Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Şirket Haberleri - Son Dakika

Şirket Haberleri

Toyata Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, 16-17 Kasım'da Toyota Plazalarında düzenlenen test sürüşlerine katılanlardan 10 kişiye İpad verileceğini söyledi.
Toyota'nın Dünya'nın en büyük otomotiv firması olduğunu belirten Hayali,...

Şirket Haberleri
18.11.2013 - 11:45,

Toyata Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, 16-17 Kasım'da Toyota Plazalarında düzenlenen test sürüşlerine katılanlardan 10 kişiye İpad verileceğini söyledi.

Toyota'nın Dünya'nın en büyük otomotiv firması olduğunu belirten Hayali, "Büyük olan firmaların bazı hareketleri hemen yapması beklenemez. Toyota Türkiye'de şuanda hak ettiği durumda değil. Ama bu duruma doğru hızlan yaklaşıyor. Son Ekim ayında toplamdaki bütün pazarlar yüzde 15 kadar azalırken, Toyota'nın payını yüzde 30 kadar arttırdı" dedi.

Toyota'da 2013 yılının başından beri çok ciddi adımlar atıldığını dile getiren Hayali, "Toyota Finans müşterilerine çok daha uygun koşullarla araç satmayı amaçlayan tek amacı tek gayesi bir adet daha Toyota sattırmak olduğu bir uygulamaydı. Onu hayata geçirdi. Toyota Seçil Plaza olarak ikinci el otomobilde ciddi bir atak gösterdik. Şuanda plazamıza gelen araç almak niyetinde olsun, satmak niyetinde olsun, aracının değerini öğrenmek niyetinde olsun hangi niyetle olursa olsun plazamıza gelerek bizden bilgi alabilir araç alabilir veya satabilir. Toyota Forever kartı şuana kadar Toyota sahibi olan Toyota müşterilerine çok cazip imkanlar sunuyordu. Bu kartın dağıtımı halen daha devam ediyor. Şuanda bizim servis kampanyamız var. 1 litre motor yağına kadar yağ hediye ediyoruz. Garanti süresini 3 yıldan 5 yıla çıkarma gibi bir çalışmamız var. 100 TL peşinatla araç alabiliyorsunuz. Buna artı olarak Mayıs ayında ödemeye başlıyorsunuz. Ulusal test sürüşlerimiz var. Türkiye'deki bütün Toyota bayilerinde test sürüş günleri organize edildi. Test sürüşü yapanlardan 10 kişiye IPAD kazanma imkanı veriyoruz" diye konuştu. - TRABZON

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Şirket Haberleri - Son Dakika


Advertisement