Lezita, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji organizasyonunda ödül aldı - Son Dakika
Ekonomi

Lezita, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji organizasyonunda ödül aldı

Lezita, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji organizasyonunda ödül aldı

Lezita, Yeni Asır Gazetesi tarafından düzenlenen Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji organizasyonunda Gastronomi Dalında İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü. Şirketin Pazarlama Direktörü Besime Bakiler ödülü aldı ve Lezita'nın Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli bir marka olduğunu belirtti.

04.03.2024 14:01  Güncelleme: 14:02
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Lezita, Yeni Asır Gazetesi tarafından düzenlenen, "Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT)" organizasyonunda ödül aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Lezita, Yeni Asır Gazetesi tarafından şirketlerin başarılarını ve devamlılığını teşvik etmek amacıyla bu yıl dördüncü kez düzenlediği organizasyonda, "Gastronomi Dalında İnovasyon Ödülü"ne layık görüldü.

Organizasyonda kapsamında, İzmir ve Ege Bölgesi'nin, sektörlerine yön veren şirket, oda, kurum ve belediyeleri ödüllendirildi.

Şirket ödülünü Lezita Pazarlama Direktörü Besime Bakiler aldı.

Açıklamada etkinlikteki konuşmasına yer verilen Bakiler, "Yeni Asır ailesinin bu güzel organizasyonunda olmak mutluluk verici. Yaklaşık 3 bin 500 kişiye istihdam sağlayan Lezita, Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli bir marka. Ben bu ödülü 3 bin 500 çalışanımız adına alıyorum ve bu geceyi organize eden herkesi tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Lezita, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji organizasyonunda ödül aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi, 5 yıldır canlı yayınla ihalelerini duyuruyor
  12:16 Ankara Büyükşehir Belediyesi, 5 yıldır canlı yayınla ihalelerini duyuruyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, 8 Mayıs 2019 tarihinden itibaren mal ve hizmet alım ihaleleri için başlattığı canlı yayın uygulamasına devam ediyor. ABB TV ve sosyal medya hesapları üzerinden 20 Nisan 2024 tarihine kadar 4 bin 361 ihale canlı yayınlandı.

 • TOBB Bursa İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Türkiye'yi temsil edecek
  12:05 TOBB Bursa İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Türkiye'yi temsil edecek

  Bursa Ticaret Borsası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Bursa İl Kadın Girişimciler Kurulu'nun Başkanı Sabriye Şen, Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Komitesi'nde 2 yıl boyunca Türkiye'yi temsilen TOBB Delegesi oldu. Türk dünyası kadın girişimcileri İstanbul'da düzenlenen toplantıda bir araya geldi ve stratejik adımlar ile iş birliği imkanları değerlendirildi. Şen, Türk kadınlarının ekonomik kalkınmanın lokomotifi olmaya hazır olduğunu belirtti.

 • Van Büyükşehir Belediyesi'nin Borcu 8 Milyar 801 Milyon TL'ye Ulaştı
  12:02 Van Büyükşehir Belediyesi'nin Borcu 8 Milyar 801 Milyon TL'ye Ulaştı

  Van Büyükşehir Belediyesi'nin borcunun 2022 yılında 400 milyon lira olduğu, kayyım atanmasıyla birlikte bu borcun 8 milyar 801 milyon 703 liraya yükseldiği açıklandı.

 • Emekli Aylıklarını Etkileyen Enflasyon Davası Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı
  11:55 Emekli Aylıklarını Etkileyen Enflasyon Davası Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı

  Eski Tetkik Hakimi Önder Tekin, TÜİK'in gerçek dışı tüketici fiyat endeksi açıklamalarıyla emekli aylıklarını etkilediği gerekçesiyle açtığı davasının reddedilmesinin ardından, bireysel başvuru yoluyla konuyu Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı. Tekin, mahkemeye erişim hakkı, adil yargılanma hakkı ve mülkiyet hakkının ihlal edildiği iddiasında bulunarak, Anayasa Mahkemesi'nin bireysel başvuruları biran önce sonuçlandırmasını talep etti.

 • Çin'de Gaoyou şehrinde 100'den fazla ördek yumurtası işleme tesisi bulunuyor
  11:46 Çin'de Gaoyou şehrinde 100'den fazla ördek yumurtası işleme tesisi bulunuyor

  Çin'in Gaoyou şehrinde, ördek yumurtalarıyla ünlü olan bölgede 100'den fazla ördek yumurtası işleme tesisi bulunmaktadır. Bu işletmelerin 2023 yılındaki üretim hacmi 1,85 milyar yuan olarak gerçekleşmiştir.

 • Avrasya Kalkınma Bankası, Türkiye'nin gelecekte üye olabileceğini düşünüyor
  11:33 Avrasya Kalkınma Bankası, Türkiye'nin gelecekte üye olabileceğini düşünüyor

  Avrasya Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Nikolay Podguzov, Türkiye'nin Orta Asya bölgesinde önemli bir rol oynadığını ve bankaya üye ülkelerle yakın ekonomik ve kültürel bağları olduğunu belirterek, gelecekte Türkiye'nin de bankanın üyesi olabileceğini düşündüğünü söyledi. Bankanın kümülatif yatırım portföyü 15 milyar doları aşarken, Avrasya Kalkınma Bankası Orta Asya'da bağlantı altyapısı, ulaşım ve lojistik, enerji ile su imkanlarının artırılması ve gıda güvenliğinin sağlanması gibi konulara odaklanmaktadır.

 • Kars'ta Mera Islah ve Amenajman Projeleri kapsamında tohum dağıtımı yapıldı
  11:31 Kars'ta Mera Islah ve Amenajman Projeleri kapsamında tohum dağıtımı yapıldı

  Kars'ta gerçekleştirilen 'Mera Islah ve Amenajman Projeleri' kapsamında çiftçilere 100 bin kilo tohum dağıtıldı. Yüzde 10 hibe ile dağıtılan tohumlar, tarım ve hayvancılığa önemli katkı sağlayacak. Proje, Kars Valisi Ziya Polat tarafından Sultan Alparslan'ın fethettiği Ani'den başlatıldı. Proje kapsamında köy meralarında zararlı bitkiler yok edilerek hayvanlara yararlı bitkilerin çoğalması için iyileştirmeler yapılıyor.


Advertisement