Feke'de Ali Kuşçu İlkokulu kütüphaneye kavuştu - Son Dakika
Güncel

Feke'de Ali Kuşçu İlkokulu kütüphaneye kavuştu

Feke\'de Ali Kuşçu İlkokulu kütüphaneye kavuştu

Adananın Feke ilçesindeki Ali Kuşçu İlkokuluna kütüphane yapıldı.

24.11.2021 15:55  Güncelleme: 16:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adananın Feke ilçesindeki Ali Kuşçu İlkokuluna kütüphane yapıldı.

Kozan'da 3 yıl önce hayatını kaybeden Hürü ve Celal Şahin çiftinin adını taşıyan kütüphane Paşalı mahallesindeki Ali Kuşçu İlkokulu'nda öğrencilerin kullanımına açıldı.

Açılışa Feke İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Beydilli, Feke Müftüsü Aziz Aktan ve öğretmenler katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Feke'de Ali Kuşçu İlkokulu kütüphaneye kavuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Adıyaman'da bir çiftçi yürüyüş yaparken 15 milyon yıllık balık fosili buldu
    19:31 Adıyaman'da bir çiftçi yürüyüş yaparken 15 milyon yıllık balık fosili buldu

    Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir çiftçi, kırsal alanda yürüyüş yaparken farklı yapıda bir taş buldu. Adıyaman Müze Müdürlüğüne teslim edilen taş Orta Miyosen Dönemi'ne ait balık fosili çıktı. 15 milyon yıl öncesine tarihlenen fosil, koruma altına alındı.

  • Yerli savaş uçağı KAAN dünya basınında
    19:12 Yerli savaş uçağı KAAN dünya basınında

    Bu sabah ilk uçuşunu gerçekleştiren ilk savaş uçağımız KAAN'a dünya basını geniş yer verdi. ABD merkezli Bloomberg, ''Uçuş, Türkiye'nin yerli savaş uçağı projesinde dönüm noktası oldu.'' derken, İngiliz Reuters haber ajansı, ''Türkiye'nin özgün geliştirdiği ilk muharip savaş uçağının ilk uçuşu bugün gerçekleşti'' ifadelerini kullandı. Gelişmeyi son dakika duyuran Yunan basını ise KAAN'ın F-35'ten üstün olduğuna dikkat çekti.

  • Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal, BM Daimi Temsilcisi ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız oldu
    19:03 Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal, BM Daimi Temsilcisi ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız oldu

    Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal oldu, New York'taki BM Daimi Temsilciliğine ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız getirildi. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, her iki isme de yeni görevlerini telefonla tebliğ etti.

  • 2019'da kazandığı ilçede belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremeyen CHP, seçime Saadet Partisi listesinden girecek
    18:11 2019'da kazandığı ilçede belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremeyen CHP, seçime Saadet Partisi listesinden girecek

    Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde CHP'nin aday listesi, YSK'ya geç verildiği için kabul edilmedi. 2019 yerel seçimlerinde ilçeyi kazanan ve 31 Mart'taki seçimlerde ise yeniden aday gösterilen CHP Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, listenin geç teslim edilmesi nedeniyle Saadet Partisi listesinden seçime girecek.

  • Somali Cumhurbaşkanı Mahmud: Türkiye 10 yıl boyunca denizlerimizi koruyacak
    17:31 Somali Cumhurbaşkanı Mahmud: Türkiye 10 yıl boyunca denizlerimizi koruyacak

    Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, Türkiye ile Somali arasında imzalanan Savunma ve Ekonomik İşbirliği Çerçeve Anlaşması'nın detaylarını açıkladı. İki ülke arasında ortak bir deniz kuvvetlerinin oluşturulacağını söyleyen Mahmud, "Türk kardeşlerimiz bu anlaşma çerçevesinde sadece 10 yıl boyunca denizlerimizi koruyacak. 10 yıllık işbirliğinden sonra biz de denizlerimizi koruyacak bir donanmaya sahip olacağız." ifadelerini kullandı.

  • Süper Kupa finali 7 Nisan'da Şanlıurfa'da oynanacak
    17:29 Süper Kupa finali 7 Nisan'da Şanlıurfa'da oynanacak

    TFF, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak Süper Kupa maçının 7 Nisan 2024 saat 21.00'de Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda oynanacağını açıkladı.

  • Akaryakıtta çifte indirim! Gece yarısı tabela değişecek
    17:09 Akaryakıtta çifte indirim! Gece yarısı tabela değişecek

    Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) akrayakıtta duyurduğu rafineri indirimi, yarın itibariyle benzin ve motorin fiyatlarına yansıyacak. Duyurulan indirimle birlikte benzine 76 kuruş, motorine ise 1,10 TL indirim uygulanacak. Bu indirim, tüketicilere yakıt alımlarında büyük bir rahatlama sağlayacak.

  • Murat Kurum'u kızdıran soru: Daha fazla kişi ölünce mutlu mu olacaksınız?
    16:53 Murat Kurum'u kızdıran soru: Daha fazla kişi ölünce mutlu mu olacaksınız?

    Arnavutköy'de katıldığı programda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhur İttifakı'nın İBB Adayı Murat Kurum, basın mensuplarından birinin Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısıyla ilgili yönelttiği soruya tepki gösterdi. Kurum, "Daha fazla insanın vefat etmesi sizi mutlu mu ediyor? Bu nasıl bir anlayıştır" dedi.


Advertisement