Son dakika Fulya ile Umudun Olsun haberleri, Fulya ile Umudun Olsun son dakika, son dakika Fulya ile Umudun Olsun

Son Dakika Fulya İle Umudun Olsun Haberleri

 • Esra Ezmeci, 'Fulya Öztürk'ün ayağını mı kaydırdın?' sorusunu yanıtladı: Öyle bir şey yok
  24 Mar Esra Ezmeci, "Fulya Öztürk'ün ayağını mı kaydırdın?" sorusunu yanıtladı: Öyle bir şey yok

  FOX TV ekranlarında yayınlanan programından ayrılan Fulya Öztürk, yerine getirilen arkadaşı Esra Ezmeci için, "İşimde gözü varmış" yorumunda bulundu. Öztürk'ün ocak ayındaki ifadelerine yanıt veren Esra Ezmeci, "Ayağını kaydırmadım. Fulya korona olunca benden sunuculuk yapmam istendi, ben de program bitmesin diye kabul ettim. Benim daha sonra yaptığım program başka bir formattı" ifadelerini kullandı.

 • Fulya Öztürk aylar sonra itiraf etti: Fatih Portakal'la tartışmam çok yanlıştı
  24 Oca Fulya Öztürk aylar sonra itiraf etti: Fatih Portakal'la tartışmam çok yanlıştı

  Geçtiğimiz sene programı için "Saçma sapan, iğrenç içerikler" diyen Fatih Portakal'a canlı yayında öfke kusan Fulya Öztürk, Haberler.com'un stüdyosuna konuk olarak bu konudan dolayı duyduğu pişmanlık ve üzüntüyü dile getirdi. Portakal'a bağırmasının yanlış olduğunu söyleyen Öztürk, "Yapmamam gerekiyordu, o benim büyüğüm" dedi.

 • TV ekranlarındaki ömrü kısa sürdü! FOX'ta yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programı yarın final yapacak
  06 Eki TV ekranlarındaki ömrü kısa sürdü! FOX'ta yayınlanan "Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya" programı yarın final yapacak

  Gazeteci Fulya Öztürk'ün ayrılığı sonrası FOX TV ekranlarında "Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya" isimli programı sunmaya başlayan Psikolog Esra Ezmeci, reytinglerde istenilen sonuca ulaşamaması sonucu yarın son bölümüyle ekrana gelecek.

 • Esra Ezmeci kendisine gelen itirafı anlattı! Armağan Çağlayan bir süre kendine gelemedi
  19 Haz Esra Ezmeci kendisine gelen itirafı anlattı! Armağan Çağlayan bir süre kendine gelemedi

  Sosyal medyada takipçilerinden gelen cinsel itirafları paylaşarak gündeme gelen Esra Ezmeci, Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu. Çağlayan'ın "Sizi en çok şaşırtan itiraf neydi?" sorusuna Ezmeci, "Kayınvalidenin yaptıkları oluyor. Haftanın 3 günü oğluyla yatmak istiyor. Gelini salona atıyor oğluyla yatıyor. Ya da kayınvalide gelinin iç çamaşırlarını çalıyor. Onları kendine alıp kocasına giyiyor" dedi. Çağlayan bu yanıtın ardından şaşkınlıktan bir süre kendine gelemedi.

 • 10 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  10 Haz 10 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  10 Haziran 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Psikolog Esra Ezmeci'nin estetiksiz fotoğrafı sosyal medyayı salladı
  09 Haz Psikolog Esra Ezmeci'nin estetiksiz fotoğrafı sosyal medyayı salladı

  Sosyal medya hesabından kendisine gelen sorulara verdiği cevaplarla dikkat çeken 36 yaşındaki ünlü psikolog Esra Ezmeci'nin estetiksiz fotoğrafı sosyal medyada pek çok yorum aldı.

 • 09 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  09 Haz 09 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  09 Haziran 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 08 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  08 Haz 08 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  08 Haziran 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • FOX TV'de şaşırtan ayrılık! Fulya Öztürk, yeni sezonda ekranlara gelmeyecek
  07 Haz FOX TV'de şaşırtan ayrılık! Fulya Öztürk, yeni sezonda ekranlara gelmeyecek

  Yayın hayatını FOX TV ekranlarında sürdüren "Fulya İle Umudum Olsun" programının sunucusu Fulya Öztürk, yeni sezonda ekranlara gelmeyecek. Öztürk, bundan sonraki meslek hayatına eskiden olduğu gibi haberci olarak devam etmek istediğini açıkladı.

 • 07 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  07 Haz 07 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  07 Haziran 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 03 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  03 Haz 03 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  03 Haziran 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 02 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  02 Haz 02 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  02 Haziran 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 01 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı
  01 Haz 01 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

  01 Haziran 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 31 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  31 May 31 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  31 Mayıs 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 30 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  30 May 30 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 27 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  27 May 27 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  27 Mayıs 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 25 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  25 May 25 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 24 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  24 May 24 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  24 Mayıs 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 23 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  23 May 23 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  23 Mayıs 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 20 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  20 May 20 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  20 Mayıs 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 18 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  18 May 18 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  18 Mayıs 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 17 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  17 May 17 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  17 Mayıs 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 16 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  16 May 16 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Canlı yayından kovuldular: İğrenç 'üçlü ilişki' itirafı
  13 May Canlı yayından kovuldular: İğrenç "üçlü ilişki" itirafı

  Fox TV'de ekrana gelen Fulya ile Umudun Olsun programına mide bulandıran bir cinsel ilişki itirafı damga vurdu. Canlı yayında Fulya Öztürk şoke oldu. 1 kadın ve 3 erkeğin cinsel ilişkisi bulandırdı. Öztürk, yasak aşk hikayesi karşısında büyük şaşkınlık yaşadı ve 'midem kaldırmıyor' diyerek canlı yayından konukları kovdu.

 • 13 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  13 May 13 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  13 Mayıs 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 11 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  11 May 11 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 10 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  10 May 10 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  10 Mayıs 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 09 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  09 May 09 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  09 Mayıs 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 06 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  06 May 06 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  06 Mayıs 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 05 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  05 May 05 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  05 Mayıs 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 04 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  04 May 04 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  04 Mayıs 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 03 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  03 May 03 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  03 Mayıs 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 02 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı
  02 May 02 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

  02 Mayıs 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Bomba İtiraf: Eşimle Para Karşılığında Beraber Oluyorum
  28 Nis Bomba İtiraf: Eşimle Para Karşılığında Beraber Oluyorum

  Ünlü psikolog Esra Ezmeci, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündemden düşmüyor. Ezmeci, "Eşimle para karşılığı beraber oluyorum" diyen takipçisine bakın ne cevap verdi...

 • 28 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  28 Nis 28 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  28 Nisan 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 27 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  27 Nis 27 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  27 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 26 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  26 Nis 26 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  26 Nisan 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 25 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  25 Nis 25 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  25 Nisan 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Psikolog Esra Ezmeci'nin "gay Bir Zengin Adam Benimle..." Sorusuna Cevabı Olay Oldu
  24 Nis Psikolog Esra Ezmeci'nin "gay Bir Zengin Adam Benimle..." Sorusuna Cevabı Olay Oldu

  Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, "Gay zengin bir adam benimle evlenmek istiyor. Erkekle olmak aldatmak sayılmaz diyor... " sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

 • 22 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  22 Nis 22 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  22 Nisan 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 21 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  21 Nis 21 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  21 Nisan 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Psikolog Esra Ezmeci'den 'Çok ateşliyim, kimse beni tatmin edemiyor' diyen takipçisine şaşırtan yanıt
  20 Nis Psikolog Esra Ezmeci'den "Çok ateşliyim, kimse beni tatmin edemiyor" diyen takipçisine şaşırtan yanıt

  Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Ezmeci, "Çok ateşliyim kimse beni tatmin edemiyor. Ne yapmalıyım?" diyen takipçisine "Ateşinizi biraz kendiniz söndürün" sözleriyle cevap verdi.

 • 20 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  20 Nis 20 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  20 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 19 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  19 Nis 19 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  19 Nisan 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 18 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  18 Nis 18 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  18 Nisan 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 15 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  15 Nis 15 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  15 Nisan 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Şaşırtan İtiraf: Kocamın Arabasında Sütyen Buldum
  13 Nis Şaşırtan İtiraf: Kocamın Arabasında Sütyen Buldum

  Ünlü psikolog Esra Ezmeci, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündemden düşmüyor. Ezmeci, "Kocamın arabasında tanga, don, sütyen buldum" diyen bir takipçisine bakın hangi cevabı verdi...

 • 13 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  13 Nis 13 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  13 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Psikolog Esra Ezmeci yeni itiraflar yayınladı: Kocamın erkek sevgilisi varmış, kıskanma tek kadın sensin diyor!
  09 Nis Psikolog Esra Ezmeci yeni itiraflar yayınladı: Kocamın erkek sevgilisi varmış, kıskanma tek kadın sensin diyor!

  Fulya ile Umudun Olsun programında yer alan psikolog Esra Ezmeci'nin yayınladığı itiraflar ilgi çekiyor. Kendisine gelen ilginç soruları yanıtlayan Ezmeci, "Kocamın erkek sevgilisi var ama bana gelip 'tek kadın sensin' diyor ne yapmalıyım?" sorusunu soran takipçisine "Sonuçta burada bir sadakatsizlik var" diye yanıt verdi.

 • Bu kadarı filmlerde olur: 19 yıldır ailesini arayan genç, öz babası ve kardeşiyle aynı işyerinde çalışmış
  08 Nis Bu kadarı filmlerde olur: 19 yıldır ailesini arayan genç, öz babası ve kardeşiyle aynı işyerinde çalışmış

  Fox TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında biyolojik ailesini arayan Umut Çelik'in hayatı film gibi. Doğar doğmaz evlatlık verilen, öz ailesinin öldü bildiği genç adam; kendisini büyüten annesinin ölümüyle sokağa atılmıştı. Çelik; öz ailesini buldu ve yıllardır aradığı babası ve kardeşiyle bir süreliğine aynı işyerinde çalıştığını fark etti.

 • 08 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  08 Nis 08 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  08 Nisan 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 19 yıldır ölü bildiği oğlunu ilk defa canlı yayında gördü: Soğuk tavrı sunucuyu çok kızdırdı
  07 Nis 19 yıldır ölü bildiği oğlunu ilk defa canlı yayında gördü: Soğuk tavrı sunucuyu çok kızdırdı

  Gaziantep'te yaşayan 19 yaşındaki Umut Çelik üvey babası kendisini evden kovunca öz ailesini aramaya karar verdi. Fox TV'deki Fulya ile Umudun Olsun programına başvuran genç adam, öz annesi Türkan Kalyenci'yi ilk defa canlı yayında gördü. Oğlunun öldüğünü sanan kadının tavrı ise programın sunucusunu öfkelendirdi.

 • 07 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  07 Nis 07 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  07 Nisan 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 06 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  06 Nis 06 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  06 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 05 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  05 Nis 05 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  05 Nisan 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Esra Ezmeci'nin Özel Hayatıyla İlgili Şaşırtan Gerçek! Deşifre Oldu
  04 Nis Esra Ezmeci'nin Özel Hayatıyla İlgili Şaşırtan Gerçek! Deşifre Oldu

  Ünlü psikolog Esra Ezmeci, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündemden düşmüyor. Ezmeci'nin bir oğlu olduğu ortaya çıktı. Peki Esra Ezmeci'nin eski eşi kim? İşte detaylar...

 • 01 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı
  01 Nis 01 Nisan 2022 Fox Yayın Akışı

  01 Nisan 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 31 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  31 Mar 31 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  31 Mart 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye gelen itiraf şaşırttı: Kocamın erkeklerle cinsel görüntülerini gördüm
  29 Mar Ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye gelen itiraf şaşırttı: Kocamın erkeklerle cinsel görüntülerini gördüm

  Fulya ile Umudun Olsun programıyla hafızalara kazınan ve buradan ayrılan psikolog Esra Ezmeci'ye bir takipçisi, "Kocamın kadınsı hareketleri var. Erkeklerle cinsel görüntülerini gördüm. Ne yapmalıyım? Çocuklar var" diye sordu. Ezmeci ise "Önce eşinizle konuşun. Mutlaka psikolojik desteğe yönlendirin" sözleriyle cevap verdi.

 • 29 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  29 Mar 29 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  29 Mart 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 28 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  28 Mar 28 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  28 Mart 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • #34;görümcemle İlişkimi Gören Oğlum, Aramıza Katılmak İstiyor' Sorusuna Yanıt
  26 Mar #34;görümcemle İlişkimi Gören Oğlum, Aramıza Katılmak İstiyor' Sorusuna Yanıt

  Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyada takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Ezmeci, "Görümcem ile ilişkim var. Oğlum gördü ve 'beni aranıza almazsanız herkese söylerim' diyerek tehdit ediyor" diyen takipçisine bakın ne cevap verdi. İşte detaylar...

 • Psikolog Esra Ezmeci'ye sorulan soru şaşkınlık yarattı: Görümcemle ilişkimi gören oğlum, aramıza katılmak istiyor
  25 Mar Psikolog Esra Ezmeci'ye sorulan soru şaşkınlık yarattı: Görümcemle ilişkimi gören oğlum, aramıza katılmak istiyor

  Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Takipçilerinin özel hayatları hakkında yaptığı itirafları paylaşan Ezmeci, "Görümcem ile ilişkim var. Oğlum gördü ve 'beni aranıza almazsanız herkese söylerim' diyerek tehdit ediyor" itirafına ne diyeceğini bilemedi.

 • 25 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  25 Mar 25 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  25 Mart 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 23 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  23 Mar 23 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  23 Mart 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 21 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  21 Mar 21 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  21 Mart 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Sır cinayet 5 yıl sonra çözüldü
  18 Mar Sır cinayet 5 yıl sonra çözüldü

  Semira Arslan soruşturmasında iki amca 'cinayet', dini nikahlı eşi İ.D. ve yasak aşk yaşadığı öne sürülen S.Ç. ise 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan tutuklandı.

 • Fox'ta Ekran Gelen Fulya ile Umudun Olsun Programında Bir Cinayet Daha Çözülüyor
  16 Mar Fox'ta Ekran Gelen Fulya ile Umudun Olsun Programında Bir Cinayet Daha Çözülüyor

  Fulya Öztürk'ün sunduğu program da 15 gündür Semira Arslan cinayeti gündeme getiriliyordu. Semirs Arslan cinayetinde 5 yıl sonra düğmeye basıldı, 6 kişi göz altına alındı.

 • 16 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  16 Mar 16 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  16 Mart 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 15 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  15 Mar 15 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  15 Mart 2022 Salı günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Sır cinayette beş yıl sonra 6 gözaltı
  14 Mar Sır cinayette beş yıl sonra 6 gözaltı

  Sır cinayette beş yıl sonra 6 gözaltıİSTANBUL Fulya ile Umudun Olsun programında aktarılan cinayet çözülüyor.

 • 11 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  11 Mar 11 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  11 Mart 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 07 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  07 Mar 07 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  07 Mart 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 04 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  04 Mar 04 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  04 Mart 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 03 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  03 Mar 03 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  03 Mart 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 02 Mart 2022 Fox Yayın Akışı
  02 Mar 02 Mart 2022 Fox Yayın Akışı

  02 Mart 2022 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 28 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı
  28 Şub 28 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı

  28 Şubat 2022 Pazartesi günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • Canlı yayında cinayet itirafı: Oğlumu babası öldürdü, ailecek karar alıp suçu M.A.'ya yıktık
  26 Şub Canlı yayında cinayet itirafı: Oğlumu babası öldürdü, ailecek karar alıp suçu M.A.'ya yıktık

  Fulya ile Umudun Olsun programında şaşkınlık oluşturan bir olay gerçekleşti. Anne, canlı yayında öz oğlunun babası tarafından öldürülüp evinin bahçesine gömüldüğünü itiraf etti.

 • 25 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı
  25 Şub 25 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı

  25 Şubat 2022 Cuma günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 24 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı
  24 Şub 24 Şubat 2022 Fox Yayın Akışı

  24 Şubat 2022 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

Advertisement