Kiğılı, Yılın En İtibarlı Erkek Giyim Markası ödülünü aldı - Son Dakika

Kiğılı, Yılın En İtibarlı Erkek Giyim Markası ödülünü aldı

27.01.2022 17:40
Kiğılı, Yılın En İtibarlı Erkek Giyim Markası ödülünü aldı

Kiğılı, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde erkek giyim kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülünü kazandı.

Kiğılı, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde erkek giyim kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülünü kazandı.

Kiğılı'dan yapılan açıklamaya göre, sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıya ortak olan paydaşlarının katılım gösterdiği ödül töreni, İstanbul'da bir otelde gerçekleştirildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı başta olmak üzere özel günler için oluşturduğu iletişim stratejisi ve kampanyaları ile ödüle ulaşan Kiğılı, böylelikle tüm Türkiye tarafından alanının "en itibarlı" markası olduğunu tescilledi.

Törende erkek giyim kategorisinde Yılın İtibarlısı ödülünü Kiğılı markası adına Kiğılı Pazarlama İletişimi Müdürü Ayşem Başhan aldı.

Açıklamada törende yaptığı konuşmaya yer verilen Ayşem Başhan, böylesine önemli bir ödülü kabul etmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek, "Bu kıymetli ödülü çok sevdiğim Kiğılı Ailem, değerli ajanslarımız ve sevgili ekip arkadaşlarım adına alıyorum. BizeYakışan mottosuyla yıl boyunca hayata geçirdiğimiz projelerin, tüketici nezdinde değer görmesi ve Yılın İtibarlı Erkek Giyim Markası ödülüne layık görülmek bizi çok mutlu etti. Bize Yakışan bir ödül aldık." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Bakan Soylu: 'Bütün hazırlıklarımızı İstanbul'da yaşanabilecek, 7.5'lik deprem üzerinden yapıyoruz' Bakan Soylu: 'Bütün hazırlıklarımızı İstanbul'da yaşanabilecek, 7.5'lik deprem üzerinden yapıyoruz' Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Kiğılı, Yılın En İtibarlı Erkek Giyim Markası ödülünü aldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement