Çöplerden Bıkan Vatandaştan "Kazaya Kurban Gitmeyin" Yazılı Pankart - Son Dakika
Güncel

Çöplerden Bıkan Vatandaştan "Kazaya Kurban Gitmeyin" Yazılı Pankart

Çöplerden Bıkan Vatandaştan "Kazaya Kurban Gitmeyin" Yazılı Pankart

DENİZLİ (İHA) – Denizli’de komşularının çöp atmanın yasak olduğu yere çöp atmasına isyan eden vatandaş, “Çöp atan dünya tatlısı komşum. Allah seni affetsin.

23.07.2017 12:33
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

DENİZLİ (İHA) – Denizli'de komşularının çöp atmanın yasak olduğu yere çöp atmasına isyan eden vatandaş, "Çöp atan dünya tatlısı komşum. Allah seni affetsin. Meydana çık da tedavi ettireyim. Kazaya kurban gitme, aileni ve bizi üzme" yazdığı pankartı çöp atılan yere koydu.

Merkezefendi ilçesi Değirmenönü Mahallesi 1544. Sokak'ta ilçe belediyesi tarafından "Çöp atmak yasaktır" levhası bulunan yere komşularının çöp atmasına isyan eden bir vatandaş, el yazısı ile hazırladığı pankartı çöp atılan yere koydu. "Çöp atan dünya tatlısı komşum. Allah seni affetsin. Meydana çık da tedavi ettireyim. Kazaya kurban gitme, aileni ve bizi üzme" yazılı pankart ise görenleri şaşırttı.

Mahalle esnaflarından Şevki Özcan, komşuların uyarılmasına rağmen çöp atılmasına devam edildiğine ve çöp atanlara isyan eden vatandaşın bu pankartı yazdığına dikkat çekerek, "Mahallelinin çöp atmasından rahatsız olan bir amcamız bundan rahatsız oldu ve bunu iyi bir tatlı dille uyarmak maksadıyla, birazcık mizahi, birazcık iğneleyici, mahallece abest karşılanan yazıyı koydu. Gelen geçen okuyor. Millet çöpü attığı için biz artık uyarı yapmaya başladık. Sözlü uyardık, olmadı. Böyle bir yazı astı sağ olsun. Derdimize derman olmaya çalıştı. Çok belediye ekibi de geldi, onlar da aynı şekilde uyardı. Tabelayı zaten biz astırdık. Ama tabela pek işe yaramadı. Bu şekilde çare buldu ağabeyimiz sağ olsun. Bu şekilde gene atıyorlar ama yapacak bir şey yok" dedi.

Kimliği belirsiz bir vatandaş tarafından yazılan pankart, bir süre sonra yine kimliği belirsiz kişiler tarafından yırtılarak aynı yere bırakıldı. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çöplerden Bıkan Vatandaştan 'Kazaya Kurban Gitmeyin' Yazılı Pankart - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: 'Bizim tuttuğumuz şeye oruç denir mi?'
  12:54 Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: 'Bizim tuttuğumuz şeye oruç denir mi?'

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet-Gelecek Partisi ortak grup toplantısında yaptığı konuşmada, Gazze'deki açlık ve Türkiye'deki ekonomik sıkıntılara değinerek, iktidarı eleştirdi. Davutoğlu, ayrıca uluslararası hukuk suçu işleyenlerin hesap sorulacağını belirtti ve Anayasa meselesinde her türlü katkıya hazır olduklarını ifade etti.

 • Motoruyla Türkiye'yi Gezen Saliha Özkan'ın Bingöl Videosu Viral Oldu
  12:52 Motoruyla Türkiye'yi Gezen Saliha Özkan'ın Bingöl Videosu Viral Oldu

  Saliha Özkan, motoruyla Türkiye'nin illerini gezip doğal güzellikleri sosyal medyada paylaşıyor. Bingöl'de çektiği video milyonlarca izlenmeye ulaştı ve Ali Tuçdan da meşhur oldu.

 • Eskişehir'de Hırsızlık Olaylarının Önlenmesi İçin Bilgilendirme Yapıldı
  12:51 Eskişehir'de Hırsızlık Olaylarının Önlenmesi İçin Bilgilendirme Yapıldı

  Eskişehir'de polis ekipleri, hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla vatandaşlara bilgilendirme yaparak 350 adet broşür dağıttı. Odunpazarı İlçesi'nde bulunan semt pazarında vatandaşlara evden çıkarken kapı kilitlemenin önemi anlatıldı ve 'Kapınızı kilitli tutun çünkü hırsızlar kilitsiz kapı sever' ve 'Evden çıkarken kapınızı en az 1 kez kilitleyin' isimli broşürler dağıtıldı. Ayrıca vatandaşlara, hiçbir kamu görevlisinin para veya değerli eşya talep etmeyeceği hatırlatıldı.

 • Eskişehir'de Bayram Tatili Trafik Denetimleri ve Kazalar Açıklandı
  12:50 Eskişehir'de Bayram Tatili Trafik Denetimleri ve Kazalar Açıklandı

  Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı tatili süresince yapılan trafik denetimleri ve meydana gelen kazalar hakkında bilgi verdi. 5-15 Nisan tarihleri arasında 55 farklı noktada gerçekleştirilen denetimlerde, 331 trafik ekibi ve bin 398 personel görev aldı. 27 bin 894 yolcuya emniyet kemeri kullanımının önemi anlatılırken, 7 bin 221 araç sürücüsüne ceza uygulandı ve 256 araç trafikten men edildi. Bayram tatili boyunca ise 170 trafik kazası meydana geldi, 138 kişi yaralandı ancak hayat kaybı yaşanmadı.

 • İzmir'de kafe ve restoranlarda fiyat listesi denetimi yapıldı
  12:46 İzmir'de kafe ve restoranlarda fiyat listesi denetimi yapıldı

  İzmir Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri, Alsancak semtindeki bazı kafe ve restoranlarda fiyat listesi denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde işletmelerin fiyat listesi bulundurup bulunmadığı kontrol edildi. Ayrıca, kapı girişlerindeki fiyat listeleri ve masalardaki fiziki menüler de denetlendi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan parti grubunu ayağa kaldıran sözler
  12:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan parti grubunu ayağa kaldıran sözler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, parti grubunda yaptığı konuşmada AK Parti'nin Türkiye'nin en dinamik partisi olduğunu vurgulayarak, 'Biz bitti demeden hiçbir şey bitmedi, bitmeyecek' dedi. Ayrıca, seçim sonuçlarını fırsat bilip AK Parti'nin dengelerini bozmaya çalışanları da gördüklerini belirtti ve muhalefete yönelik sert açıklamalarda bulundu.


Advertisement