AK Parti Gelibolu Kadın Kolları Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Dağıttı - Son Dakika
Güncel

AK Parti Gelibolu Kadın Kolları Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Dağıttı

AK Parti Gelibolu Kadın Kolları Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Dağıttı

AK Parti Gelibolu Kadın Kolları, muharrem ayı dolayısıyla ilçe merkezinde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Aşure dağıtımına AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı, Evreşe Belediye Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Aşure dağıtımında konuşan Evreşe Belediye Başkanı, muharrem ayının bolluğu ve bereketi için birlikte aşure dağıttıklarını belirtti.

28.07.2023 16:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Gelibolu Kadın Kolları tarafından muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

İlçe merkezindeki aşure dağıtımına, AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Serhad Sürücü, Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak, Kadın Kolları Başkanı Aytaç Boyacı, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Aşure dağıtımında konuşan Soyuak, "Muharrem ayı olması münasebetiyle AK Parti Gelibolu Kadın Kolları başkanlığımız tarafından düzenlenen aşure ikram gününde vatandaşlarımıza, İl Genel Meclisi Üyemiz ve yönetimimizle muharrem ayının bolluğu ve bereketi için hep birlikte aşure dağıttık." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Gelibolu Kadın Kolları Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Dağıttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bolu geçişinde akıcı yoğunluk devam ediyor
  21:51 Bolu geçişinde akıcı yoğunluk devam ediyor

  Ramazan Bayramı sebebiyle memleketlerine ve tatil bölgelerine giden tatilciler, TEM Otoyolu'nun ve D-100 Karayolu'nun Bolu geçişinde akıcı yoğunluk oluşturdu. Özellikle dinlenme tesisleri girişlerinde trafikte zaman aksamalar yaşanıyor. Tatilcilerin dönüş yolculuğu gün boyu devam ederken, gece saatlerinde otoyolun farklı noktalarında trafik zaman zaman durma noktasına geldi.

 • İstanbul Kağıthane'de Rastgele Ateş Sonucu 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi Yaralandı
  21:50 İstanbul Kağıthane'de Rastgele Ateş Sonucu 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi Yaralandı

  İstanbul'un Kağıthane ilçesinde 3 kişinin rastgele ateş açması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Şüpheli şahısların kimlikleri tespit edildi ve yakalama çalışmaları devam ediyor.

 • İzmir'in Dikili ve Seferihisar ilçelerinde 5'i çocuk 54 düzensiz göçmen yakalandı
  21:49 İzmir'in Dikili ve Seferihisar ilçelerinde 5'i çocuk 54 düzensiz göçmen yakalandı

  İzmir'in Dikili ve Seferihisar ilçeleri açıklarında lastik botlardaki 5'i çocuk 54 düzensiz göçmen yakalandı. Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Dikili ilçesi açıklarında 4'ü çocuk 35 düzensiz göçmeni, Seferihisar ilçesi açıklarında ise 1'i çocuk 19 düzensiz göçmeni durdurdu. Yakalanan düzensiz göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • Ramazan Bayramı Tatilcileri Bolu Geçişinde Yoğunluk Oluşturdu
  21:44 Ramazan Bayramı Tatilcileri Bolu Geçişinde Yoğunluk Oluşturdu

  Ramazan Bayramı sebebiyle memleketlerine ve tatil bölgelerine giden tatilciler, TEM Otoyolu'nun ve D-100 kara yolunun Bolu geçişinde akıcı yoğunluk oluşturdu. Özellikle dinlenme tesisleri girişlerinde trafikte zaman aksamalar yaşanıyor. Tatilcilerin dönüş yolculuğu gün boyu devam etti ve gece saatlerinde otoyolun farklı noktalarında trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Bolu geçişinde dinlenme tesislerinin giriş ve çıkışlarında aksamalar yaşanıyor.


Advertisement