Bakan Bayraktar Bodrum'da İncelemede Bulunacak - Son Dakika
Güncel

Bakan Bayraktar Bodrum'da İncelemede Bulunacak

Bakan Bayraktar Bodrum\'da İncelemede Bulunacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, çeşitli beldelerdeki turistik tesisleri ve koyları incelemek üzere Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi.

31.07.2012 16:43

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, çeşitli beldelerdeki turistik tesisleri ve koyları incelemek üzere Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi.

Milas Bodrum Havalimanı'na bugün 13.00 sıralarında inen Bakan Bayraktar, Muğla Valisi Fatih Şahin, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Algül tarafından karşıladı. Havalimanından Bodrum Kaymakamlığı'na gelen Bakan Bayraktar, turistik tesis yatırımları hakkında ilgilerden ilgili bilgi aldı. Bayraktar, kaymakamlık binasından çıkarken korumaların basın mensuplarına engel olmaya çalışması nedeniyle kısa süreli gerginlik ve arbede yaşandı. Arbede sırasında gazetecilerden birinin yere düşen objektifini alan Bakan Bayraktar, "Arkadaşlar dikkatli olalım. Bu objektif kimin? Aman zarar gelmesin" dedi.

"GEREKİRSE DENİZDEN DE GEZECEĞİM"

Basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Bakan Bayraktar "Bodrum çok önemli ve değerli bir turizm bölgesi. Çok hızlı gelişiyor, sürekli yatırım yapılan bir yer olması nedeniyle ben de incelemede bulunmak ve gezmek üzere geldim. Yetkililerden yatırımlar ve imar durumlarındaki gelişmelerle ilgili bilgi aldım. Gerekirse denizden de gezip inceleme yapacağım" diye konuştu.

Bakan Bayraktar ve 12 araçlık konvoyun Bodrum'dan ayrılışı sırasında polislerin basın mensuplarının araçlarını durdurmaları nedeniyle Lise Kavşağı'nda kuyruk oluştu. Kuyruktaki araçların sürücüleri, korna çalarak protestoda bulundu.

Bayraktar, gittiği Yalıkavak'taki Kıvanç Otel'de bir süre dinlenmeye çekilirken, akşam saatlerinde Göltürkbükü Beldesi'ndeki turistik tesisleri ve koyları gezerek incelemelerde bulunacağı öğrenildi. - Muğla/ Bodrum

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Bayraktar Bodrum'da İncelemede Bulunacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement