Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Toyota 100 TL Peşinatla Araba Sahibi Yapıyor - Son Dakika

Toyota 100 TL Peşinatla Araba Sahibi Yapıyor

Toyota Finans Sistemi'nin 100 TL peşinat ile ara ödemesiz kampanyası gelen yoğun talep üzerine Kasım ayında da devam edecek.
Konuyla ilgili bilgiler veren Toyota Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, "Hayalini kurduğunuz Toyota'ya...

Toyota 100 TL Peşinatla Araba Sahibi Yapıyor
11.11.2013 - 11:14,

Toyota Finans Sistemi'nin 100 TL peşinat ile ara ödemesiz kampanyası gelen yoğun talep üzerine Kasım ayında da devam edecek.

Konuyla ilgili bilgiler veren Toyota Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, "Hayalini kurduğunuz Toyota'ya hemen sahip olup, dilerseniz ödemelerinize 2014 yılının Mayıs ayında başlayabileceksiniz. Üstelik Kasım ayına özel 2 bin TL'ye varan indirimler ile avantajlar büyük fırsata dönüşüyor" dedi.

Hayali, "Toyota Finans Sistemi'nin 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunduğu kampanyasına gösterilen yoğun ilgi üzerine kampanya kasım ayı süresince Trabzon Toyota Plaza Seçil adında devam edecek. Bir ilke imza atarak 100 TL peşinat ve ilk taksidin mayıs ayında ödenmesine olanak sağlayan yeni finansal sistemi hayata geçiren Toyota Finans'ın bu kampanyasına 2-31 Ekim 2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde 24 bin 741 rekor başvuru yapıldı. Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan Toyota Finans Sistemi'nin 100 TL peşinat kampanyasına gösterilen yoğun ilgi artarak sürüyor" ifadelerini kullandı.

0.92'den başlayan aylık faiz oranları ile birlikte 60 aya kadar uzanan vadeler ile Toyota sahibi olunabileceğinin altını çizen Hayali, "Kasım ayına özel indirimler ile Toyota ayrıcalığını yaşayanlar arasına hemen katılabilirsiniz. Trabzon Toyota Plaza Seçil Yeni Corolla modeli 2 bin TL'ye, Yaris bin 750 TL'ye, Hilux bin 600 TL'ye ve Auris ise 1.500 TL'ye varan indirimler ile Toyota'nın kasım ayı kampanyasına dahil olurken, Yaris Hybrid modelinde 20 bin TL için 20 ay sıfır faiz kampanyası da kasım ayında sürüyor. Toyota Finans Sistemi ile 0,92'den başlayan aylık faiz oranları ve 60 aya kadar uzanan vadeler ile Toyota sahibi olmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey Trabzon Toyota Plaza Seçil uğramak olacak" şeklinde konuştu.

Toyota modeline sahip olmanın kolay hale geldiğini belirten Hayali, "Üstün teknoloji ürünü Toyota'lara sahip olmak isteyenler Toyota Finans Sistemi ile sadece 100 TL peşinat ödeyecek ve dilerlerse kalan ödemelerini Mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler ve hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. Toyota Finans sisteminin anlaşmalı olduğu finans kuruluşlarından kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolaylaşacak. Toyota Finans Sistemi'nin "100 TL Peşin, Toyota Sizin" kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, ilde hizmet veren Trabzon Toyota Plaza Seçil uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler. Toyota Finans'ta işlemler tek noktadan hızla tamamlanıyor ve Toyota sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşüyor" diye konuştu.

FOREVER KARTLA KAZANCINIZI KATLAYIN

31 Aralık'a kadar Toyota Plazalarında Forever kartını kullananların kazançlarını katlayacaklarını kaydeden Hayali, "Toyota Forever kart sayesinde Toyota Plazalarında yaptıkları servis harcamalarında Toyota puan kazanıyorlar. Üstelik Toyota puan, kullandıkça artıyor, daha fazla indirim ve avantaj kazandırıyor. Araç yaşı ve modeli fark etmeksizin herhangi bir Toyota marka araca sahipseniz, hemen Toyota Forever Kart'ın sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üteli daha önce Toyota Plazalarından yapmış olduğunuz servis harcamalarınızla kazanmış olduğunuz Toyota Plazalara gelip kartınıza yükleniyor" dedi. - TRABZON

Kaynak: İHA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Ekonomi Toyota 100 TL Peşinatla Araba Sahibi Yapıyor - Son Dakika


Advertisement