Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı! - Son Dakika

Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı!

27.11.2021 11:17
Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı!

Türkiye'de dolar kuru ve enflasyonun etkisiyle birçok gıda maddesine zam geldi. Zamlar nedeniyle tepki gösterilen esnaflardan biri ise çareyi dükkanına not asmakta buldu. Bakkalın dükkana astığı notta, "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" ifadeleri yer aldı.

Türkiye'de koronavirüs salgının ve ekonomik dalgalanmanın etkisiyle dolar tarihi rakamları gördü. Bir yandan da enflasyon nedeniyle gıda ürünlerine ciddi oranda zam geldi. Artan fiyatlar yüzünden satış yapmakta zorlanan esnaflar ise vatandaşlardan aldıkları tepkiler nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyor.

ÇAREYİ NOT ASMAKTA BULDU

Sosyal medyada hızla yayılan bir fotoğraf, gelinen son durum hakkında çarpıcı bilgiler verdi. Vatandaşların zamlar nedeniyle kendisine gösterdiği tepkiyi yersiz bulan esnaf, dükkanına bir not asarak vatandaştan ricada bulundu.

"LÜTFEN BANA TEPKİ GÖSTERMEYİN"

Bakkalın astığı notta şu ifadeler yer aldı: "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum."

YORUMLAR (1)
  • Kamp Yerleri: Bakkallar aycicek yagini zeytin yagini bali receli dolar ilemi aliyor acaba !!!???? Stokcu hepsi. Agizlari alismis dolar firladi. Hepsi uckagitci hepsi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ekonomi Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına 'Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum' notu astı! - Son Dakika Ekonomi


Advertisement