Track & Trace Sistemi DHL Supply Chain'e Ödül Getirdi - Son Dakika

Track & Trace Sistemi DHL Supply Chain'e Ödül Getirdi

28.11.2013 08:48
Track & Trace Sistemi DHL Supply Chain'e Ödül Getirdi

DHL Supply Chain, 2013 yılında dermokozmetik sektörü için hayata geçirdiği "Track & Trace" sistemi ile ödüle layık görüldü.

· Sağlık sektörüne yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken DHL Supply Chain'in sunduğu "Track & Trace" (Takip Et ve İzle) hizmeti bu yıl dördüncüsü düzenlenen 2013 Atlas Lojistik Ödülleri'nde Jüri Özel Ödülü kazandı.

Sağlık lojistiğinin gelişmesi için öncü uygulamaları hayata geçiren DHL Supply Chain, ilaç sektörü için geliştirdiği 2D barkod sistemini temel alarak dermokozmetik sektörü için Türkiye'de ilk kez set ve tekli paketleme birimi seviyesinde uygulanabilen izleme ve görüntüleme sisteminin mimarı oldu. Uygulama sayesinde, güvenilir dağıtım kanalının dışından gelen sahte ürünlerin kolayca saptanabilmesi ve bu ürünlerde sahteciliğin kolayca anlaşılması sağlanıyor.

DHL Supply Chain, sahte ürünlerin dağıtım zinciri içinde tespitini kolaylaştırarak eczanelerde farkındalık ve güven oluşturmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine de büyük katkı sağlayan "Track & Trace" sistemi ile "Jüri Özel Ödülü"ne layık görüldü.

DHL Supply Chain Türkiye Genel Müdürü Hakan Kırımlı; "DHL Supply Chain olarak sağlık sektöründe de hem iş geliştirme anlamında hem de operasyonel mükemmelliğe ulaşmak anlamında birçok proje yürütüyoruz. DHL olarak sağlık sektöründeki en önemleri amaçlarımızdan biri ileride karşılaşılabilecek zorluklar karşısında müşterilerimizi destekleyecek çözümleri bugünden tasarlamak. Bu hizmetleri verirken müşterilerimize 'Tedarik zincirinizi DHL'e emanet edin, siz işinize odaklanın' diyoruz. Müşterilerimizin hayatını hizmetlerimiz ile kolaylaştırırken, onların kendi önceliklerine konsantre olabilmelerini sağlıyoruz. Bu anlamlı ödülü, sağlık sektöründe 10 yılı aşkın deneyimimiz ve 30'u aşkın müşterimiz ile elde ettiğimiz tecrübe ve DHL Supply Chain Türkiye çalışanlarının takım çalışması sonucu ortaya koyduğu başarılı çalışmaların sonucu olarak görüyoruz. Çalışanlarımıza ve hizmet altyapımıza yaptığımız yatırımlar sayesinde lojistik sektöründe sürdürülebilir başarıya örnek gösterilmeye devam edeceğiz" dedi.

YORUMLAR
500
İş yerine giren hırsızlar, Türkçe dron yazılımı olan bilgisayar ve elektronik cihazları çaldı İş yerine giren hırsızlar, Türkçe dron yazılımı olan bilgisayar ve elektronik cihazları çaldı Aydın Gençlik Merkezi finale yükseldi Aydın Gençlik Merkezi finale yükseldi SANKON heyeti, Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliğine taziye ziyaretinde bulundu SANKON heyeti, Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliğine taziye ziyaretinde bulundu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Track & Trace Sistemi DHL Supply Chain'e Ödül Getirdi - Son Dakika


Advertisement