Bakan Eroğlu: "Milletlerimizin Menfaatleri, Partimizin Menfaatlerinin Üzerinde Gelir" - Son Dakika
Güncel

Bakan Eroğlu: "Milletlerimizin Menfaatleri, Partimizin Menfaatlerinin Üzerinde Gelir"

Bakan Eroğlu: "Milletlerimizin Menfaatleri, Partimizin Menfaatlerinin Üzerinde Gelir"

izmir'de, Kiraz Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Biz önce milletimizi düşünüyoruz, Türkiye'yi düşünüyoruz.

11.07.2015 01:40

izmir'de, Kiraz Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Biz önce milletimizi düşünüyoruz, Türkiye'yi düşünüyoruz. Bu bakımdan, Türkiye'nin menfaatleri milletlerimizin menfaatleri, partimizin menfaatlerinin üzerinde gelir. Dolasıyla biz milletimizi, hükümetimizi inşallah strese sokmadan gereken çalışmaları yapacağız" dedi.

Kiraz Belediyesi'nin Kapalı Pazar yerinde düzenlediği iftara katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na, Ak Parti il Başkanı Bülent Delican, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Avşar, Kiraz Kaymakamı Metin Demirel eşlik etti. İftardan sonra vatandaşlara seslenen Bakan Eroğlu, "Kiraz ilçemizi ve Kirazlıları çok seviyorum. İnşallah yakın zamanda Kiraz'da su olmayan toprak bırakmayacağız. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum; şimdi malum olduğu üzere Ak Parti yüzde 41 oyla en yüksek oyu aldı, ama bu tek başına hükümet kurmaya yetmedi. Vatandaşımız bizden koalisyon hükümeti kurmamızı istedi. Biz vatandaşımızın bu isteğini saygıyla karşılıyoruz. Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde koalisyon görüşmeleri başlayacak. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımıza hükümeti kurma görevini verdi. Biz önce milletimizi düşünüyoruz, Türkiye'yi düşünüyoruz. Bu bakımdan, Türkiye'nin menfaatleri milletlerimizin menfaatleri, partimizin menfaatlerinin üzerinde gelir. Dolasıyla biz milletimizi, hükümetimizi inşallah strese sokmadan gereken çalışmaları yapacağız" diye konuştu. - Kiraz

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Eroğlu: 'Milletlerimizin Menfaatleri, Partimizin Menfaatlerinin Üzerinde Gelir' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement