Büyü Yapma ve Bozma İddiasıyla Dolandırıcılığa Suçüstü - Son Dakika
Güncel

Büyü Yapma ve Bozma İddiasıyla Dolandırıcılığa Suçüstü

Büyü Yapma ve Bozma İddiasıyla Dolandırıcılığa Suçüstü

KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz İlçesi'ne bağlı Evrensekiz Beldesi'nde büyü yapma ve bozma bahanesiyle dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan G.A., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

09.05.2017 11:22

KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz İlçesi'ne bağlı Evrensekiz Beldesi'nde büyü yapma ve bozma bahanesiyle dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan G.A., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Lüleburgaz İlçesi'ne bağlı Evrensekiz Beldesi'nde G.A. adlı erkeğin büyü yapma ve bozma bahanesiyle dolandırıcılık yaptığını tespit etti. Mahkeme kararıyla eve baskın yapan jandarma ekipleri, şüpheli G.A.'yı, 2 kişiden 'büyü bozma' bahanesiyle para aldığı sırada suçüstü yakaladı. Şüphelinin evinde yapılan aramada 40 bin 725 lira, 27 ziynet eşyası, evinin değişik bölmelerinde ise görüştüğü kişilerin isimlerinin yazıldığı not defterleri, Arapça ve Türkçe yazılı kağıtlar ile bir muska bulundu.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı'nda ifadesi alınan G.A., sevk edildiği adliyede 'dolandırıcılık' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

- Kırklareli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Büyü Yapma ve Bozma İddiasıyla Dolandırıcılığa Suçüstü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement