1V1Y.COM'un İlk Reklam Filmi Ezel Akay'dan - Son Dakika
Güncel

1V1Y.COM'un İlk Reklam Filmi Ezel Akay'dan

1V1Y.COM\'un İlk Reklam Filmi Ezel Akay\'dan

1V1Y.COM, "Private Party" adlı ilk reklam filmini yayınlamaya başladı.

02.11.2012 13:42  Güncelleme: 15:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

1V1Y.COM, "Moda Partisi" adlı ilk reklam filmini yayınlamaya başladı. Birinci yılını reklam filmiyle kutlamak isteyen 1V1Y.COM, proje için "Hacivat Karagöz neden öldürüldü" ve "Neredesin Firuze" filmlerinin Yönetmeni Ezel Akay ile çalıştı. Filmin "Ah Bir Varmış Bir Yokmuş" adlı müziği ise Erol Büyükburç tarafından seslendirildi.

İki gün süren çekimlerde 31 oyuncu rol aldı. Özel bir partide geçen film, moda ve alışveriş üzerine mini hikayeleri olan çok sayıda sahneye sahip. İlk versiyonda partinin genel bir bakış yapılırken, sonraki versiyonlarda bu sahneler tek tek keşfediliyor olacak.

İçinden Moda Çıkan İnternet Sitesi 1V1Y.COM, kuruluşunun birinci yılını ilk reklam filmiyle kutluyor. "Moda Partisi" adlı ilk reklam filmi yayınlanmaya başlayan 1V1Y.COM, internet, radyo ve TV ekranlarında boy gösteriyor. 1V1Y.COM'un bu ilk reklam filminin yönetmeni ise "Hacivat Karagöz neden öldürüldü" ve "Neredesin Firuze" filmlerinin Yönetmeni Ezel Akay. Filmin "Ah Bir Varmış Bir Yokmuş" adlı nostaljik parçanın yeniden yorumlandığı müziği ise Erol Büyükburç tarafından seslendirildi.

Çekimleri İstanbul Reşadiye'deki bir çiftlikte, iki günde gerçekleştirilen filmde, toplam 31 oyuncu rol aldı. Özel bir partinin konu edildiği reklam filmi, moda ve alışveriş üzerine mini hikayeleri olan çok sayıda sahneye sahip. Reklam filminin ilk versiyonunda partiye genel bir bakış yapılacak. Takip eden yeni versiyonlarda ise bu sahneler bir, bir keşfediliyor olacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 1V1Y.COM'un İlk Reklam Filmi Ezel Akay'dan - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement