Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, depremzedeleri ziyaret etti - Son Dakika
Güncel

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, depremzedeleri ziyaret etti

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, depremzedeleri ziyaret etti

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden 6 ay sonra TOKİ tarafından yapılan yeni konutlara taşınan aileyi ziyaret etti. Bakan Tunç, depremden etkilenen Saçı ailesiyle görüşerek yeni konutlarında aileyle bir araya geldi. Ayrıca Bakan Tunç, konutlarda yaşayan diğer depremzedelerle de sohbet etti. Ziyarette Adalet Bakanı Tunç'a çeşitli yetkililer eşlik etti.

01.08.2023 15:58
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 2020'de merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremden 6 ay sonra Toplu Konut İdaresince (TOKİ) yapılan yeni konutlarına taşınan aileyi ziyaret etti.

Bakan Tunç, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Elazığ'da Sivrice depreminde evleri yıkılan Saçı ailesiyle görüştü.

Aileyi depremden 6 ay sonra teslim edilen Güneykent Mahallesi'ndeki yeni konutlarında ziyaret eden Tunç, Mustafa Saçı, eşi Belkıs Saçı, çocukları Miraç ve Miray ile görüştü.

Tunç, ayrıca konutlarda yaşayan depremzedelerle de bir süre sohbet etti. Mustafa Saçı, ziyaret dolayısıyla Bakan Tunç'a teşekkür etti.

Adalet Bakanı Tunç'a, Vali Ömer Toraman, AK Parti Elazığ milletvekilleri Erol Keleş ve Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, depremzedeleri ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement