Erbaş ve Erlere Aile Eğitimi Semineri Verildi - Son Dakika
Güncel

Erbaş ve Erlere Aile Eğitimi Semineri Verildi

Erbaş ve Erlere Aile Eğitimi Semineri Verildi

Aydın İl Jandarma Komutanlığında bulunan erbaş ve erlere aile eğitimi semineri verildi.

21.03.2018 16:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Aydın İl Jandarma Komutanlığında bulunan erbaş ve erlere aile eğitimi semineri verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Eğitim Programı kapsamında Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından erbaş ve erlere evlilik öncesi eğitim faaliyetleri planlanarak iki grup halinde dört günlük eğitim programı düzenlendi.

Program kapsamında Aydın Aile ve Sosyal İl Müdürlüğü personeli Özlem Yılmaz ve Mete Özcan tarafından aile eğitimi ve iletişim, hukuk, sağlık, evlilikte iletişim ve yaşam becerileri, aile hukuk rehberi, evlilik ve sağlık konularında 120 erbaş ve ere bilgilendirmede bulunularak eğitim verildi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Erbaş ve Erlere Aile Eğitimi Semineri Verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Radyofrekans Yöntemiyle Varisten Kurtuldu
  12:49 Radyofrekans Yöntemiyle Varisten Kurtuldu

  Tanker şoförlüğü yapan Zeynel Aydemir, Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde radyofrekans yöntemiyle tedavi edilerek 11 yıllık varis hastalığından kurtuldu. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Erin Tüysüz, radyofrekans yöntemiyle toplardamarlara tel göndererek radyo dalgalarıyla çaplarını küçülttüklerini belirtti. Aydemir, tedavinin rahat ve ağrısız geçtiğini ifade ederek, sağlığına kavuştuğunu söyledi.

 • ATSO Başkanı Ali Bahar: Sigortacılık sektörü riskleri paylaşan bir ortak haline dönüştü
  12:47 ATSO Başkanı Ali Bahar: Sigortacılık sektörü riskleri paylaşan bir ortak haline dönüştü

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, sigortacılık sektörünün girişimcinin, iş insanının ve vatandaşın üzerindeki riskleri paylaşan bir ortak haline dönüştüğünü söyledi. ATSO ve Sigorta İstihsalcileri İhtisas Derneği (SİİD) iş birliği ile gerçekleştirilen 'İş Dünyası Sigorta Buluşması ve Sigortadan Fazlası' paneli, sektör temsilcilerinin yoğun katılımıyla ATSO ev sahipliğinde yapıldı.

 • Düzce'de kırsal kalkınma yatırımlarından faydalanan iş adamının besi hanesi ziyaret edildi
  12:47 Düzce'de kırsal kalkınma yatırımlarından faydalanan iş adamının besi hanesi ziyaret edildi

  Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Esra Uzun, iş adamı Behlül Çelebi'nin kırsal kalkınma yatırımlarından faydalanarak kurduğu besi sığırı işletmesini ziyaret etti. İşletme, Düzce ve çevre illere karkas et ihtiyacını karşılamaya katkı sağlıyor.

 • Iğdır'da 76 Ton Sahte Gübre Ele Geçirildi
  12:45 Iğdır'da 76 Ton Sahte Gübre Ele Geçirildi

  Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kente sahte gübre getirileceği ve haksız kazanç sağlanacağı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Jandarma ekiplerince durdurulan 2 tırda yapılan aramalarda, 76 ton sahte gübre ele geçirildi. Gübreyi kente getirdikleri belirlenen 4 kişi, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

 • Antalya Diplomasi Forumu'nda liderler 'Kanıt' kitabını inceledi
  12:45 Antalya Diplomasi Forumu'nda liderler 'Kanıt' kitabını inceledi

  Antalya Diplomasi Forumu'na katılan ülke liderleri ve dışişleri bakanları, Anadolu Ajansı'nın 'Kanıt' kitabını inceledi. Kitap, İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık suçlarını belgeleyen fotoğrafları içeriyor. KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, kitabın İsrail'in Gazze'deki katliam ve vahşeti gösterme işlevi üstlenebileceğini belirtti.

 • Balıkesir Susurluk'ta Ruhsatsız Silah Operasyonu: Bir Şüpheli Gözaltına Alındı
  12:45 Balıkesir Susurluk'ta Ruhsatsız Silah Operasyonu: Bir Şüpheli Gözaltına Alındı

  Balıkesir'in Susurluk ilçesinde polis ekipleri bir eve düzenledikleri baskında ruhsatsız birçok silah ele geçirdi. Operasyonda bir şüpheli gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Menemen'deki skandal mezar ziyaretine tepki gösterdi
  12:45 CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Menemen'deki skandal mezar ziyaretine tepki gösterdi

  CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Menemen'de Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay'ın şehit edildiği irticai ayaklanmaya katılması nedeniyle yargılanarak ceza alan kişinin mezarına Müftülük tarafından ilköğretim öğrencilerinin götürülmesine tepki gösterdi. Aslanoğlu, Atatürk'e dil uzatılmasına ve çocukların şahsi ikbal emellerine alet edilmesine karşı yasaların uygulanmasını istedi.

 • Sahte raporlarla kamu kurumlarına 41 milyon lira zarar
  12:44 Sahte raporlarla kamu kurumlarına 41 milyon lira zarar

  Küçükçekmece'de faaliyet gösteren özel bir hastane, kardiyovasküler cerrahi branşına muayene olmak için başvuran genel sağlık sigortalı hastaları sahte raporlar ve tedavi yapılmış gibi fatura keserek kamu kurumlarını 41 milyon lira zarara uğrattı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlarda 11 şüpheli gözaltına alındı.

 • Gazipaşa'da Riske Dayalı Gıda İşletmeleri Denetleniyor
  12:42 Gazipaşa'da Riske Dayalı Gıda İşletmeleri Denetleniyor

  Antalya'nın Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, tüketici sağlığını korumak amacıyla riske dayalı gıda işletmelerinin denetimlerini sürdürüyor. İlçe merkezinde bulunan işletmelerde yapılan denetimlerde ürünlerin üretim süreçleri ve son kullanma tarihleri kontrol edilirken, numuneler laboratuvara gönderildi. Ayrıca işletmelerde asgari, teknik, hijyenik ve muhafaza şartlarına uyulup uyulmadığı da denetleniyor.

 • Pendik'te Yeni Doğmuş Bebek Bahçede Bulundu
  12:42 Pendik'te Yeni Doğmuş Bebek Bahçede Bulundu

  Pendik ilçesinde bir evin bahçesinde ağlama sesiyle fark edilen yeni doğmuş bir bebek bulundu. Bebek, sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülerek yoğun bakıma alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.


Advertisement