Anneler ve Kızları Filmi - Son Dakika
Güncel

Anneler ve Kızları Filmi

Anneler ve Kızları Filmi

Anneler ve Kızları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Anneler ve Kızları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

14.07.2011 01:15

40 yıl kadar önce başlayan hikayede 14 yaşındaki bir kız hamiledir ve bebeğini evlatlık verir. Bugüne geldiğimizde üçü de hayatlarının kontrolünü ele almaya çalışan üç ayrı kadınla karşılaşırız.

Elizabeth (Naomi Watts), güzelliğinin farkında olan ve bunu yararına kullanan başarılı ve zeki bir avukattır. Ne zaman bir konuda galip gelemeyeceğini veya durumla başa çıkamayacağını anlasa, cazibesini kullanır; bu patronuyla (Samuel L. Jackson) romantik bir ilişkinin başlangıcına yol açacak olsa da ya da gereğinden fazla arkadaşça davranan komşusu ve kocasını (Carla Gallo and Marc Blucas) kontrol etmek için de olsa cazibesini kullanmaktadır. Karen (Annette Bening) ise yürekli ama bunu asla göstermeyen bir sağlık uzmanıdır. 14 yaşındayken doğurduğu kızını evlatlık vermiş ama bunu hiç atlatamamıştır – acısı onu etrafındaki herkese karşı acımasız ve sert bir hale getirmiştir, iş arkadaşı olan ve ona ilgisi açık olan Paco’ya bile (Jimmy Smits). Lucy (Kerry Washington) de kocasıyla çocuk sahibi olamamış ve hep hayal ettiği aileye sahip olmak için evlatlık almayı planlayan 20 yaşında bir kadındır. 3 kadının hikayesi annelik duygusu etrafında birleşir.

Yönetmen: Rodrigo García

Senaryo: Rodrigo García

Oyuncular: Alexandria M. Salling, Eileen Ryan, Annette Bening, Samuel L. Jackson, Naomi Watts

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Mother and Child

Yapım Yılı: 2009

Yapım Ülkesi: ABD, İspanyolca

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 125 dk.

Resmi Sitesi: http://www.sonyclassics.com/motherandchild/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 30.07.2010

Son Dakika Güncel Anneler ve Kızları Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement