Son dakika altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? 25 Kasım altın fiyatları - Son Dakika

Son dakika altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? 25 Kasım altın fiyatları

25.11.2021 08:19
Son dakika altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? 25 Kasım altın fiyatları

Altın yeni güne düşüşle başladı. Çeyrek altın 0,54 orandaki farkla ile en yüksek 1.145,7 lirayı gördü. Bugün ise çeyrek ve gram altın 0,54 oranında düşüşle alıcı buluyor. Çeyrek altın kaç TL? Gram altın ne kadar?

Haftaya yükseliş ile başlayan altının ons fiyatının bin 792 dolar seviyesine çıkmasıyla gram altın 687 liraya kadar düştü. 1.128,4 lirayı gören çeyrek altın ise tarihi zirvesini gördü. Peki, bugün çeyrek ne kadar? Gram altın ne kadar?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın alış: 698,1

Gram altın satış: 699,2

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın alış: 1.117,8

Çeyrek altın satış: 1.145,7

ALTIN FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Merkez bankaları rezervlerinde kağıt para ve altın bulundurur. Merkez bankaları para rezervlerini çeşitlendirdikçe - biriktirdikleri kağıt para birimlerinden ayrı olarak altına dönüşür - altının fiyatı tipik olarak yükselir. Dünya uluslarının çoğu, esas olarak altından oluşan rezervlere sahiptir.

Bloomberg, ABD'nin 1971'de altın standardını terk etmesinden bu yana küresel merkez bankalarının en çok altını satın aldığını ve 2019 rakamlarının 2018'in 50 yıllık rekorundan sadece mütevazı bir şekilde düştüğünü bildirdi.

Son dakika altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? 25 Kasım altın fiyatları

Son Dakika Ekonomi Son dakika altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? 25 Kasım altın fiyatları - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

Netflix'in rekortmen dizisi Squid Game'i Kuzey Kore'ye sokan lise öğrencisi kurşuna dizilecek 10:12 Netflix'in rekortmen dizisi Squid Game'i Kuzey Kore'ye sokan lise öğrencisi kurşuna dizilecek Ağaoğlu'ndan 'Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi?' iddialarına yanıt 09:58 Ağaoğlu'ndan 'Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi?' iddialarına yanıt Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Beşiktaş'la birlikte dibi gördük! 09:48 Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Beşiktaş'la birlikte dibi gördük!
Ak Partili Etyemez'den döviz kuru yorumu: Ülkede yokluk denen bir şey yok, her şeyde bolluk ortada 09:02 Ak Partili Etyemez'den döviz kuru yorumu: Ülkede yokluk denen bir şey yok, her şeyde bolluk ortada Müslüme'nin ölümüyle ilgili kahreden detaylar ortaya çıktı! 07:58 Müslüme'nin ölümüyle ilgili kahreden detaylar ortaya çıktı! Ajax maçının bitmesiyle birlikte Dolmabahçe'yi inleten tezahürat: Söz ver bize Sergen 07:26 Ajax maçının bitmesiyle birlikte Dolmabahçe'yi inleten tezahürat: Söz ver bize Sergen
Son Dakika! Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye 10 milyar dolarlık yatırım yapıldı 19:40 Son Dakika! Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye 10 milyar dolarlık yatırım yapıldı Son Dakika: Dolar kuru akaryakıt fiyatlarını etkiledi! Benzin ve motorindeki artış 1 liradan daha fazla 17:23 Son Dakika: Dolar kuru akaryakıt fiyatlarını etkiledi! Benzin ve motorindeki artış 1 liradan daha fazla
Advertisement