Son Dakika Haberleri: Sinem Kobal Sinema Filmiyle Ekranlara Dönüş Yapacak

Sinem Kobal Sinema Filmiyle Ekranlara Dönüş Yapacak

6 yıl önce

Nişanlısı Arda Turan'dan uzak kalmamak için dizi tekliflerini reddeden Sinem Kobal, dizi ve sinema filmiyle ‘muhteşem' bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

1
Nişanlısı Arda Turan'dan uzak kalmamak için astronomik ücretli dizi tekliflerini düşünmeden reddeden ünlü oyuncu, dizi ve sinema filmiyle muhteşem bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.
2
Ni­şan­lı­sı Ar­da Tu­ra­n'­ın İs­pan­yol At­le­ti­co Mad­rid ta­kı­mı­na trans­fer ol­ma­sı­nın ar­dın­dan di­zi ça­lış­ma­la­rı­nı as­kı­ya alan Si­nem Ko­bal, haf­ta­lık 50 bin li­ra­lık tek­li­fi bi­le dü­şün­me­den red­det­miş­ti.
3
O dö­nem­de bir aya­ğı İs­pan­ya­'da olan oyun­cu,sa­de­ce bir rek­lam fil­min­de rol al­mış­tı.
4
An­cak ev­li­li­ğin eşi­ğin­den dö­nen Si­nem Ko­bal, işi­ne yo­ğun­laş­ma­ya ka­rar ver­di.
5
Oyun­cu, ilk ola­rak bir di­zi­de rol al­ma­yı ka­bul et­ti. Ko­bal, sır gi­bi sak­la­nan pro­je için çok ya­kın­da ka­me­ra kar­şı­sı­na ge­çe­cek.
6
Si­nem Ko­bal sa­de­ce di­zi ile değil, ‘Ro­man­tik Ko­me­di­' se­ri­si­nin 3. fil­mi için de ya­kın­da ekranlarda gözükecek.
7
8
9
10
11
12


Haber Yayın Tarihi: 28.12.2013 01:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor