Bakan Suat Kılıç Bodrum Sokaklarında Dolaştı - Son Dakika
Güncel

Bakan Suat Kılıç Bodrum Sokaklarında Dolaştı

Bakan Suat Kılıç Bodrum Sokaklarında Dolaştı

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, dün gece Bodrum sokaklarında gezdi, yerli ve yabancı turistlerle sohbet etti.

08.07.2012 18:00

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, dün gece Bodrum sokaklarında gezdi, yerli ve yabancı turistlerle sohbet etti. Kılıç sokakta kendisini görüp şaşıranlara "Bakanlarımızın hepsi zaten sokaklarda. Bundan sonra daha çok dolaşacağız, halkın içinde olacağız. Girmediğimiz mahalle, gezmediğimiz sokak kalmayacak" dedi.

Bakan Kılıç ilk olarak Ak Parti Muğla İl Başkanı Yılmaz Algül ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Bodrum'a bir gençlik merkezi yapılacağı müjdesini veren Bakan Kılıç, "Gençlik merkezinde voleybol, hentbol, basketbol, tekvando, judo, karate gibi sporlar yapılabilecek. Gitar, ud, saz, Türk el sanatları kurslara açılacak" dedi. Son dönemde sporcuların yurtdışında aldıkları madalyalarla ilgili olarak değerlendirme yapan Bakan Kılıç, Türk sporunun tarihin en parlak dönemini yaşadığı görüşünü savundu.

Cevat Şakir Caddesi'nde yürüyen Kılıç, hemen her işyerine girerek esnafla sohbet etti. Kılıç Meyhaneler Sokağı'nda yemek yiyip içki içen tatilcilere "Afiyet olsun" dedi. Bu arada, Kılıç'ın yanındaki partililer Meyhaneler Sokağı'na girip girmemekte tereddüt etti. Bakan Kılıç'ın bir sakıncası olmadığını ifade etmesi üzerine partililer sokağa girdi. İskele Meydanı, Kale Caddesi ve dünyaca ünlü Barlar Sokağı'nı da gezen Kılıç, kendisine ikram edilen kirazları yedi. Kılıç sokakta kendisini görüp şaşıranlara "Bakanlarımızın hepsi zaten sokaklarda. Bundan sonra daha çok dolaşacağız, halkın içinde olacağız. Girmediğimiz mahalle gezmediğimiz sokak kalmayacak" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Bodrum ziyaretinin ardından özel uçakla Ankara'ya döndü. - Muğla/ Bodrum

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Suat Kılıç Bodrum Sokaklarında Dolaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement