Eğlence mekanında bir kişiye saldıran oyuncu İbrahim Çelikkol geceyi karakolda geçirdi - Son Dakika
Güncel

Eğlence mekanında bir kişiye saldıran oyuncu İbrahim Çelikkol geceyi karakolda geçirdi

Oyuncu İbrahim Çelikkol, arkadaşlarıyla gittiği eğlence mekanında bir kişiye saldırdı. Oyuncu, bir kişinin elmacık kemiğini kırdığı gerekçesiyle geceyi karakolda geçirdi. Çıkan kavgayı ise Ula Belediye Başkanının oğlu ayırdı.

29.07.2019 10:37  Güncelleme: 12:05

Oyuncu ibrahim Çelikkol, 6 arkadaşıyla gittiği eğlence mekanında kavga etti. Muğla Akyaka'da tatil yapan oyuncu, gürültü yaptıkları gerekçesiyle kendisini uyaran işletmeciyi 6 arkadaşıyla birlikte dövdü.

TEKME TOKAT KAVGA ÇIKTI

Yeni Asır'dan Adem Ülker'in haberine göre; Olay, gece geç saatlerde Ula'nın turistik Akyaka beldesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Bahadır Kılınç, ruhsatsız olduğu için kapalı olan restoranının önünde otururken, yan restoranda aralarında İbrahim Çelikkol'un da bulunduğu grubu, gürültü yaptıkları gerekçesiyle uyardı. Alkollü oldukları öğrenilen Çelikkol ve beraberindekiler Kılınç'ı tekme tokat dövdü.

BELEDİYE BAŞKANININ OĞLU KURTARDI

Bu esnada olay yerinin yakınında bulunan Ula Belediye Başkanı'nın oğlu tarafından dayakçı gurubun elinden kurtarılan Bahadır Kılınç, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Elmacık kemiğinin kırıldığı, burun kemiğinin de çatladığı tespit edilen Kılınç'ın şikayeti üzerine Çelikkol ve beraberindekiler jandarma tarafından gözaltına alındı.

Eğlence mekanında bir kişiye saldıran oyuncu İbrahim Çelikkol geceyi karakolda geçirdi

GECEYİ KARAKOLDA GEÇİRDİLER

Sabaha kadar karakolda tutulan Çelikkol ve yanındakiler, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Daha öncede adı kavgaya karışan ünlü oyuncu olay hakkında kendisine sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

"BAHADIR'I ÇELİKKOL'UN ELİNDEN KURTARMIŞ"

Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, olayın kendileriyle ilgisinin olmadığını söyledi. Akkaya, "Bahadır Kılınç'ın darp edildiğini gören oğlum Kağan olaya müdahale etmiş. Alkollü olan Çelikkol ve arkadaşlarının elinden Bahadır'ı kurtarmış ve hastaneye götürmüş. Kendisi arkadaşı olur kavgayla ilgisi sadece bundan ibarettir" diyerek açıklamada bulundu.

Eğlence mekanında bir kişiye saldıran oyuncu İbrahim Çelikkol geceyi karakolda geçirdi

Son Dakika Güncel Eğlence mekanında bir kişiye saldıran oyuncu İbrahim Çelikkol geceyi karakolda geçirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • Mahmut 06: altı kişiyle bir genç dövmenin hangi bahanesi olabilirki Kendine sanatçı diyen bu şahıs nezaman sanatçı olabilirki Hiçbir zaman 11 0 Yanıtla
  • Abuzer kömürcü: Kafa güzel yanındakilere güvenip kabadayılık yapmış serseri 8 0 Yanıtla
  • : daha önce biyerde denk gelmiştintim çelikkola tam bir alkolik . alkol tedavisi olması gerek. 3 0 Yanıtla
  • IM: IBRAHIM KAVGA ETTIGIN KISILERE DEGERMI ADINI BATI LEKELEME.DEGMEZ. 0 3 Yanıtla
  • NORM : adamda holly wood yıldızı gibi ama alkolik olmasıda üzücü... 1 0 Yanıtla
  • andsmero: yakısıklı adam ama alkolu bırakması veya azaltması gerek bana benzıyor ben bıraktım zamnla oda bırakacaktır 0 0 Yanıtla

Advertisement