''Maybelline New York by'' Deniz Berdan Defilesi Büyüledi - Son Dakika

''Maybelline New York by'' Deniz Berdan Defilesi Büyüledi

11.10.2013 11:21

Deniz Berdan'ın hazırladığı defile çarpıcı tasarımları ve makyajlarıyla sevenleriyle buluştu.

1
Maybelline New York by Deniz Berdan defilesi, çarpıcı tasarımları ve makyajlarıyla büyüledi.
2
Defilede, Deniz Berdan'ın çarpıcı koleksiyonu ve Maybelline New York'un dikkat çekici makyaj uygulamaları podyumda görsel bir şölen oluşturdu.
3
Aralarında Pınar Altuğ, Oben Budak, Ebru Polat, Gülay Kamaz, Bilge Öztürk ve Ayşegül Talu Özkanca gibi isimlerin bulunduğu davetliler Deniz Berdan'ın Maybelline New York için tasarladığı 20 parçadan oluşan koleksiyonunu ilgiyle izledi.
4
Maybelline New York makyaj artistleri tarafından defile mankenlerine uygulanan makyajlarda pop-art bir hava oluşturuldu.
5
Alışılmışın dışında tasarımlarıyla moda severleri daima şaşırtan Deniz Berdan Maybelline Ny by Deniz Berdan koleksiyonu ile ilgili: “Maybelline New York kızının; kendinden emin, modern, modayla iç içe, farklı ve çarpıcı bir yönü var. Koleksiyon hazırlarken ben de Maybelline New York kızının duruşundan ilham aldım.''
6
Koleksiyonu: ''Maybelline New York ürünlerinden esinlenerek önümüzdeki sezonun trendlerine uygun olacak şekilde tasarladık. Çizim, desen, kalıp, dikim ve styling'ini de kendimiz hazırladığımız defile, alışılmışın dışında makyaj uygulamalarıyla da izleyicilere görsel bir show sund.'' dedi.
7
Maybelline Ny by Deniz Berdan defilesi, koleksiyonları ve makyaj uygulamalarıyla olduğu kadar defilenin ardından düzenlenen after party ile de davetlilere keyifli anlar yaşattı. Moda ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği after party'de davetliler, Oben Budak'ın parti için özel olarak hazırladığı performans ile eğlenceli bir gece geçirdiler.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika ''Maybelline New York by'' Deniz Berdan Defilesi Büyüledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement