Bahçeli'den Emekliye İkramiye Açıklaması: "Sayın Cumhurbaşkanımız Konu Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor. - Son Dakika
Güncel

Bahçeli'den Emekliye İkramiye Açıklaması: "Sayın Cumhurbaşkanımız Konu Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, emeklilere ikramiye verilmesi için, “Sayın Cumhurbaşkanımız konu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İlgili bakanlarla görüşüyor. İleriki günlerde inşallah hayırlara vesile olur” dedi.

01.10.2023 20:53
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, emeklilere ikramiye verilmesi için, "Sayın Cumhurbaşkanımız konu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İlgili bakanlarla görüşüyor. İleriki günlerde inşallah hayırlara vesile olur" dedi.

TBMM 28. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katılan MHP Lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'nin açılış konuşmasında terörle mücadelede kararlı duruşunu ortaya koyduğunu söyledi. Basının sorularını da yanıtlayan Bahçeli, emekliye 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ikramiye verilmesi beklentisiyle ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız konu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İlgili bakanlarla görüşüyor. İleriki günlerde inşallah hayırlara vesile olur" diye konuştu.

Bahçeli\'den Emekliye İkramiye Açıklaması: "Sayın Cumhurbaşkanımız Konu Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor.
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Bahçeli'den Emekliye İkramiye Açıklaması: 'Sayın Cumhurbaşkanımız Konu Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor. - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • İzmit'te alkollü motosiklet sürücüsüyle otomobil çarpıştı: 2 yaralı
    23:12 İzmit'te alkollü motosiklet sürücüsüyle otomobil çarpıştı: 2 yaralı

    Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, alkollü motosiklet sürücüsüyle otomobil çarpıştı. Kazada 2 kişi yaralandı. Otomobil olay yerinden kaçarken, motosiklet sürücüsünün alkollü olduğu belirlendi. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  • Dünyanın en büyük camilerinden Cezayir Ulu Camii'nde ilk cuma namazı kılındı
    23:10 Dünyanın en büyük camilerinden Cezayir Ulu Camii'nde ilk cuma namazı kılındı

    Cezayir Ulu Camii, dünyanın en büyük üçüncü camisi olarak kabul ediliyor. Bugün on binlerce kişi camide cuma namazını kıldı. Cami, Cezayir'in bağımsızlık mücadelesini ve gerçek İslam dinine bağlılığını simgeliyor. Ayrıca, Afrika'nın en büyük mescidi ve dünyanın en uzun minaresine sahip olan cami, çeşitli müze ve araştırma merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.


Advertisement