Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı Evinde Ziyaret Etti - Son Dakika
Güncel

Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı Evinde Ziyaret Etti

Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan\'ı Evinde Ziyaret Etti

Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

01.10.2015 19:40

Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Arzuhan Doğan Yalçındağ

Kullanılan şiddet dilinin, nefret dilinin işte bizi nereye getirdiği ortada

Bunun son olmasını istiyorum. Tüm Türkiye'nin de bundan bir ders çıkarmasını ümit ediyorum

Ne noktaya geldiğimiz, zorbalığın ne hale geldiği belli. Sorumluluk sahibi herkesin artık bu ortamdan çıkıp, 'Biz ne yapıyoruz' diye bir silkinmemizin zamanı geldi diye düşünüyorum

Haber-Kamera Mehmet AKTARAN İstanbul DHA

Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Arzuhan Doğan Yalçındağ şunları söyledi

'Çok üzgünüm, hepimiz çok üzgünüz. Bence, sadece Ahmet Bey'in ailesi veya Doğan Grubu değil, tüm Türkiye'ye geçmiş olsun. Ahmet Hakan tüm ülkemiz için önemli bir düşünürümüz ve yazarımız. Onun için çok çok üzgünüm. Ama gayet iyi, morali de iyi. İnşallah kısa sürede de işinin başına geçer. Kaburgası tabii ağrıyor, burun kırığı da öyle. Kaburgasının iyileşmesi 2 ay sürecekmiş galiba. Yani bu bütün kullanılan şiddet dilinin, nefret dilinin işte bizi nereye getirdiği ortada. Ümit ediyorum bu artık bir son olur, bir örnek olur. Bakarsınız, her şerden bir hayır doğar ve bundan sonra herkes oturur, 'Biz ne yapıyoruz Biz nasıl bir dil kullanıyoruz' der. Yani biraz düşünür olan, eli kalem tutan insanlar ne yapıyor da, bu tür insanlar cesaret alıp gelip böyle saldırılar düzenliyor Çok can sıkıcı ve çok üzücü. Bunun son olmasını istiyorum. Tüm Türkiye'nin de bundan bir ders çıkarmasını ümit ediyorum. Ne noktaya geldiğimiz, zorbalığın ne hale geldiği belli. Sorumluluk sahibi herkesin artık bu ortamdan çıkıp, 'Biz ne yapıyoruz' diye bir silkinmemizin zamanı geldi diye düşünüyorum. Herkesin Ahmet Bey'in başına gelene üzüldüğünü düşünüyorum. Dolayısıyla, bakarsınız her şerden bir hayır doğar. Artık tüm bu nefret dilinin ve şiddetin sonu olur diye ümit ediyorum.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ahmet Hakan'ı Evinde Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement