Dakika
Ekonomi

Kemer, 600 tur operatörü temsilcisini ağırlamaya hazırlanıyor

Kemer, 600 tur operatörü temsilcisini ağırlamaya hazırlanıyor

Kemer Belediyesi ve bir otelin iş birliğiyle düzenlenecek programda, tur operatörleri temsilcileriyle turizmdeki gelişmeler ve projeler hakkında fikir alışverişi yapılacak.

18.04.2024 12:41  Güncelleme: 12:44

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer, tanıtım faaliyetleri kapsamında 600 tur operatörü temsilcisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun girişimleriyle daha önce bir otel sahibiyle tanıtım anlaşması imzalanmıştı. Kemer Belediyesi ve otelin iş birliği ile organize edilecek program kapsamında 600 tur operatörü temsilcisi Mayıs ayında Kemer'de ağırlanacak.

Programda, turizmde yaşanan gelişmeler, tanıtım faaliyetleri, yapılacak olan projeler hakkında tur operatörleri temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunulacak.

Program öncesinde Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkan Vekili Cansın Efir'i ziyaret etti.

Ziyarette, Mayıs ayında yapılacak olan program öncesinde yapılacaklar ve izlenilecek yol haritaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Kemer, 600 tur operatörü temsilcisini ağırlamaya hazırlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement