Husumetli ailelerin kavgasında ortalık savaş alanına döndü: 11 yaralı - Son Dakika
Güncel

Husumetli ailelerin kavgasında ortalık savaş alanına döndü: 11 yaralı

Aydın'ın Buharkent ilçesinde husumetli iki aile arasında çıkan kavgada biri ağır 11 kişi hastanelik oldu.

04.12.2023 01:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Aydın'ın Buharkent ilçesinde karşılaşan husumetli iki aile arasında kavga çıktı. Meydan muharebesine dönen kavgada 1'i ağır 11 kişi yaralandı.

SOPALARLA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Kamilpaşa Mahallesi'nde aralarında husumet bulunan iki ailenin üyeleri, kent merkezinde karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar birbirine sopa ve kesici aletlerle saldırdı. Haber verilmesiyle bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Aydın'da iki aile arasında çıkan kavgada 11 kişi yaralandı

1'İ AĞIR 11 KİŞİ YARALANDI

Çevre ilçelerden gelen takviye ekiplerin de müdahale ettiği kavgada 11 kişi yaralandı. Sağlık ekiplerince farklı hastanelere kaldırılan yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Aydın'da iki aile arasında çıkan kavgada 11 kişi yaralandı
Aydın'da iki aile arasında çıkan kavgada 11 kişi yaralandı
Husumetli ailelerin kavgasında ortalık savaş alanına döndü: 11 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Husumetli ailelerin kavgasında ortalık savaş alanına döndü: 11 yaralı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Çin'in Ham Petrol Üretimi İstikrarlı Bir Büyüme Kaydetti
  10:46 Çin'in Ham Petrol Üretimi İstikrarlı Bir Büyüme Kaydetti

  Çin'in ham petrol üretimi, bu yılın ilk üç ayında istikrarlı bir büyüme kaydederek, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,3 artışla 53,48 milyon tona ulaştı. Aynı dönemde Çin, yüzde 0,7 artışla 137,36 milyon ton ham petrol ithal etti.

 • Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik'te Cepheleşmeyi Kışkırtmanın İhtiyaçları Karşılamayacağını Belirtti
  10:46 Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik'te Cepheleşmeyi Kışkırtmanın İhtiyaçları Karşılamayacağını Belirtti

  Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik bölgesinde cepheleşmeyi kışkırtmaya yönelik herhangi bir girişimin Güney Pasifik ada ülkelerinin acil ihtiyaçlarına hizmet etmeyeceğini belirtti. Wang, Pasifik ada ülkelerinin büyük bir ülkenin arka bahçesi olmadığını ve kendi halklarının anavatanı olduğunu vurguladı. ABD'nin bölgeye nükleer denizaltılar sokma girişimlerinin Güney Pasifik Nükleer Serbest Bölge Anlaşması'nı ihlal ettiğini ve nükleer silahların yayılması konusunda ciddi risk oluşturduğunu ifade etti. Wang, bölgede cepheleşmeye yönelik her türlü kışkırtma eylemine karşı olduklarını ve bu eylemlerin Güney Pasifik ada ülkelerinin acil ihtiyaçlarına hizmet etmediğini belirtti.

 • Safranbolu'da Turizm Haftası Kutlamaları Yapıldı
  10:44 Safranbolu'da Turizm Haftası Kutlamaları Yapıldı

  UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Safranbolu'da Turizm Haftası kutlamaları düzenlendi. Programa birçok önemli isim katıldı.

 • CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Belediye Borçlarına İlişkin Meclis Araştırması İstedi
  10:43 CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Belediye Borçlarına İlişkin Meclis Araştırması İstedi

  CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, belediyelerin borçlarıyla ilgili Meclis araştırması açılmasını talep etti. Tanal, belediyelerde çarçur edilen, yandaşlara aktarılan ve kişisel servete dönüştürülen her kuruşun hesabının sorulması gerektiğini belirtti. Ayrıca, belediyelerin borç bataklığına sürüklenmesi ve kaynakların yanlış kullanılması konusunda TBMM'nin görevini yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.

 • Aydın'da UMKE personeline 'Depremde Hafif Kurtarma Eğitimi' verildi
  10:40 Aydın'da UMKE personeline 'Depremde Hafif Kurtarma Eğitimi' verildi

  Aydın'da 15-20 Nisan tarihleri arasında Aydın'dan 20, Uşak ilinden de 5 olmak üzere toplam 25 UMKE personeli Depremde Hafif Kurtarma Eğitimi aldı. Eğitimde arama kurtarma teknikleri, ekipmanlar ve temel kavramlar üzerine uygulamalı eğitimler yapıldı. İl Sağlık Müdürü ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü, eğitime katılan personellere belgelerini takdim etti.

 • Kırgızistan'da sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetti
  10:39 Kırgızistan'da sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetti

  Kırgızistan'ın Oş Bölgesi'nde meydana gelen sağanak sonrası yaşanan sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetti. Selin etkisiyle birçok ev ve okul sular altında kaldı.

 • Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde açan su papatyaları masalsı görüntüler oluşturuyor
  10:38 Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde açan su papatyaları masalsı görüntüler oluşturuyor

  UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, ilkbaharla birlikte açan su papatyalarıyla büyüleyici bir manzara sunuyor. Deltadaki Galeriç Ormanı, nadir su basar ormanı özelliği ve biyolojik çeşitlilik bakımından büyük bir zenginlik barındırıyor. Doğa tutkunları ve fotoğrafçılar her yıl binlerce ziyaretçiyle birlikte bu masalsı ortamı keşfediyor.


Advertisement