Çağatay Akman, 'Yüreğim Davacı' İle Rekor Kırmaya Geliyor! - Son Dakika
Güncel

Çağatay Akman, 'Yüreğim Davacı' İle Rekor Kırmaya Geliyor!

Çağatay Akman, \'Yüreğim Davacı\' İle Rekor Kırmaya Geliyor!

Her klibi YouTube'da izlenme rekorları kıran genç kuşağın sevilen sanatçısı Çağatay Akman, yeni şarkısı 'Yüreğim Davacı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

15.02.2018 17:23
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısıyla büyük çıkış yapan genç şarkıcı Çağatay Akman, ardından çıkardığı 'Sensin benim En Derin Kuyum' ve 'Fox'un sevilen dizisi 'Bizim Hikaye' için yaptığı 'Bizim hikaye şarkılarından sonra, şimdi de 'Yüreğim Davacı' ile çıtasını daha yükseğe çıkartmayı amaçlıyor.

Sözleri Ahmet hatipoğlu'na ait olan şarkının müziği ise Ahmet Hatipoğlu ve Volkan Sönmez imzası taşıyor.

Çağatay Akman, 'Yüreğim Davacı' İle Rekor Kırmaya Geliyor!

Aranjesi ise tüm Çağatay Akman şarkılarında olduğu gibi yine Volkan Sönmez'e ait.

2645 Records – Abdullah Özdoğan Etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini alan şarkı, genç yönetmen Ahmet Can Tekin tarafından kliplendirildi.

'Yüreğim Davacı' şarksısının klibi, Çağatay Akman'ın doğup büyüdüğü İstanbul – Zeytiburnu'nda sanatçının kendi mahallesinde çekildi.

Klipte Çağatay Akman'a babası Hasan Akman ve çocukluğunu bilen mahalle eşrafı eşlik etti.

Şarkı aynı zamanda Fox TV'de yayınlanan ve yapımcılığını MEDYAPIM'ın üstlendiği 'Bizim Hikaye' dizisinin 15 Şubat'ta 'da yayınlanacak yeni bölümünde, bölüme özel görüntülerle yayınlanacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çağatay Akman, 'Yüreğim Davacı' İle Rekor Kırmaya Geliyor! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bayram Tatilinin Son Gününde Trabzon Otobüs Terminali'nde Yoğunluk
  10:31 Bayram Tatilinin Son Gününde Trabzon Otobüs Terminali'nde Yoğunluk

  Ramazan Bayramı süresince tatillerini değerlendiren ve seyahat eden vatandaşların dönüşlerinin başlamasıyla birlikte tatilin son gününde de Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yoğunluğun arttığı görüldü. Bayram nedeniyle ilan edilen 9 günlük resmi tatilde bir çok vatandaş şehirlerarası seyahat etti. Gerçekleştirilen tatilde vatandaşların bir bölümü akrabalarını ziyaret ederken, bir bölümü ise turistik bölgelere gitmeyi tercih etti. Bayram tatilinin sonlarına doğru başlayan geri dönüş yoğunluğunun, tatilin son günü olan bugün de Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde katlanarak arttığı görüldü. Yeniden yola çıkmaya hazırlanan vatandaşları ise yakınları uğurladı.

 • Erzurum'da Narman Yeşil Mercimeği için coğrafi işaret başvurusu yapıldı
  10:27 Erzurum'da Narman Yeşil Mercimeği için coğrafi işaret başvurusu yapıldı

  Erzurum, Gaziantep ve Konya'dan sonra en fazla coğrafi işaretli ürüne sahip olan şehir olma özelliğini sürdürüyor. Erzurum'da bugüne kadar 55 ürün coğrafi işaret aldı ve 13 ürün ise tescil için onay bekliyor. Son olarak, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından Narman Yeşil Mercimeği için coğrafi işaret başvurusu yapıldı. Bu başvuruyla Narman Yeşil Mercimeği'nin menşe adı olarak tescil edilmesi hedefleniyor.

 • Erzurum'da 16 sektör ihracat yaptı
  10:26 Erzurum'da 16 sektör ihracat yaptı

  Erzurum'dan bu yılın Mart ayında 16, 2024 yılının 3 aylık döneminde 18 sektör ihracat kaydetti. 2023'e göre 15 sektörün ihracatı artarken 3 sektörde düşüş görüldü. En yüksek değerde ihracat yapan 5 sektör Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Demir ve Demir Dışı Metaller, Çimento Cam Seramik ve Toprak Ürünleri ve Elektrik ve Elektronik grubu oldu.

 • Mersin'de kayıp çocuklar bulundu
  10:24 Mersin'de kayıp çocuklar bulundu

  Mersin'de Ramazan Bayramı'nın ilk gününden bu yana kayıp olarak aranan ikisi 16, biri 13 yaşında 3 çocuk, Adana'da bulundu. Çocuklar sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilerek ailelerine teslim edildi.

 • Havza Belediye Başkanı Murat İkiz İlk Nikahını Kıydı
  10:24 Havza Belediye Başkanı Murat İkiz İlk Nikahını Kıydı

  Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, göreve başladıktan sonra ilk nikahını kıydı. İlçede düzenlenen törende genç çiftin mutluluğuna tanıklık etti.

 • İTÜ öğrencileri Kapadokya'da engelli çocuklarla bir araya geldi
  10:23 İTÜ öğrencileri Kapadokya'da engelli çocuklarla bir araya geldi

  İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri, Kapadokya Engelli Yetenekler Derneği'nde gönüllü olarak faaliyetlere katılarak özel gereksinimli çocuklarla bir araya geldi. Öğrenciler, çeşitli atölye çalışmaları düzenleyerek çocukların potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedefledi.

 • KO-MEK, Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Eğitimler Sunuyor
  10:23 KO-MEK, Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Eğitimler Sunuyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), üniversite öğrencilerine meslek ve sanat alanında ücretsiz eğitimler vererek birçok fırsat yakalamalarına imkan sağlıyor.


Advertisement