Adana Kızını Vermeyen Dayısını Vurup Intihar Etti - Son Dakika
Güncel

Adana Kızını Vermeyen Dayısını Vurup Intihar Etti

Adana Kızını Vermeyen Dayısını Vurup Intihar Etti

Adana'nın Ceyhan ilçesinde beyaz eşya tamirciliği yapan 30 yaşındaki Hakan Bulut, çocuk yaştan beri aşık olduğu kızını vermeyen dayısı Hüseyin Kavut'u tabanca ile vurduktan sonra kendi canına da kıydı.

01.12.2016 15:06

Adana'nın Ceyhan ilçesinde beyaz eşya tamirciliği yapan 30 yaşındaki Hakan Bulut, çocuk yaştan beri aşık olduğu kızını vermeyen dayısı Hüseyin Kavut'u tabanca ile vurduktan sonra kendi canına da kıydı. Ağır yaralanan dayı kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken Hakan Bulut, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Mercimek mahallesinde yaşayan Hakan Bulut, işitme ve konuşma engelli olan dayısı Hüseyin Kavut'un kızı Derya'ya aşık oldu. Derya'nın da kendisine aynı hisleri paylaştığını fark eden Bulut, dayısından kızını istedi. Hüseyin Kavut, öz yeğenine işaret diliyle kızını vermek istemediğini söyledi.

Aynı konuda dün akşam çıkan tartışma sonrasında Hakan Bulut, tabanca ile dayısına ateş açtı. Ağır yaralanan Hüseyin Kavut kanlar içinde yere düştü. Dayısını öldürdüğünü düşünen Hakan Bulut, tabancayı kendi başın dayayıp tetiğe bastı. Ambulanslara alınan her iki yaralı da hastaneye kaldırıldı. Hakan Bulut doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hüseyin Kavut ise müdahalenin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi.

Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılarak otopsi yapılan Hakan Bulut'un akrabası Remzi Sertkaya, iki gencin de birbirlerini sevdiğini söyleyerek, "Benimle her şeyini paylaşırdı. Sordum, sevdiği bir kız olduğunu söyledi. Ama kim olduğunu açıklamadı. Dayısının kızına aşıkmış, dün aşkam, istemiş. İşitme ve konuşma engelli olan dayısı da kızını vermeyeceğini söylemiş. Hakan da tabanca ile ateş açıp onu vurmuş, sonra da kendine sıkmış" dedi.

Otopsisi tamamlanan Hakan Bulut'un cenazesi, yakınları tarafından teslim alınarak toprağa verilmek üzere Mercimek mahallesine götürüldü.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana Kızını Vermeyen Dayısını Vurup Intihar Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement