Gaziantep'te Okul Birincisi Öğrencilere Bilgisayar - Son Dakika
Güncel

Gaziantep'te Okul Birincisi Öğrencilere Bilgisayar

Gaziantep\'te Okul Birincisi Öğrencilere Bilgisayar

Şahinbey Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene; Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Ak Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yerel yöneticiler, öğrenciler ve velileri katıldı.

03.09.2016 10:17

Şahinbey Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene; Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Ak Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yerel yöneticiler, öğrenciler ve velileri katıldı. Törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, eğitime önem verdiklerini ve bu yönde hizmetlerini sürdürdüklerini söyledi. Beşikten mezara kadar eğitimin devam ettiğini söyleyen Tahmazoğlu, şöyle konuştu:

"Eğitim mevzusu gerçekten çok önemli. Dinimizin ilk emri oku. Beşikten mezara kadar okuyun öğrenin diyor ve iki günü bir olan zarardadır diyor. Onun için biz belediye olarak sadece yol yapmadık, tesis yapmadık, kentsel dönüşüm yapmadık, konut yapmadık tabi? ki bunları da yaptık ama en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğu düşüncesiyle ilk göreve geldiğimiz günden itibaren eğitim alanında çok ciddi yatırımlar yaptık. Şu ana kadar 255 trilyon para bu anlamda gençlerimiz için harcandı. Helali hoş olsun. Bundan sonra da harcamaya devam edeceğiz."

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri ilçedeki 130 ortaokul ve lise binicisi öğrenciye diz üstü bilgisayarlarını dağıttı.

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Gaziantep'te Okul Birincisi Öğrencilere Bilgisayar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement