Son dakika Necati Topaloğlu haberleri, Necati Topaloğlu son dakika, son dakika Necati Topaloğlu

Son Dakika Necati Topaloğlu Haberleri

 • Kemer Belediyesi Futbol Okulu'nda geleceğin futbolcuları yetişiyor
  28 Şub Kemer Belediyesi Futbol Okulu'nda geleceğin futbolcuları yetişiyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Futbol Okulu, antrenörler Öner Karagün ve İskender Gürcan yönetiminde antrenmanlarına devam ediyor. Haftada iki gün antrenman yapan çocuklar, hem futbol öğreniyor hem de sosyal hayata uyum sağlamayı ve birlik beraberliğin önemini öğreniyor. Kemer Belediyesi Futbol Okulu'nda 160 çocuk bulunuyor ve her şey çok iyi gidiyor.

 • Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü ve kan bağışçısı Kemer Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  16 Şub Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü ve kan bağışçısı Kemer Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Okan Erdoğan ve kan bağışçısı kazanım uzmanı Gülşah Alpova, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, kan bağışının önemine dikkat çekerek, Türk Kızılayı'na teşekkür etti ve destek sözü verdi. Kızılay otobüsü, Kemer Turizm Otelcilik Lisesi önünde kan bağışı kampanyası düzenleyecek.

 • Kemer Belediye Başkanı EMITT Fuarı'nda Kemer'i Tanıtıyor
  07 Şub Kemer Belediye Başkanı EMITT Fuarı'nda Kemer'i Tanıtıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Kemer'i tanıtıyor. Başkan Topaloğlu, turizmcilerle ve seyahat acentelerinin temsilcileriyle görüşmeler yapıyor.

 • Antalya'da Açık Masa Tenis Festivali Başladı
  27 Oca Antalya'da Açık Masa Tenis Festivali Başladı

  Antalya'da düzenlenen 4. Açık Masa Tenis Festivali, Kemer Turizmci ve İş İnsanları Derneği (KEMİAD) tarafından başlatıldı. Festivalde, kadınlar ve erkekler kategorilerinde 110 sporcu mücadele ediyor. Ayrıca, çeşitli dans gösterileri de organizasyon kapsamında gerçekleştiriliyor.

 • Rize'de işten çıkarılan işçilere destek eylemi
  18 Oca Rize'de işten çıkarılan işçilere destek eylemi

  Rize'de AKSA Çoruh Elektrik A.Ş.'de işten çıkarılan 20 işçi, işe geri alınmaları için eylem yaptı. İşçiler, performans düşüklüğü gerekçesiyle işten çıkarıldıklarını iddia ederek destek istedi. Firma yetkilileriyle yapılan görüşmeler sonucunda işçilerin işe geri alındığı belirtildi.

 • Kemer Belediye Başkanı, Utrecht Turizm Fuarı'nda Kemer'i tanıtıyor
  11 Oca Kemer Belediye Başkanı, Utrecht Turizm Fuarı'nda Kemer'i tanıtıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Utrecht Turizm Fuarı'nda Kemer standını ziyaret eden misafirlere ilçe hakkında bilgiler vererek Kemer'e davet ediyor. Başkan Topaloğlu, Kemer'in güzelliklerini anlatarak Avrupalı turistleri ilçeye çekmeyi hedeflediklerini belirtti.

 • Kemer Belediye Başkanı, Avrupalı turistleri çekmek için fuarlara katılıyor
  08 Oca Kemer Belediye Başkanı, Avrupalı turistleri çekmek için fuarlara katılıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçenin tanıtımı ve turizmin çeşitlendirilmesi amacıyla fuarlara katıldıklarını belirterek, Avrupalı turistleri daha fazla Kemer'e çekmeyi hedeflediklerini söyledi. Topaloğlu, Kemer'i yurt içi ve yurt dışı fuarlarda tanıtmak için çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki dönemde Utrecht, İstanbul, Stuttgart, Münih, Nürnberg, Berlin ve Moskova fuarlarında yer alacaklarını belirtti. Ayrıca, bu yılki turizm sezonunun olumlu geçeceği beklentisini dile getirdi.

 • Kemer Belediye Başkanı, hastaları ve sağlıkçıları ziyaret etti
  01 Oca Kemer Belediye Başkanı, hastaları ve sağlıkçıları ziyaret etti

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni yıl dolayısıyla ilçedeki hastanelerde sağlıkçıları ve yatan hastaları ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini iletti hem de yeni yıllarını kutladı. Hasta bir vatandaşın yıllardır cüzdanında taşıdığı fotoğrafı Başkan Topaloğlu'na göstererek sevgisini dile getirmesi, duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Başkan Topaloğlu, hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ve yeni yıllarını kutladıklarını belirtti. Ayrıca polis karakolunda görev yapan polisleri de ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

 • Kemer Belediye Başkanı, hastaları ve sağlıkçıları ziyaret etti
  31 Ara Kemer Belediye Başkanı, hastaları ve sağlıkçıları ziyaret etti

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni yıl dolayısıyla ilçedeki hastanelerde sağlıkçıları ve yatan hastaları ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini iletti hem de yeni yıllarını kutladı. Hasta bir vatandaşın yıllardır cüzdanında taşıdığı fotoğrafı Başkan Topaloğlu'na göstererek sevgisini dile getirmesi, duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Başkan Topaloğlu, hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ve yeni yıllarını kutladıklarını belirtti. Ayrıca polis karakolunda görev yapan polisleri de ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

 • Kemer Göynük Mahallesi'ne kapalı pazar yeri yapımı başladı
  20 Kas Kemer Göynük Mahallesi'ne kapalı pazar yeri yapımı başladı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun 'Her mahalleye bir kapalı pazar yeri projesi' kapsamında Göynük Mahallesi'ne kapalı pazar yeri yapımı başladı. 2 bin 592 metrekarelik alanda 80 esnaf tezgah açabilecek olan pazar yerinde tuvaletler, zabıta odası, çay ocağı ve satış ünitesi de bulunacak. Başkan Topaloğlu, projenin diğer mahallelerde de devam edeceğini belirtti.

 • Kemer Belediye Başkanı Londra Turizm Fuarı'nda Kemer'i tanıttı
  08 Kas Kemer Belediye Başkanı Londra Turizm Fuarı'nda Kemer'i tanıttı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, WTM Londra Turizm Fuarı'nda Kemer'in tanıtımını yapmak için ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

 • Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları Kemer'e Büyük Katkı Sağlıyor
  17 Eki Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları Kemer'e Büyük Katkı Sağlıyor

  Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları, bu yıl 14'ncüsü düzenleniyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, organizasyonun Kemer'e büyük katkısı olduğunu belirtti. Yarışlara 42 ülkeden 400'ü aşkın sporcu katılacak ve Türkiye'nin spor turizminde önemli bir etkinlik olarak öne çıkacak. KEMK Başkanı Semih Özdemir ise yarışlar hakkında teknik bilgiler verdi ve etapların bu yıl daha zorlu olduğunu söyledi.

 • Kemer Belediyesi Personelinin Maaşları İyileştirildi
  20 Eyl Kemer Belediyesi Personelinin Maaşları İyileştirildi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi şirket personelinin maaşlarında iyileştirme yaparak 13 bin 97 lira 25 kuruştan 14 bin 454 lira 38 kuruşa yükselttiklerinin müjdesini verdi. Başkan Topaloğlu, ayrıca yaklaşan yerel seçimlerle ilgili personele uyarılarda bulundu.

 • Kemer, İngiltere pazarında tanıtım kampanyasıyla ön plana çıkıyor
  12 Eyl Kemer, İngiltere pazarında tanıtım kampanyasıyla ön plana çıkıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun İngiltere'de bir seyahat acentesiyle yaptığı anlaşma sayesinde Kemer, İngiltere pazarında daha fazla bilinirlik kazanıyor. Yapılan tanıtım kampanyasıyla sosyal medyada 7,3 milyondan fazla kişiye ulaşıldı ve Kemer'in destinasyon olarak farkındalığı arttırıldı. Kampanya sonucunda Kemer'i tercih eden misafir sayısında artış gözlendi ve Kemer'in İngiliz pazarındaki bilinirliği arttı. Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, İngiltere pazarının Kemer için büyük önem taşıdığını belirterek, tanıtım kampanyalarına devam edeceklerini söyledi.

 • Kemer Belediye Başkanı TUI ile tanıtım çalışmaları için görüşmelere başladı
  07 Ağu Kemer Belediye Başkanı TUI ile tanıtım çalışmaları için görüşmelere başladı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Avrupa'da Kemer'in tanıtımı için TUI ile görüşmelere başladı. Yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Başkan Topaloğlu, turizm sektöründe tanıtım atağına devam ediyor ve Kemer'i 12 ay turizm yapma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kemer Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
  04 Ağu Kemer Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

  Kemer Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası arasında kadrolu işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşme kapsamında işçilerin maaşına yüzde 91 oranında zam yapıldı ve sosyal yardımlarda artışlar gerçekleştirildi. Ayrıca, işçilere bayram ikramiyeleri ve eğitim yardımı da sağlanacak. Kemer Belediye Başkanı, uzun süren görüşmeler sonucunda sözleşmenin tatlıya bağlandığını belirtti ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 • Kemer Belediye Başkanı Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu
  01 Ağu Kemer Belediye Başkanı Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer ve Beldibi pazarlarının ardından bugün Tekirova Mahallesi'nde Salı günleri kurulan pazar yerinde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayı dolayısıyla ilçe genelinde kurulan pazar yerlerinde aşure ikramında bulunan Başkan Topaloğlu'na, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Recep Yılmaz, belediye birim müdürleri, Tekirova Mahalle Muhtarı Mustafa Barış ve Başkan Topaloğlu'nun eşi Fikriye Topaloğlu eşlik etti. Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün açtığı stantta vatandaşlara aşure ikramında bulunan Başkan Topaloğlu, vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Muharrem ayının önemine dikkat çekerek, bu ayın birlik, beraberlik ve kardeşliğin simgesi olduğunu söyledi. Kemer Belediyesi olarak ilçede kurulan her pazar yerinde vatandaşlara aşure ikramında bulunacaklarını ifade eden Topaloğlu, tüm Kemerlilerin Muharrem ayını tebrik ettiğini kaydetti. - ANTALYA

 • Kemer Belediye Başkanı Yangın Söndürme Çalışmalarında Emeği Geçenlere Teşekkür Etti
  31 Tem Kemer Belediye Başkanı Yangın Söndürme Çalışmalarında Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

  Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi'nde çıkan orman yangınının kontrol altına alınmasının ardından yangını söndürme çalışmalarında emeği geçen tüm kurum, kuruluş ve vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Topaloğlu, yangının çıktığı alanın ulaşımının mümkün olmadığı bir yer olduğunu belirterek, Orman Genel Müdürlüğü ve Milli Parklar ile birlikte bu tip ormanlık alanlarda yollar açılması için çözüm bulunması gerektiğini söyledi.

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu: 'Yangının kontrolü için bugün çok umutluyuz'
  27 Tem Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu: 'Yangının kontrolü için bugün çok umutluyuz'

  Antalya Kemer'de Pazartesi günü akşam saatlerinde başlayan orman yangını söndürme çalışmaları havadan ve karadan devam ediyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, nem oranının artmasıyla yangının bir an önce kontrol altına alınması için umutlu olduklarını söyledi. Yangın yaklaşık 400 hektarlık derin bir vadide devam ediyor. Topaloğlu, hava sıcaklığının düşmesi ve nemin artmasıyla müdahale edilebilmesinin sağlandığını belirtti. Belediye Başkanı, bugün yangının kontrol altına alınacağına inandıklarını ifade etti.

 • Kemer Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  02 Haz Kemer Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Kemer Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, yapılan çalışmalar, yatırımlar ve yönetmelik değişiklikleri gibi konular görüşüldü. Ayrıca, EYT çerçevesinde emekli olan belediye personelinin tazminatını ödemek için mülkiyeti Kemer Belediyesi'ne ait olan parsellerin satışı da oy birliği ile kabul edildi.

 • Kemer Belediye Başkanı Pazar Ziyaretlerine Devam Ediyor
  12 May Kemer Belediye Başkanı Pazar Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesindeki sebze ve meyve pazarındaki esnafı ziyaret ederek pazar ziyaretlerini sürdürdü. Başkan Topaloğlu, esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi. Ayrıca, Her mahalleye bir pazar yeri projesi çerçevesinde Kuzdere Arslanbucak ve Çamyuva mahallelerinin ardından Göynük Tekirova ve Beldibi mahallelerine de kapalı pazar yeri kazandıracaklarını söyledi.

 • Kemer Belediye Başkanı Personeli ile Bayramlaştı
  20 Nis Kemer Belediye Başkanı Personeli ile Bayramlaştı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Ramazan Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı. Başkan Topaloğlu, EYTli personelin sorunlarını en kısa sürede çözmek için meclis üyeleriyle çalıştıklarını ve tüm personelin çalışmalarından memnun olduklarını belirtti.

 • Antalya'ya 500 bin Kazak uyruklu turist bekleniyor
  17 Nis Antalya'ya 500 bin Kazak uyruklu turist bekleniyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret eden Kazakistan Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafeyev, kente gelmesi beklenen 500 bin Kazak turistin güzel bir sayı olduğunu bildirdi.

 • Ukrayna Antalya Konsolosu Voronin, Kemer Belediyesi'nde
  17 Nis Ukrayna Antalya Konsolosu Voronin, Kemer Belediyesi'nde

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret eden Ukrayna'nın Antalya Konsolosu Oleksandr Voronin, savaştan dolayı her iki ülkeden bir çok turistin Antalya'ya gelemediğini bildirdi.

 • Kemer'e İngiliz misafir akını başlıyor
  12 Nis Kemer'e İngiliz misafir akını başlıyor

  İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen World Travel Market Fuarı'nda, İngiltere'nin en büyük turizm operatörü Jet2 ile tanıtım anlaşması yapan ve Mart ayında karşılıklı sözleşmeyi imzalayan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiliz tur operatörünün yöneticileri ile İstanbul'da bir...

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığına 10 yıl hapis
  11 Nis Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığına 10 yıl hapis

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun oğlu Osman Topaloğlu'na silahlı saldırıda bulunan sanık, "kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 • Kemer Belediye Başkanı'nın oğluna silahlı saldırı sanığına 10 yıl hapis
  11 Nis Kemer Belediye Başkanı'nın oğluna silahlı saldırı sanığına 10 yıl hapis

  ANTALYA'nın Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun oğlu Osman Topaloğlu'na, su sporları merkezinde silahlı saldırı düzenlediği iddiasıyla tutuklu yargılanan Ercan Erden'e, 10 yıl hapis cezası verildi.

 • Başkan Topaloğlu'ndan pazar esnafının istek ve şikayetlerini dinledi
  06 Nis Başkan Topaloğlu'ndan pazar esnafının istek ve şikayetlerini dinledi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi'nde kurulan sebze ve meyve pazarında tezgah açan esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

 • Meclisten başkana EYT emeklisi personeller için 30 milyon lira borçlanma yetkisi
  05 Nis Meclisten başkana EYT emeklisi personeller için 30 milyon lira borçlanma yetkisi

  Kemer Belediyesi nisan ayı meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Başkan Topaloğlu Azerbaycan'da Kemer'i tanıtıyor
  04 Nis Başkan Topaloğlu Azerbaycan'da Kemer'i tanıtıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen AİTF Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı'na katılarak, ikili görüşmeler gerçekleştiriyor ve Kemer'i tanıtıyor.

 • Kemer'de depremzede vatandaşlar için hayır panayırı
  22 Mar Kemer'de depremzede vatandaşlar için hayır panayırı

  Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, depremzedeler yararına düzenlenen hayır panayırına katıldı.

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığının yargılanması sürdü
  22 Mar Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığının yargılanması sürdü

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun oğlu Osman Topaloğlu'na silahlı saldırıda bulunduğu iddia edilen sanık için "tasarlayarak kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

 • Kemer, 29. MITT Moskova Fuarı'nda
  14 Mar Kemer, 29. MITT Moskova Fuarı'nda

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bu yıl 29'uncusu düzenlenecek olan MITT Moskova Turizm Fuarı'yla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Moskova turizm fuarı bizim için çok önemli. Fuarda seyahat acenteleri ile bire bir görüşmeler yapacağız" dedi.

 • Almanya'nın Dormagen Belediye Başkanı: 'Depremin görüntüleri bizleri hayrete düşürüyor'
  08 Mar Almanya'nın Dormagen Belediye Başkanı: "Depremin görüntüleri bizleri hayrete düşürüyor"

  Almanya'nın Dormagen Belediye Başkanı Erik Lierenfeld, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerle ilgili üzüntülerini dile getiren bir mesaj gönderdi.

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığı hakim karşısında
  24 Şub Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı sanığı hakim karşısında

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun oğlu Osman Topaloğlu'na silahlı saldırıda bulunduğu iddia edilen sanığın "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan yargılanmasına başlandı.

 • Kemer Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor
  21 Şub Kemer Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor

  Kemer Turizm Bulvarı'ndaki yenileme çalışmalarının turizm sezonuna tamamlanacağı bildirildi.

 • Kemer depremzedelerin yaralarına ortak oluyor
  13 Şub Kemer depremzedelerin yaralarına ortak oluyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçeye gelen depremzedelerle yakından ilgileniyor.

 • Başkan Topaloğlu Riga'da Kemer'i tanıtacak
  31 Oca Başkan Topaloğlu Riga'da Kemer'i tanıtacak

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere'nin başkenti Londra'daki fuarda başlattığı tanıtım atağına hız kesmeden devam ediyor.

 • Başkan Topaloğlu'ndan belediye personeline zam müjdesi
  28 Oca Başkan Topaloğlu'ndan belediye personeline zam müjdesi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ocak ayı dahil olmak üzere Haziran ayına kadar kadrolu ve memur işçilerin hesaplarına ek bin TL zamlı maaş yatıracaklarının müjdesini verdi.

 • Schwabach Kemer kardeşliği 25 yaşında
  25 Oca Schwabach Kemer kardeşliği 25 yaşında

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'in Alman kardeş şehri Schwabach'ı ziyaret etti.

 • Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kemer'de ziyaretlerde bulundu
  17 Oca Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kemer'de ziyaretlerde bulundu

  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

 • Kemer Belediyesi'nden Çamyuva'ya kapalı pazar yeri
  06 Oca Kemer Belediyesi'nden Çamyuva'ya kapalı pazar yeri

  Kemer Belediyesi, "Her mahalleye bir pazar yeri" sloganı çerçevesinde Çamyuva'ya kapalı pazar yeri kazandırıyor.

 • Kemer Belediyesi'nde yeni yılın ilk meclisi yapıldı
  04 Oca Kemer Belediyesi'nde yeni yılın ilk meclisi yapıldı

  Kemer Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Düğün salonu gençler için spor salonuna dönüştürüldü
  28 Ara Düğün salonu gençler için spor salonuna dönüştürüldü

  Kemer Belediyesi tarafından Göynük Mahallesi'nde bulunan düğün salonunda ücretsiz olarak düzenlenen kick boks kursunu ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kick boks antrenörü Volkan Kaplan'a teşekkür ederek öğrencilere ve ailelerine baklava ikram etti.

 • Kemer, 2023 yılındaki fuarlara hazırlanıyor
  05 Ara Kemer, 2023 yılındaki fuarlara hazırlanıyor

  Turizm toplantısında konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'in ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde tanıtılması için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi.

 • Dere ıslah çalışmaları tamamlanan mahallede yemekli kutlama
  22 Kas Dere ıslah çalışmaları tamamlanan mahallede yemekli kutlama

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tekirova Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Kemer'de kış sezonunda daha fazla otel açık kalacak
  17 Kas Kemer'de kış sezonunda daha fazla otel açık kalacak

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaz sezonun geride kaldığı şu günlerde Kemer'de hareketliliğin devam ettiğini belirterek, "Şu an için 16 tesisimiz açık, 2023 yılında bu rakam çok daha fazla artacak" dediSahillerde hareketliliğin devam ettiği Kemer'de iyi bir sezonu geride...

 • World Travel Market Londra Fuarı'nda Kemer standına büyük ilgi
  07 Kas World Travel Market Londra Fuarı'nda Kemer standına büyük ilgi

  Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan World Travel Market Londra Fuarı'nda Kemer standı ziyaretçi akınına uğruyor.

 • Kemer, yaklaşık 75 bin İngiliz turisti ağırladı
  07 Kas Kemer, yaklaşık 75 bin İngiliz turisti ağırladı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen World Travel Marketing Fuarı'nda Kemer'in tanıtımı amacıyla birebir görüşmeler yapacak.

 • Kemer Belediyesi kasım ayı meclis toplantısı yapıldı
  02 Kas Kemer Belediyesi kasım ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kemer Belediyesi, kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Başkan Topaloğlu: 'Kemer, spor turizminde önemli yere geldi'
  19 Eki Başkan Topaloğlu: "Kemer, spor turizminde önemli yere geldi"

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'in spor turizminde çok önemli bir yere geldiğini belirterek, "32 ülkeden 350 sporcuyu Kemer'de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz" dedi.

 • Burdur politika haberi... Kemer'de muhtarlar unutulmadı
  19 Eki Burdur politika haberi... Kemer'de muhtarlar unutulmadı

  Burdur habere göre 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, muhtarların halkla devlet arasındaki en önemli köprü olduğunun altını çizerek, "Tüm muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalışıyoruz.

 • Turizm merkezi Kemer, spor turizminde de ilgi odağı oldu
  06 Eki Turizm merkezi Kemer, spor turizminde de ilgi odağı oldu

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Turizmin çeşitlendirilmesi en önemli hedeflerimizden biri. Kemer spor turizmi açısından da altyapısı güçlü bir ilçe. Otellerimiz her alanda sporcuyu ağırlayabilecek kapasitede.

 • Başkan Topaloğlu: ' Zabıtamız, vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında bir köprüdür'
  07 Eyl Başkan Topaloğlu: " Zabıtamız, vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında bir köprüdür"

  Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde çalışan personel ile bir araya geldi.

 • Kemer Kaymakamı Çam: 'Birlikte güzel projeler yapacağız'
  05 Eyl Kemer Kaymakamı Çam: "Birlikte güzel projeler yapacağız"

  Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir araya gelerek, "Hep birlikte ilçede güzel projelere imza atacağız" dedi.

 • Kemer Belediyesinden aşure ikramı
  19 Ağu Kemer Belediyesinden aşure ikramı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı dolayısıyla Göynük ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlara aşure ikram etti.

 • Başkan Toplaloğlu'ndan aşure ikramı
  17 Ağu Başkan Toplaloğlu'ndan aşure ikramı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti.

 • Başkan Topaloğlu: 'İlçe yarına olan her projeye destek olacağız'
  16 Ağu Başkan Topaloğlu: "İlçe yarına olan her projeye destek olacağız"

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemerin yararına olan her projeye destek olmaya devam edeceklerini bildirdi.

 • Kemer Belediyesinden vatandaşlara ve turistlere aşure ikramı
  15 Ağu Kemer Belediyesinden vatandaşlara ve turistlere aşure ikramı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti.

 • Çamyuva kapalı pazar yerinin temeli atıldı
  11 Ağu Çamyuva kapalı pazar yerinin temeli atıldı

  Antalya'nın Kemer ilçesinde Çamyuva kapalı pazar yerinin temel atma töreni gerçekleştirildi.

 • Başkan Topaloğlu: 'Saygı içerisinde, nefret söylemi olmadan yaşayacağız, bir olacağız'
  09 Ağu Başkan Topaloğlu: "Saygı içerisinde, nefret söylemi olmadan yaşayacağız, bir olacağız"

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, özellikle son dönem cem evlerine yapılan saldırıları şiddetle kınadığını belirterek, "Hep birlikte birbirimize saygı içerisinde, nefret söylemi olmadan yaşayacağız. Bir olacağız" dedi.

 • Kemer Belediyesi'nden sporculara ulaşım desteği sözü
  29 Tem Kemer Belediyesi'nden sporculara ulaşım desteği sözü

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kendisini ziyaret eden Judo Antrenörü Savaş Bat'a sporcuların Antalya'ya antrenmana gidip gelmelerini kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 • Son Dakika | Çamyuva'ya yatırımlar devam ediyor
  25 Tem Son Dakika | Çamyuva'ya yatırımlar devam ediyor

  Son dakika haberi... Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl mevkiindeki 6 milyon 749 bin 919 ve 7 milyon 944 bin TL yatırım yapılacak olan kapalı pazar yerindeki çalışmaları inceledi.

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı
  12 Haz Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu'nun oğluna silahlı saldırı

  ANTALYA'nın Kemer ilçesinin Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun oğlu Osman Topaloğlu'na, dün işlettiği su sporları merkezinde silahlı saldırı düzenlendi.

 • Kemer'de Bayram sebebiyle doluluk yüzde 80'e ulaştı
  29 Nis Kemer'de Bayram sebebiyle doluluk yüzde 80'e ulaştı

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle iç pazarda hareketlilik yaşadıklarını belirterek yüzde 80 doluluk oranına ulaştıklarını söyledi.

 • Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, Rektör Özkan'ı ziyaret etti
  07 Nis Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, Rektör Özkan'ı ziyaret etti

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının yöneticileriyle Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ı ziyaret etti.

 • Antalya'da, 'Sağlık Çalışanlarına Saygı' konulu resim yarışması düzenlendi
  22 Mar Antalya'da, "Sağlık Çalışanlarına Saygı" konulu resim yarışması düzenlendi

  Antalya'da "Sağlık Çalışanlarına Saygı" konulu resim yarışması düzenlendi.

 • Başkan Topaloğlu, sanayi esnafıyla bir araya geldi
  17 Mar Başkan Topaloğlu, sanayi esnafıyla bir araya geldi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sanayi esnafıyla bir araya gelerek esnafa Türk Bayrağı hediye etti.

 • TURİZMDE 'UKRAYNA-RUSYA' KAYGISI
  25 Şub TURİZMDE 'UKRAYNA-RUSYA' KAYGISI

  KEMER Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından düzenlenen 'Kemer Turizmci STK Başkanları Buluşması' adlı toplantıda Necati Topaloğlu, Kemer'e en fazla turist Rusya ve Ukrayna'dan geliyor.

 • Kemer Belediyesi Hayvan Barınağı'nda iyileştirme çalışmaları
  22 Şub Kemer Belediyesi Hayvan Barınağı'nda iyileştirme çalışmaları

  Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde iyileştirme çalışmaları başladı.

 • CHP'ye geçen Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, partililerle buluştu
  18 Şub CHP'ye geçen Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, partililerle buluştu

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, CHP'ye geçmesi dolayısıyla CHP Kemer İlçe Teşkilatı'nda partililerle bir araya geldi.

 • Kemer'de üreten ev hanımları etkinliği
  12 Şub Kemer'de üreten ev hanımları etkinliği

  Kemer Belediyesi tarafından, "Üreten ev hanımları etkinliği " düzenlendi.

 • Başkan Böcek: 'Kemer için yapılması gereken ne varsa onları da yapmaya devam edeceğiz'
  04 Şub Başkan Böcek: "Kemer için yapılması gereken ne varsa onları da yapmaya devam edeceğiz"

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti, muhtar ve STK'larla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

 • Kemer Belediyesi'nden geleceğin denizcilerine optimist tekne hediyesi
  03 Şub Kemer Belediyesi'nden geleceğin denizcilerine optimist tekne hediyesi

  Kemer Belediyesi, Kemer Belediye Spor Yat Yelken Kulübü'ne 5 adet optimist tekne desteği sağladı.

 • Kemer Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi
  01 Şub Kemer Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

  Kemer Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Kemer Belediye Başkanı, Ukraynalı fenomenlerle dans edip doyasıya eğlendi
  26 Oca Kemer Belediye Başkanı, Ukraynalı fenomenlerle dans edip doyasıya eğlendi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kente festival için gelen Ukraynalı sosyal medya fenomenleri ile bizzat ilgilendi. Fenomenler, kendileriyle dans edip doyasıya eğlenen Topaloğlu'na ait görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Görüntülerde Necati Topaloğlu'nun son derece neşeli olduğu gözlendi.

 • KEMİAD 2. Kemer Açık Masa Tenisi Turnuvası başladı
  21 Oca KEMİAD 2. Kemer Açık Masa Tenisi Turnuvası başladı

  Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen açık masa tenisi turnuvası başladı.

 • Başkan Topaloğlu, muhtarlarla bir araya geldi
  13 Oca Başkan Topaloğlu, muhtarlarla bir araya geldi

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'deki muhtarlarla bir araya geldi.

 • Başkan Topaloğlu: 'Şoför arkadaşlar zor bir görev yapıyor'
  12 Oca Başkan Topaloğlu: "Şoför arkadaşlar zor bir görev yapıyor"

  Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın 9'ncu olağan genel kuruluna Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'da katıldı.

 • Tekirova imar planı askıya çıkıyor
  05 Oca Tekirova imar planı askıya çıkıyor

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tekirova imar planlarıyla ilgili mahalle sakinlerini bilgilendirdi.

Advertisement