Alec Baldwin, 'Özgür Filistin' demesini isteyen kadının telefonuna vurdu - Son Dakika
Magazin

Alec Baldwin, 'Özgür Filistin' demesini isteyen kadının telefonuna vurdu

Alec Baldwin, New York City'deki bir kahve dükkanında kendisinden 'Özgür Filistin' demesini isteyen kadına sinirlenerek telefonuna vurdu. Kadın, Baldwin'in Rust filminde yaşanan ölüm olayını gündeme getirerek tepki göstermişti.

23.04.2024 15:43  Güncelleme: 16:17

Yıllar önce rol aldığı Rust filminde yanlışlıkla gerçek silah kullanıldığı için görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'in ölümüne neden olan Alec Baldwin, bu sefer de bir kadına saldırdığı iddiasıyla gündeme geldi.

SALDIRI KAMERADA

New York City'de bir kafeye giden oyuncu, telefonla konuştuğu sırada yanına bir kadın geldi. Oyuncuya sette yaşanan olayı hatırlatan kadın, "O kadını öldürdün ve hapis cezası almadın mı?" diye sordu. Bir çalışan, oyuncu ile kadın arasına girerek durumu sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Video çekerek sorularına devam eden kadın, bu sefer de oyuncuda "Özgür Filistin" demesini istiyor ve bunu yapması halinde onu rahat bırakacağını söyledi. Sorulara "Hayır" diyerek karşılık veren oyuncu, kadının " İsrail'e lanet olsun, Siyonizm'e lanet olsun" demesi üzerine sinirlendi.Mekanın kapısını açarak kadına "Bana bir iyilik yapabilir misin?" diyen oyuncu, sinirlerine hakim olamayarak kadının elindeki telefona vuruyor.

Baldwin, geçmişte de İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalar üzerine tartışmalara karışmış ve bir protestocunun "İsrail'i kınıyor musunuz?" sorusuna "Zaten fikrini belirlemişsin. Ben Hollywood'da olduğum için mi? Saçma sapan sorular soruyorsun, bana mantıklı bir soru sor" şeklinde tepki göstermişti.

Alec Baldwin, \'Özgür Filistin\' demesini isteyen kadının telefonuna vurdu

Son Dakika Magazin Alec Baldwin, 'Özgür Filistin' demesini isteyen kadının telefonuna vurdu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • Ali Kublay: İyide zorlamanın ne manası var bizim burda HDP lilere PKK terör örgütü desenize demeye benziyor zaten hepsi ya terörist yada terörist sevici neden desinlerki adamda öyle gene adam sakın kalmis 133 26 Yanıtla
    Hasan Vanlı: müthiş yorum, tebrik ederim.. 51 18
  • Ankara null: turkiye=israilin yaninda ticaret anlasmalari bunu kanitliyor 43 68 Yanıtla
  • Kamuran Sertkaya: adam demek istemiyor...manyakmıdır nedir? 49 39 Yanıtla
  • Sedat Bezmen: Önemli olan demek değil icraat..vesselam 33 3 Yanıtla
  • İshak Klein: Kadın zaten Baldwin’i provoke etmek için gelmiş… Bu şekilde sonuçlanması çok normal 21 1 Yanıtla

Advertisement