Pamukkale'nin termal otelleri yolcu trafiğinin en yoğun olduğu yaz aylarında tanıtıyor - Son Dakika

Pamukkale'nin termal otelleri yolcu trafiğinin en yoğun olduğu yaz aylarında tanıtıyor

20.05.2022 12:22
Pamukkale'nin termal otelleri yolcu trafiğinin en yoğun olduğu yaz aylarında tanıtıyor

Türkiye'de en fazla turist ağırlayan 5. kenti olan Denizli'nin turizmden aldığı payın daha da artması için Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği'nin (DENTUROD) güç birliği yaparak 2016'dan bu yana devam eden "Termal İyi Gelir" projesinde yeni...

Türkiye'de en fazla turist ağırlayan 5. kenti olan Denizli'nin turizmden aldığı payın daha da artması için Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği'nin (DENTUROD) güç birliği yaparak 2016'dan bu yana devam eden "Termal İyi Gelir" projesinde yeni bir tanıtım atağı başlattı.

'Termal İyi Gelir' projesi çerçevesinde hayata geçen tanıtımda, ayda 2,5 milyon yolcunun seyahat ettiği İstanbul'daki Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Denizli'nin turizm değerleri ve Pamukkale otelleri 2 ay boyunca havalimanın tüm iç hat körüklerinde tanıtılacak.

Tanıtım atağının turizmciler için çok değerli olduğunu belirten DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, "Denizli'nin tanıtımı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan şehrimizin nitelikli tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Şehrimizin gerek yurt içinde gerekse yurtdışında tanıtımı adına yapılan bu çalışmalar biz turizmciler için çok değerli ve büyük moral kaynağı oluyor. Denizli turizminin bir adım daha ileri gitmesi için şehrimizin güzelliklerini anlatmaya devam edeceğiz" dedi. - DENİZLİ

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Pamukkale'nin termal otelleri yolcu trafiğinin en yoğun olduğu yaz aylarında tanıtıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement